Українці за кордоном: 15 очок Мішули, команда Липового закріпилась на другому місці в Греції

Український захисник Олександр Мішула не врятував турецький Меркезефенді від поразки у матчі другого дивізіону чемпіоната Туреччини. Команда нашого легіонера поступилась із рахунком 91:92, а Мішула, відігравши 33 хвилини, набрав 15 очок (3/5 двоочкових, 2/10 триочкових, 3/3 штрафних), зробив 7 передач, 2 перехоплення та 1 підбирання при 2 фолах (РЕ +15). Команда українця після 7 матчів посідає 9 місце, здобувши 3 перемоги.

Читайте: В'ячеслав Кравцов продовжить кар'єру в Азії

Форвард збірної України В’ячеслав Бобров відіграв 18 хвилин у матчі чемпіонату Іспанії. Фуенлабрада нашого легіонера поступилась Ховентуду (85:88), а Бобров набрав 5 очок (1/2 двоочкових, 1/1 триочкових), зробив 1 підбирання та 1 блок-шот при 3 фоллаї (РЕ +2).

Ще один представник України в чемпіонаті Іспанії Володимир Герун взяв участь у переможному для його Унікахи матчі проти Більбао. Команда українця перемогла вдома з рахунком 77:70, а Герун, відігравши 12 хвилин, набрав 2 очка (1/2 двоочкових), зробив 4 підбирання та 1 перехоплення при 3 фолах (РЕ +6).

Фуенлабрада Боброва після 10 турів посідає 13 місце з 4 перемогами у 10 матчах, Унікаха йде 10-ю, вигравши 5 матчів, а Барселона Артема Пустового, який не брав участі в матчі проти Мурсії (77:73), посідає 2 місце з 8 перемогами в активі.

Промітеас захисника збірної України Олександра Липового закріпився на другому місці в чемпіонаті Греції. Команда нашого легіонера вдома перемогла Паніоніос (87:76), а Липовий, відігравши 23 хвилини, виконав 3 невлучних двоочкових та 6 невлучних триочкових, зробив 4 підбирання, 1 передачу та 1 перехоплення при 1 втраті та 1 фолі (РЕ -1). Промітеас посідає друге місце в чемпіонаті Греції з 6 перемогами у 8 матчах, поступаючись лише Панатінаікосу.

Українці за кордоном: дабл-дабл Бринюка, 15 очок Чумакова в Грузії Українці за кордоном: дабл-дабл Бринюка, 15 очок Чумакова в Грузії
Огляд виступів українських баскетболістів за 23 квітня
Українки за кордоном: у Балабан 10 очок в чемпіонаті Литви Українки за кордоном: у Балабан 10 очок в чемпіонаті Литви
Огляд виступів українських баскетболісток за 22 квітня
Українці за кордоном: важлива перемога Пустового, у Геруна 16 підбирань Українці за кордоном: важлива перемога Пустового, у Геруна 16 підбирань
Огляд виступів українських баскетболістів за 21 квітня
Катерина Коваль та Дар'я Бірюк взяли участь у Nike Hoop Summit Катерина Коваль та Дар'я Бірюк взяли участь у Nike Hoop Summit
Катерина Коваль стала однією з кращих в збірній світу
Аллей-уп Святослава Михайлюка увійшов до топ-3 кращих моментів дня в НБА Аллей-уп Святослава Михайлюка увійшов до топ-3 кращих моментів дня в НБА
Український захисник відзначився ефектним моментом у грі регулярного чемпіонату
Українці за кордоном: рекорд Михайлюка, 13 хвилин Леня, дабл-дабл Геруна Українці за кордоном: рекорд Михайлюка, 13 хвилин Леня, дабл-дабл Геруна