Українці за кордоном: Сергєєв набрав 5 очок в Естонії, Фролов та Журавльов зустрілись в Азербайджані

Кейла обіграла вдома Пярну 93:69 в чвертьфіналі чемпіонату Естонії і зрівняла рахунок в серії 1:1. Ігор Сергєєв відіграв 15 хвилин, набрав 5 очок (1/3 двоочкові, 1/2 триочкові), зробив 1 підбирання при 1 втраті та 4 фолах.

Анатолій Шундель зіграв лише 4 хвилини в матчі Тарту проти Війсмі, який його команда виграла   85:77 і повела в чвертьфінальній серії 2:0. Українець за зіграних час результативними діями не відзначився.

Українці за кордоном: Бєліков вийшов до півфіналу плей-оф в Словаччині, Шевченко набрав 7 очок в Естонії

В чемпіонаті Азербайджану Нефтчі Владислава Фролова обіграв Сергедчі Дмитра Журавльова 73:69. Фролов за 11 хвилин набрав 4 очка (2/4 двоочкові, 0/1 триочкові), зробив 2 підбирання, 2 блока при 1 втраті та 3 фолах. Дмитро Журавльов відіграв 5 хвилин, очок не набрав (0/1 двоочкові, 0/2 триочкові), результативними діями не відзначився. Це був останній тур регулярного чемпіонату – обидві команди українців вийшли до чвертьфіналу плей-оф.
Катерина Коваль: Моєю місією на Nike Hoop Summit було представити Україну та український баскетбол Катерина Коваль: Моєю місією на Nike Hoop Summit було представити Україну та український баскетбол
Українська молода баскетболістка Катерина Коваль розповіла про минулий сезон в США та про рішення перейти до Норт Даму.
Аліна Ягупова продовжить кар’єру в Іспанії Аліна Ягупова продовжить кар’єру в Іспанії
Капітан жіночої збірної продовжила контракт з Валенсією
Український захисник Максим Шульга продовжить кар’єру в одній з топових команд NCAA Український захисник Максим Шульга продовжить кар’єру в одній з топових команд NCAA
Баскетболіст в наступному сезоні гратиме за Вілланову Вайлдкетс
Українці за кордоном: Шундель набрав 10 очок, у Шевченко 14 очок в Естонії Українці за кордоном: Шундель набрав 10 очок, у Шевченко 14 очок в Естонії
Огляд виступів українських баскетболістів за 29 квітня
Українки за кордоном: Балабан та Дацько виграли бронзу чемпіонату Литви Українки за кордоном: Балабан та Дацько виграли бронзу чемпіонату Литви
Огляд виступів українських баскетболісток за 27 квітня
Аліна Ягупова допомогла Валенсії розпочати з перемоги плей-оф чемпіонату Іспанії Аліна Ягупова допомогла Валенсії розпочати з перемоги плей-оф чемпіонату Іспанії
Українка стала найрезультативнішою в чвертьфінальному матчі.