Українці за кордоном: безпомилкова гра Кравцова, дебют Боброва в Іспанії, перший трофей Кальніченка

Капітан національної збірної В’ячеслав Кравцов став кращим гравцем у складі Бургосу в матчі першого туру чемпіонату Іспанії проти Обрадойро. Команда нашого легіонера програла з рахунком 81:91, а український центровий, вийшовши в старті, відіграв 20 хвилин, набрав 12 очок (5/5 двоочкових, 2/4 штрафних), зробив 3 підбирання (1 в нападі) та записав до пасиву 3 фоли (РЕ – 16).

25 хвилин ігрового часу в дебютному для себе матчі в іспанській першості отримав форвард збірної України В’ячеслав Бобров, який вийшов у старті Гіпускоа в домашньому матчі проти Фуенлабради (60:76). За відведений ігровий час наш легіонер набрав 11 очок (4/8 двоочкових, 1/3 триочкових), зробив 2 підбирання у нападі та 1 перехоплення при 2 фолах (РЕ – 5).

Читайте: Святослав Михайлюк офіційно дебютував за Лейкерс

Центровий збірної України Артем Пустовий зіграв свій перший матч у чемпіонаті Іспанії за Барселону. Команда нашого бігмена перемогла вдома команду Євроліги Гран Канарію з рахунком 98:78. Українець, вийшовши з лави, отримав 7 хвилин ігрового часу, набрав 6 очок (3/5 двоочкових), зробив 1 підбирання у нападі та отримав 1 фол (РЕ – 4).

Бреоган ще одного українця Володимира Геруна 1-й тур Ліги АСВ пропускав.

Український захисник Іссуф Санон відіграв 14 хвилин у матчі Адріатичної ліги, в якій його словенська Олімпія вдома перемогла Морген (87:66). Українець набрав 1 очко (0/1 двоочкові, 0/1 триочкові, 1/2 штрафних) та зробив 1 передачу при 2 втратах та 3 фолах (РЕ “-5”).

Форвард Андрій Кальніченко взяв участь у матчі за Суперкубок Румунії, в якому його Клуж переміг Орадю – 83:76. Український легіонер відіграв 10 хвилин, набрав 3 очки (0/1 двоочкові, 1/2 триочкові), зробив 1 підбирання та 1 передачу при 1 фолі (РЕ – 2).

Катерина Коваль та Дар'я Бірюк взяли участь у Nike Hoop Summit Катерина Коваль та Дар'я Бірюк взяли участь у Nike Hoop Summit
Катерина Коваль стала однією з кращих в збірній світу
Аллей-уп Святослава Михайлюка увійшов до топ-3 кращих моментів дня в НБА Аллей-уп Святослава Михайлюка увійшов до топ-3 кращих моментів дня в НБА
Український захисник відзначився ефектним моментом у грі регулярного чемпіонату
Українці за кордоном: рекорд Михайлюка, 13 хвилин Леня, дабл-дабл Геруна Українці за кордоном: рекорд Михайлюка, 13 хвилин Леня, дабл-дабл Геруна
Огляд виступів українських баскетболістів за 14 квітня
Святослав Михайлюк повторив рекорд за набраними очками в НБА Святослав Михайлюк повторив рекорд за набраними очками в НБА
Український захисник провів свій накйращий матч в сезоні
Українці за кордоном: Михайлюк набрав 9 очок, у Леня 11 зіграних хвилин Українці за кордоном: Михайлюк набрав 9 очок, у Леня 11 зіграних хвилин
Огляд виступів українських баскетболістів за 11 квітня
Українці за кордоном: 7 очок Геруна в Японії, у Сидорова 15 очок в ЛЕБЛ Українці за кордоном: 7 очок Геруна в Японії, у Сидорова 15 очок в ЛЕБЛ
Огляд виступів українських баскетболістів за 10 квітня
Лука Лохманчук зіграв на турнірі Adidas Next Generation Tournament Лука Лохманчук зіграв на турнірі Adidas Next Generation Tournament