Українці за кордоном: Скапінцев дебютував за Бостон, Бринюк набрав 22 очка у Болгарії

Український центровий Дмитро Скапінцев дебютував за Бостон, зігравши в передсезонному матчі в Абу-Дабі проти Денвера. У протистоянні двох чемпіонів НБА останніх двох сезонів сильнішими були Селтікс 107:103.

Дмитро Скапінцев відіграв 4 хвилини та 10 секунд і набрав 2 очки (1/1 двоочкові).

В Латвійсько-естонській лізі ВЕФ здобув виїзну перемогу над Валмієрою 68:61. У переможців В'ячеслав Бобров за 34 хвилини набрав 13 очок (6/10 двоочкові, 0/2 триочкові, 1/1 штрафні), зробив 9 підбирань, 7 передач при 4 фолах. Іссуф Санон за 28 хвилин записав до активу 10 очок (2/4 двоочкові, 2/7 триочкові), зробив 2 підбирання, 2 передачі, 7 перехоплень, 1 блок-шотів при 3 втратах та 1 фолі.

В складі Валмієри Ростислав Новицький зіграв 22 хвилини, набрав 4 очка (2/2 двоочкові), зібрав 5 підбирань, зробив 1 перехоплення, 3 блок-шота при 5 втратах та 2 фолах.

Результативний матч в Болгарії провів Богдан Бринюк, який за Міньор проти Шумена в переможному матчі команди (90:74) за 23 хвилини набрав 22 очка (8/11 двоочкові, 6/6 штрафні), зробив 4 підбирання, 2 передачі, 1 блок-шот при 4 фолах і 2 втратах.

Олександр Кобзистий наступний сезон проведе в NCAA Олександр Кобзистий наступний сезон проведе в NCAA
Український захисник вже провів тренування з новою командою
Українці за кордоном: Ткаченко набрав 5 очок у Німеччині Українці за кордоном: Ткаченко набрав 5 очок у Німеччині
Огляд матчів українських легіонерів за 3 жовтня
Данк Артема Пустового – кращий момент ігрового дня у Єврокубку Данк Артема Пустового – кращий момент ігрового дня у Єврокубку