Українці за кордоном: Войналович набрав 18 очок в Естонії, Близнюк та Бобров програли матчі у Франції

У Франції Шоле продовжив свою невдалу серію, поступившись аутсайдеру Фо-Сюр-Меру 78:81. Богдан Близнюк за 20 хвилин у грі набрав 3 очки (1/2 триочкових), зробив 2 підбирання, 1 передачу при 1 втраті і 1 фолі. Команда українця з восьми останніх ігор чемпіонату Франції виграла лише одну, опустившись на шосте місце в турнірній таблиці.

Програв у другому дивізіоні Франції Орлеан, який поступився Сен-Шамону 78:94. В'ячеслав Бобров за 19 хвилин на майданчику набрав 10 очок (4/4 двоочкові, 0/3 триочкові, 2/2 штрафні), зробив 3 підбирання, 3 передачі при 1 втраті та 5 фолах.

Українці за кордоном: Пустовому не вистачило підбирання до дабл-даблу, Близнюк набрав 15 очок проти команди Євроліги

В матчі регулярного чемпіонату Литви Пієно Жвайгждес поступився Лієткабелісу 90:95. Артем Ковальов зіграв в матчі 15 хвилин, за які набрав 2 очки (0/2 двоочкові, 2/3 штрафні), зробив 6 підбирань, 3 передачі, 1 блок-шот при 1 фолі та 1 втраті.

Тарту Уліколь зрівняв рахунок в півфінальній серії плей-оф чемпіонату Естонії проти Пярну, вигравши другий матч серії 95:81. Андрій Войналович за 19 хвилин на майданчику набрав 18 очок (3/4 двоочкові, 3/5 триочкові, 3/4 штрафні), зібрав 3 підбирання та зробив 1 перехоплення при 3 фолах та 2 втратах.

Левскі завершив свої виступи в чемпіонаті Болгарії, поступившись в чвертьфінальній серії 0:2 ЦСКА Софія. В другій грі серії Левскі вдома програв 79:87. Сергій Павлов провів на майданчику 14 хвилин, набравши 7 очок (2/3 двоочкові, 0/1 триочкові, 3/4 штрафні), зібрав 3 підбирання, зробив 1 передачу при 1 втраті та 2 фолах.

В Румунії завершилась півфінальна серія плей-ауту між Меркуря-Чук та Фокшань. Фокшань виграла 79:67 і оформила перемогу в серії 3:0. У переможців 21 хвилину зіграв Костянтин Анікієнко, набравши 3 очки (1/5 двоочкові, 0/1 триочкові, 1/4 штрафні), зібрав 4 підбирання при 3 фолах. В складі Меркуря-Чук 23 хвилин привів на майданчику Владислав Фролов, який набрав 2 очки (1/2 двоочкові, 0/4 триочкові), зробив 4 підбирання, 1 передачу при 2 фолах і 1 втраті.

Українці за кордоном: дабл-дабли Геруна та Боброва, Шульга завершив сезон Українці за кордоном: дабл-дабли Геруна та Боброва, Шульга завершив сезон
Огляд виступів українських баскетболістів за 27 березня
Українки за кордоном: Гаврильчик та Ковтун зіграли матчі в плей-оф в Чехії Українки за кордоном: Гаврильчик та Ковтун зіграли матчі в плей-оф в Чехії
Огляд виступів українських баскетболісток за 27 березня
Українці за кордоном: Шульга вийшов в чвертьфінал NIT, Герун оформив дабл-дабл Українці за кордоном: Шульга вийшов в чвертьфінал NIT, Герун оформив дабл-дабл
До вашої уваги огляд матчів українських баскетболістів за 24 березня
Аліна Ягупова виграла Кубок Іспанії Аліна Ягупова виграла Кубок Іспанії
Українка здобула перший трофей в іспанському клубі
Українки за кордоном: Балабан і Дацько вийшли в півфінал Балтійської ліги Українки за кордоном: Балабан і Дацько вийшли в півфінал Балтійської ліги
Огляд виступів українських баскетболісток за 22 березня
Українки за кордоном: дабл-дабл Яцковець, 11 очок Балабан Українки за кордоном: дабл-дабл Яцковець, 11 очок Балабан
Огляд виступів українських баскетболісток за 20 березня
Дві українські баскетболістки отримали запрошення на Nike Hoop Summit Дві українські баскетболістки отримали запрошення на Nike Hoop Summit
Дар'я Бірюк та Катерина Коваль зіграють за збірну світу
Українці за кордоном: Лень та Михайлюк набрали по 6 очок в матчах НБА Українці за кордоном: Лень та Михайлюк набрали по 6 очок в матчах НБА
Огляд виступів українських баскетболістів за 18 березня
Шульга встановив рекорд конференції Atlantic 10 і вивів команду у фінал плейоф Шульга встановив рекорд конференції Atlantic 10 і вивів команду у фінал плейоф
Український захисник провів потужну гру у півфінальному матчі конференції Atlantic 10