Українці за кордоном: у Пустового 11 очок проти Гран-Канарії, Лень зіграв проти Вашингтона

Невдалим став ігровий день для українців у чемпіонаті Іспанії – Бетіс без Володимира Геруна, який не потрапив до заявки, поступився конкуренту Манресі і опустився в зону вильоту, а Мурсія програла Гран-Канарії 89:107.

Артем Пустовий за Мурсію відіграв 22 хвилини, набрав 11 очок (3/9 двоочкові, 5/7 штрафні), зібрав 6 підбирань, віддав 1 передачу, зробив 1 перехоплення, поставив 1 блок-шот при 1 фолі. РЕ +14.

Українці за кордоном: Ягупова з Фенербахче пройшла в Фінал чотирьох Євроліги, Михайлюк набрав 4 очки в НБА

Переможець Латвійсько-естонської ліги Прометей виграв останній матч регулярного чемпіонату у Вентспілса 101:94.

Найрезультативнішим з українців став Ілля Сидоров, у якого за 24 хвилини 14 очок (6/11 двоочкові, 0/5 триочкові, 2/2 штрафні), зробив 1 підбирання, 4 передачі та 1 перехоплення при 3 фолах. Іссуф Санон набрав 8 очок та зробив 2 передачі, Денис Лукашов записав до активу 7 очок, 1 підбирання, 2 передачі та 1 перехоплення, у Олександра Липового 6 очок, 6 підбирань та 2 перехоплення, у Івана Ткаченко 4 очки, 3 підбирання, 3 передачі і 1 перехоплення, а В'ячеслав Петров відзначився лише 1 підбиранням.

Калев, якому до кінця регулярки ще два матчі, перемог Пярну 83:78 і гарантував собі другу сходинку. Олександр Ковляр відіграв 24 хвилини, набрав 14 очок (2/4 двоочкові, 2/5 триочкові, 4/5 штрафні), зібрав 6 підбирань, віддав 5 передач при 2 втратах та 1 фолі. РЕ +22.

Будівельник вдруге за тиждень програв у чвертьфіналі і вилетів з турніру – після завершення боротьби у Кубку Європи ФІБА, столична команда покинула Північно-європейську баскетбольну лігу, поступившись Вулзв 87:79. Маючи перевагу +3, Будівельник програв 71:74, хоча Бобров мав шанси принести перемогу команді, а в овертаймі сил киянам не вистачило.

У Будівельника кращим був Богдан Близнюк, який за 41 хвилину набрав 23 очки (9/11 двоочкові, 0/3 триочкові, 5/6 штрафні), зробив 5 підбирань. 4 передачі при 2 фолах та 3 втратах. У В'ячеслава Боброва 8 очок, 5 підбирань, 1 передача та 2 блок-шота при 4 фолах та 2 втратах. Віталій Зотов набрав 2 очки, зробив 4 підбирання та 2 передачі при 2 втратах та 5 фолах, Ілля Тиртишник за 15 хвилин результативними діями не відзначився, а Дмитро Тихонов зробив 1 підбирання.

В чемпіонаті Литви Пено поступився Рітасу 75:104. Артем Ковальов відіграв 8 хвилин, набрав 2 очка (1/2 двоочкові), зібрав 1 підбирання при 1 фолі.

В чемпіонаті Кіпру Керавнос обіграв Анортосіс 77:72. Олександр Мішула провів на майданчику 19 хвилин, набрав 7 очок (0/1 двоочкові, 1/5 триочкові, 4/5 штрафні), зібрав 4 підбирання при 1 втраті та 2 фолах.

В Румунії Меркуря-Чук поступилась Стяуа Бухарест 81:90. Владислав Фролов за 24 хвилини набрав 5 очок (1/3 двоочкові, 1/3 триочкові) та зібрав 6 підбирань при 4 фолах та 1 блок-шоті.

В G-лізі Вестчестер Нікс програв п’ятий матч поспіль, поступившись Мотор Сіті Крус 112:122. Дмитро Скапінцев повернувся до стартового складу, зігравши 42 хвилини. За цей час український центровий набрав оформив другий в сезоні дабл-дабл з 11 очок (3/5 двоочкові, 0/1 тричковий, 5/5 штрафні) та 15 підбирань, віддав 1 передачу, 1 перехоплення і 1 блок-шот при 4 втратах та 4 фолах.

Олексій Лень вийшов на майданчик за Сакраменто проти Вашингтона в матчі регулярного чемпіонату НБА, який його команда виграла 132:118. Лень за 4:13 хвилин на майданчику очок не набрав (0/1 триочковий), зробив 1 підбирання, 1 передачу при 2 втратах та 1 фолі.

Українки за кордоном: у Балабан 10 очок в чемпіонаті Литви Українки за кордоном: у Балабан 10 очок в чемпіонаті Литви
Огляд виступів українських баскетболісток за 22 квітня
Українці за кордоном: важлива перемога Пустового, у Геруна 16 підбирань Українці за кордоном: важлива перемога Пустового, у Геруна 16 підбирань
Огляд виступів українських баскетболістів за 21 квітня
Катерина Коваль та Дар'я Бірюк взяли участь у Nike Hoop Summit Катерина Коваль та Дар'я Бірюк взяли участь у Nike Hoop Summit
Катерина Коваль стала однією з кращих в збірній світу
Аллей-уп Святослава Михайлюка увійшов до топ-3 кращих моментів дня в НБА Аллей-уп Святослава Михайлюка увійшов до топ-3 кращих моментів дня в НБА
Український захисник відзначився ефектним моментом у грі регулярного чемпіонату
Українці за кордоном: рекорд Михайлюка, 13 хвилин Леня, дабл-дабл Геруна Українці за кордоном: рекорд Михайлюка, 13 хвилин Леня, дабл-дабл Геруна
Огляд виступів українських баскетболістів за 14 квітня
Святослав Михайлюк повторив рекорд за набраними очками в НБА Святослав Михайлюк повторив рекорд за набраними очками в НБА
Український захисник провів свій накйращий матч в сезоні
Українці за кордоном: Михайлюк набрав 9 очок, у Леня 11 зіграних хвилин Українці за кордоном: Михайлюк набрав 9 очок, у Леня 11 зіграних хвилин