Українці за кордоном: Войналович набрав 21 очко в ЛЕБЛ, 19 очок Ягупової допомогли Фенербахче виграти в Євролізі

Середа, 25 січня, став насиченим днем для українських легіонерів в єврокубках.

В жіночій Євролізі Фенербахче обіграв Віртус 95:73. Аліна Ягупова відіграла 33 хвилини, набрала 19 очок (8/11 двоочкові, 1/2 триочкові, 0/1 штрафні), зібрала 5 підбирань, віддала 3 передачі, зробила 4 перехоплення, поставила 1 блок-шот при 3 втратах. РЕ +24. Фенербахче впевнено лідирує в своїй групі і вже в наступному турі може забезпечити собі місце в плейоф.

Українці за кордоном: Пустовий програв в ЛЧ, Шундель набрав 14 очок в ENBL

В жіночому Єврокубку Касторс Брейн вдома мінімально програв французькому Анжеру 612:62 в першому матчі 1/8 фіналу. Міріам Уро-Ніле за 26 хвилин на майданчику набрала 12 очок (3/5 двоочкові, 2/5 триочкові), зібрала 6 підбирань, зробила 1 передачу та 1 перехоплення при 4 втратах та 1 фолі.

В чоловічому Єврокубку Прометей переграв Бурсаспор 94:92 і піднявся на друге місце таблиці в своїй групі. Найрезультативнішим з українців став Іссуф Санон, який за 14 хвилин набрав 7 очок (0/1 двоочкові, 2/4 триочкові, 1/2 штрафні) та віддав 4 передачі і зробив 1 перехоплення при 2 фолах та 2 втратах. У Івана Ткаченко 3 очки, 2 підбирання та 1 перехоплення за 11 хвилин, у Олександра Липового 1 передача та 2 фоли за 11 хвилин, а Денис Лукашов відмітився лише 1 втратою за 3 хвилини в грі.

Сергій Павлов дебютував за Шльонськ в матчі проти Гамбурга. Українець відіграв 12 хвилин, очок не набрав (0/1 двоочкові), віддав 1 передачу при 1 втраті. Команда українця поступилась 64:100 і йде останньою в своїй групі.

В Кубку Європи ФІБА Керавнос поступився польському Анвілю 65:78. Олександр Мішула відіграв 25 хвилин, набрав 14 очок (1/3 двоочкові, 4/8 триочкові), зібрав 1 підбирання, віддав 1 передачу, зробив 1 перехоплення при 2 втратах та 2 фолах. РЕ +9.

Будівельник здобув важку перемогу в Кубку Європи ФІБА

Олександр Ковляр не грав у матчі Калев – Газієнтеп (70:91), пропустивши другий матч поспіль команди.

В ENBL Тал/Тех здобув першу перемогу, обігравши Пріштіну 91:73. Анатолій Шундель відіграв 20 хвилин, набрав 8 очок (1/4 двоочкові, 2/6 триочкові), зібрав 2 підбирання, віддав 3 передачі, зробив 1 перехоплення при 3 втратах та 5 фолах.

В Латвійсько-естонській лізі результативний матч провів Андрій Войналович, а його Тарту розгромив Бетсейф/Лієпая 89:62. Українець набрав 21 очко (8/11 двоочкові, 1/1 триочкові, 2/3 штрафні), зробив 2 підбирання, 1 передачу та 2 блок-шоти при 2 втратах.

Тарвас програв Талліна Калеву 59:92. Володимир Шевченко відіграв 34 хвилини, набрав 9 очок (3/9 двоочкові, 1/2 триочкові), зібрав 3 підбирання, віддав 3 передачі при 2 фолах. Віталій Шорсткий відіграв 14 хвилин, набрав 4 очки (2/4 двоочкові, 0/2 триочкові), зібрав 3 підбирання, віддав 1 передачу при 1 втраті та 2 фолах.

Українки за кордоном: у Балабан 10 очок в чемпіонаті Литви Українки за кордоном: у Балабан 10 очок в чемпіонаті Литви
Огляд виступів українських баскетболісток за 22 квітня
Українці за кордоном: важлива перемога Пустового, у Геруна 16 підбирань Українці за кордоном: важлива перемога Пустового, у Геруна 16 підбирань
Огляд виступів українських баскетболістів за 21 квітня
Катерина Коваль та Дар'я Бірюк взяли участь у Nike Hoop Summit Катерина Коваль та Дар'я Бірюк взяли участь у Nike Hoop Summit
Катерина Коваль стала однією з кращих в збірній світу
Аллей-уп Святослава Михайлюка увійшов до топ-3 кращих моментів дня в НБА Аллей-уп Святослава Михайлюка увійшов до топ-3 кращих моментів дня в НБА
Український захисник відзначився ефектним моментом у грі регулярного чемпіонату
Українці за кордоном: рекорд Михайлюка, 13 хвилин Леня, дабл-дабл Геруна Українці за кордоном: рекорд Михайлюка, 13 хвилин Леня, дабл-дабл Геруна
Огляд виступів українських баскетболістів за 14 квітня
Святослав Михайлюк повторив рекорд за набраними очками в НБА Святослав Михайлюк повторив рекорд за набраними очками в НБА
Український захисник провів свій накйращий матч в сезоні
Українці за кордоном: Михайлюк набрав 9 очок, у Леня 11 зіграних хвилин Українці за кордоном: Михайлюк набрав 9 очок, у Леня 11 зіграних хвилин