Українці за кордоном: Войналович набрав 23 очки в Естонії, у Мішули 8 очок в матчі плей-оф на Кіпрі

У середу, 10 травня, свої чергові матчі за європейські клуби провели два топових українських баскетболіста.

В півфінальній серії чемпіонату Естонії Тарту програв Пярну 79:85, дозволивши зрівняти рахунок в серії до трьох перемог 2:2. Фіналіст від цієї пари визначиться в п’ятій грі.

Андрій Войналович відіграв 26 хвилин, набрав 23 очка (3/4 двоочкові, 5/6 триочкові, 2/2 штрафні), зібрав 4 підбирання, віддав 1 передачу, поставив 2 блок-шоти при 1 втраті та 3 фолах. РЕ +26.

Українці за кордоном: Герун допоміг Бетісу виграти в Іспанії, Ковляр зіграє в фіналі плей-оф в Естонії

А ось в чемпіонат Кіпру вже йде фінальна серія і там АЕК Ларнака повів 2:0 після домашньої перемоги над Керавносом 85:55.

Захисник Керавноса Олександр Мішула відіграв 20 хвилин, набрав 8 очок (2/5 двоочкові, 1/5 триочкові, 1/2 штрафні), зібрав 2 підбирання, віддав 1 передачу, поставив 1 блок-шот при 2 втратах та 3 фолах. РЕ 0.

Українці за кордоном: дабл-дабл Бринюка, 15 очок Чумакова в Грузії Українці за кордоном: дабл-дабл Бринюка, 15 очок Чумакова в Грузії
Огляд виступів українських баскетболістів за 23 квітня
Українки за кордоном: у Балабан 10 очок в чемпіонаті Литви Українки за кордоном: у Балабан 10 очок в чемпіонаті Литви
Огляд виступів українських баскетболісток за 22 квітня
Українці за кордоном: важлива перемога Пустового, у Геруна 16 підбирань Українці за кордоном: важлива перемога Пустового, у Геруна 16 підбирань
Огляд виступів українських баскетболістів за 21 квітня
Катерина Коваль та Дар'я Бірюк взяли участь у Nike Hoop Summit Катерина Коваль та Дар'я Бірюк взяли участь у Nike Hoop Summit
Катерина Коваль стала однією з кращих в збірній світу
Аллей-уп Святослава Михайлюка увійшов до топ-3 кращих моментів дня в НБА Аллей-уп Святослава Михайлюка увійшов до топ-3 кращих моментів дня в НБА
Український захисник відзначився ефектним моментом у грі регулярного чемпіонату
Українці за кордоном: рекорд Михайлюка, 13 хвилин Леня, дабл-дабл Геруна Українці за кордоном: рекорд Михайлюка, 13 хвилин Леня, дабл-дабл Геруна