Українці за кордоном: ефективні Герун та Липовий, потужний матч Агафонова

У 8-му турі регулярного чемпіонату Іспанії відбулася зустріч гравців збірної України - Гіпускоа В'ячеслава Боброва вдома приймав Бургос В'ячеслава Кравцова.

Команда Боброва перемогла з рахунком 92:83, а сам українець, вийшовши з лави запасних, відіграв 14 хвилин, набрав 8 очок (4/4 двоочкових) при 4 фолах і 1 втраті (РЕ +4). Кравцов також до гри увійшов з лави, отримав 15 хвилин ігрового часу, набрав 5 очок (1/1 двоочкових, 3/5 штрафних), зробив 1 підбирання та 1 передачу при 2 фолах (РЕ+6).

8 хвилин за Барселону відіграв центровий збірної України Артем Пустовий. Український бігмен допоміг каталонцям вдома розгромити Мурсію (105:73), набравши 4 очка (1/1 двоочкових, 2/2 штрафних), зробивши 2 підбирання, 1 перехоплення та 1 блок-шот при 3 фолах та 1 втраті (РЕ +5).

Найкращим серед українців в 8-му турі чемпіонату Іспанії став бігмен Бреогана Володимир Герун. Наш легіонер, вийшовши з лави запасних в домашньому матчі проти Унікахи (72:78), відіграв 19 хвилин, набрав 16 очок (5/6 двоочкових, 6/6 штрафних), зробив 9 підбирань (5 у нападі) та 1 блок-шот при 2 фолах та 1 втраті (РЕ +27).

Барселона лідирує в турнірній таблиці з 7 перемогами у 8 матчах, Бургос йде на 13-й позиції з 3 перемогами, Бреоган посідає 15 позицію з 2 перемогами, а Гіпускоа йде на останньому місті, також маючи 2 перемоги у 8 матчах.

Хороший матч в чемпіонаті Греції провів Олександр Липовий. Його Промітеас на виїзді переміг Кретанг Кінгз (73:72), а українець, вийшовши у старті, відіграв 31 хвилину, набрав 16 очок (2/5 двоочкових, 4/5 триочкових), зробив 6 підбирань (1 в нападі), 2 передачі та 2 перехоплення при 5 фолах та 1 втраті (РЕ +17). Команда Липового посідає 6 місце в таблиці з 3 перемогами у 5 матчах.

Читайте: Лень зробив дабл-дабл, але не врятував Атланту у матчі проти Лейкерс Михайлюка

Новачок національної збірної України Богдан Близнюк допоміг Бней Гарцлія виграти виїзний матч чемпіонату Іспанії проти Хапоелю з Тель-Авіва (77:76). Наш легіонер, вийшовши з лави, отримав 16 хвилин ігрового часу, Набрав 6 очок (1/2 двоочкових, 1/2 триочкових, 1/2 штрафних), зробив 3 підбирання (2 в нападі), 1 передачу та 1 перехоплення при 1 фолі та 1 втраті (РЕ +8). Команда українця посідає 10 місце з 2 перемогами у 6 матчах.

Іссуф Санон не врятував словенську Олімпію від виїзної поразки в матчі національної першості проти Сенчуру (62:85). Українець вийшовш у старті, відіграв 22 хвилини, набрав 3 очка (0/2 двоочкових, 1/3 триочкових), зробив 4 підбирання, 2 передачі та 1 перехоплення при 4 втратах та 1 фолі (РЕ +2). Олімпія посідає 3 місце в таблиці з 3 перемогами у 5 матчах.

Вдалий матч у складі румунського Пітешті провів український форврард Максим Корнієнко. Наш легіонер, вийшовши у старті, відіграв 31 хвилину у виїзному матчі проти клубу Крайова (89:99), Набрав 22 очка (6/15 двоочкових, 3/4 триочкових, 1/1 штрафних), зібрав 9 підбирань (4 у нападі) та зробив 3 перехоплення при 2 фолах (РЕ +22). Пітешті наразі посідає 5 місце в чемпіонаті Румунії з 3 перемогами у 6 матчах.

Українці Андрій Агафонов та Дмитро Глєбов не врятували угорський ЗТЄ від виїзної поразки в національній першості у матчі проти Капосварі (69:84). Агафонов був найкращим у складі своєї команди, набравши 22 очка (11/17 двоочкових, 0/2 триочкових, 0/2 штрафних), зробивши 11 підбирань (8 у нападі), 2 перехоплення, 2 блок-шота та 1 передачу при 1 фолі (РЕ +30) за 37 хвилин.

Глєбов зіграв скромно: українець також вийшов у старті, відіграв 23 хвилини, не набрав жодного очка (0/1 двоочкових, 0/4 тричокових), зробив 3 підбирання у нападі та 2 передачі при 2 фолах (РЕ -1). Команда українців наразі посідає 6 місце в таблиці з 4 перемогами у 7 матчах.

Віктор Коваленко, який в Польщі виступає у складі клубу Сталь, допоміг своїй команді на виїзді перемогти Глівіце (114:76). За 14 хвилини на майданчику українець набрав 9 очок (2/3 двуочкових, 1/2 триочкових, 2/2 штрафних), зробив 2 підбирання та 1 перехоплення при 1 втраті та 2 фолах (РЕ +9). Сталь Коваленка наразі посідає друге місце з 5 перемогами у 6 матчах.

Український форвард Невежиса Володимир Шевченко відіграв 8 хвилин у домашньому матчі чемпіонату Литви проти Нептунаса (69:83). За відведений ігровий час українець набрав 5 очок (0/1 двоочкових, 1/4 триочкових, 2/2 штрафних), зробив 1 підбирання в нападі, 1 передачу та 1 перехоплення (РЕ +5). Команда Шевченка наразі посідає передостаннє 9 місце з 2 перемогами у 10 матчах.

Українці за кордоном: дабл-дабли Геруна та Боброва, Шульга завершив сезон Українці за кордоном: дабл-дабли Геруна та Боброва, Шульга завершив сезон
Огляд виступів українських баскетболістів за 27 березня
Українки за кордоном: Гаврильчик та Ковтун зіграли матчі в плей-оф в Чехії Українки за кордоном: Гаврильчик та Ковтун зіграли матчі в плей-оф в Чехії
Огляд виступів українських баскетболісток за 27 березня
Українці за кордоном: Шульга вийшов в чвертьфінал NIT, Герун оформив дабл-дабл Українці за кордоном: Шульга вийшов в чвертьфінал NIT, Герун оформив дабл-дабл
До вашої уваги огляд матчів українських баскетболістів за 24 березня
Аліна Ягупова виграла Кубок Іспанії Аліна Ягупова виграла Кубок Іспанії
Українка здобула перший трофей в іспанському клубі
Українки за кордоном: Балабан і Дацько вийшли в півфінал Балтійської ліги Українки за кордоном: Балабан і Дацько вийшли в півфінал Балтійської ліги
Огляд виступів українських баскетболісток за 22 березня
Українки за кордоном: дабл-дабл Яцковець, 11 очок Балабан Українки за кордоном: дабл-дабл Яцковець, 11 очок Балабан
Огляд виступів українських баскетболісток за 20 березня
Дві українські баскетболістки отримали запрошення на Nike Hoop Summit Дві українські баскетболістки отримали запрошення на Nike Hoop Summit
Дар'я Бірюк та Катерина Коваль зіграють за збірну світу
Українці за кордоном: Лень та Михайлюк набрали по 6 очок в матчах НБА Українці за кордоном: Лень та Михайлюк набрали по 6 очок в матчах НБА