Українці в Єврокубку: Липовий — найкращий у складі своєї команди, поразка Геруна

Захисник національної збірної України Олександр Липовий провів вдалий матч у 9-му турі Єврокубка. Його грецький Промітеас вдома переміг німецький Ратіофарм (82:77), а українець, отримавши 28 хвилин ігрового часу, набрав 16 очок (2/2 двоочкових, 4/9 триочкових), зробив 3 передачі, 2 підбирання та 1 перехоплення при 1 втраті при 3 фолах. Його рейтинг ефективності склав 13 балів.

Читайте: Українці за кордоном: лідерська гра Мішули, Пустовий отримав ігровий час

Іспанська Унікаха бігмена збірної України Володимира Геруна на виїзді програла Галатасараю — 80:91. Наш легіонер за 17 хвилин набрав 3 очка (1/2 двоочкових, 1/2 штрафних) та зробив 2 підбирання при 1 втраті та 1 фолі.

Незважаючи на поразку, Унікаха лідирує у групі D з 6 перемогами та 2 поразками, як і Промітеас, який очолює свою групу А з аналогічними показниками.

Михайлюк змусив американців вивчати своє прізвище: відео
Відео 05.12.2019
Українець розпочав другий сезон у НБА
Перший старт Михайлюка, 18 очок Леня: відео моментів
Михайлюк вперше в кар’єрі вийшов у стартовому складі на матч НБА
Команда Ягупової в драматичній боротьбі поступилася в Євролізі Команда Ягупової в драматичній боротьбі поступилася в Євролізі
Капітан збірної України набрала 20 очок проти французької БЛМА
Данк Леня ввійшов у топ-5 моментів дня в НБА: відео
Відео 03.12.2019
Українець допоміг Атланті перемогти Голден Стейт
Михайлюк зіграв найрезультативніший матч у НБА Михайлюк зіграв найрезультативніший матч у НБА
Український захисник набрав 13 очок проти Сан-Антоніо
Українці в НБА: Лень провів результативний матч, Михайлюк відіграв 15 хвилин Українці в НБА: Лень провів результативний матч, Михайлюк відіграв 15 хвилин
Наші легіонери отримали ігровий час у найсильнішій лізі світу
В'ячеслав Кравцов продовжить кар'єру в Азії В'ячеслав Кравцов продовжить кар'єру в Азії
Центровий збірної України В'ячеслав Кравцов підписав контракт з японським клубом "Фінікс"
Данк захисника збірної України — у топ-10 моментів тура в Єврокубку Данк захисника збірної України — у топ-10 моментів тура в Єврокубку
Олександр Липовий відзначився не тільки корисними діями, а й ефектним хайлайтом
Українці за кордоном: лідерська гра Мішули, Пустовий отримав ігровий час Українці за кордоном: лідерська гра Мішули, Пустовий отримав ігровий час
Наші легіонери провели чергові матчі у закордонних першостях
Лень зіграв найкращий матч сезону в НБА: відео
Відео 15.11.2019
Український центровий зробив дабл-дабл у поєдинку проти своєї колишньої команди
Гравець збірної України став найкращим у матчі проти Реалу Гравець збірної України став найкращим у матчі проти Реалу
Володимир Герун став найефективнішим у складі Унікахи
Михайлюк відіграв 27 хвилин у матчі НБА Михайлюк відіграв 27 хвилин у матчі НБА
Український захисник ввійшов у гру з лави запасних
Герун та Липовий здобули чергові перемоги в Єврокубку Герун та Липовий здобули чергові перемоги в Єврокубку
Команди наших гравців утримують лідерство в групах
Михайлюк вперше зіграв у новому сезоні НБА Михайлюк вперше зіграв у новому сезоні НБА
Український захисник реалізував 3 з 4 триочкових
Ягупова стала найрезультативнішою в матчі Євроліги Ягупова стала найрезультативнішою в матчі Євроліги