Українці за кордоном: перемога Липового, поразки Пустового і Кравцова

Промітеас захисника збірної України Олександра Липового закріпився на 5-й сходинці у турнірній таблиці чемпіонату Греції. Команда нашого легіонера на виїзді перемогла Кіміс (73:68), а Липовий, вийшовши у старті, відігрв 35 хвилин, набрав 5 очок (1/4 двоочкових, 0/3 триочкових, 3/4 штрафних), зібрав 14 підбирань (4 у нападі), зробив 4 передачі та 1 перехопленя при 3 фолах та 3 втратах.

Центровий збірної України Артем Пустовий не врятував іспанський Обрадойро від поразки у виїзному матчі Ліги АСВ проти Гран Канарії (64:82). Вийшовши у старті, наш бігмен отримав 20 хвилин ігрового часу, набрав 6 очок (2/7 двоочкових, 2/2 штрафних), зібрав 5 підбирань та зробив 3 блок-шоти при 2 втратах та 3 фолах. Після цієї поразки Обрадойро опустився на 11 місце у турнірній таблиці, маючи 10 перемог у 22 матчах.

Ешкішехір центрового збірної України В’ячеслава Кравцова зазнав виїзної поразки у матчі чемпіонату Туреччини, поступившись Галатасараю - 78:84. Наш бігмен вийшов у старті та отримав лише 6 хвилин ігрового часу, зробивши 4 підбирання (1 у нападі) та 1 перехоплення при 2 втратах. Команда Кравцова наразі йде на 8-й позиції, вигравши 50% з 20 матчів «регулярки».

Форвард української збірної В’ячеслав Бобров не врятуав свій П’єно Жвайгждес від виїзної поразки у матчі чемпіонату Литви проти Шауляю (79:100). Бобров вийшов у старті, відіграв 26 хвилин, набрав 11 очок (4/8 двоочкових, 3/5 штрафних), зробив 4 підбирання (1 у нападі), 2 перехоплення, 1 передачу і 1 блок-шот при 4 фолах.

Максим Корнієнко відіграв 15 хвилин у поєдинку литовської «регулярки», в якому його Ювентус вдома поступився Лєтувос Рітас (92:104). Вийшовши з лави, український форвард набрав 7 очок (2/3 двоочкових, 1/2 триочкових), зробив 1 підбирання на чужому щиті та 1 передачу при 1 фолі.

Ювентус, відігравши 25 матчів, із 9 перемогами розділяє 6 місце з П’єно Жвайгждес, у якого аналогічні показники.

Український форвард латвійського Вентспілса Деніс Яковлєв відіграв 17 хвилин у домашньому матчі національної першості, який команда українця виграла з рахунком 82:64. Наш форвард набрав 3 очки (0/5 двоочкових, 1/3 триочкових), зібрав 6 підбирань (1 у нападі), зробив 1 передачу та 1 перехоплення при 2 втратах та 1 фолі. Вентспілс очолує турнірну таблицю латвійської першості, оформивши 20 перемог у 21 матчі регулярного чемпіонату.

Бігмен збірної України Ігор Зайцев отримав 15 хвилин ігрового часу у виїзному матчі чемпіонату Польщі, в якому його Роса Радом переміг Штельмет з рахунком 91:88. Українець набрав 8 очок (3/3 двоочкових, 2/3 штрафних), зібрав 3 підбирання (1 у нападі) і зробив 1 передачу при 4 фолах і 3 втратах. Роса Радом, маючи 12 перемог у 23 матчах, посідає лише 11 місце у польскій першості.

Євген Мурзін: Джетер приєднається до збірної в Ізраїлі Євген Мурзін: Джетер приєднається до збірної в Ізраїлі
Головний тренер національної чоловічої збірної України Євген Мурзін зміщує акценти підготовки
ФІБА запрошує на матчі кваліфікації чемпіонату світу: відео
Відео 19.06.2018
Єврпейські збірні зіграють заключні матчі першого етапу кваліфікації чемпіонату світу
До уваги представників ЗМІ. Проходить акредитація на матч Україна – Латвія До уваги представників ЗМІ. Проходить акредитація на матч Україна – Латвія
FIBA i ФБУ проводять акредитацію на матч відбору до Чемпіонату Світу – 2019 року
 Промо головного матчу літа. Україна – Латвія Промо головного матчу літа. Україна – Латвія
1-го липня у столичному Палаці спорту відбудеться грандіозний матч
Придбай квиток на головний матч літа - отримай подарунки Придбай квиток на головний матч літа - отримай подарунки
За два тижні збірна України дома прийматиме Латвію
Чоловіча національна збірна повертається до України Чоловіча національна збірна повертається до України
Протягом наступних чотирьох днів команда Мурзіна тренуватиметься вдома
Євген Мурзін: у грі з чехами отримав багато інформації - нам є над чим працювати Євген Мурзін: у грі з чехами отримав багато інформації - нам є над чим працювати
Головний тренер чоловічої збірної - про перший контрольний матч та подальшу підготовку
Ігор Зайцев: головною проблемою у грі з Чехією був захист Ігор Зайцев: головною проблемою у грі з Чехією був захист
Центровий української збірної - про контрольний поєдинок у Німбурку
Чоловіча збірна України поступилась Чехії у контрольному поєдинку Чоловіча збірна України поступилась Чехії у контрольному поєдинку
Команда Євгена Мурзіна зіграла перший товариський матч літа
Збірна України провела вечірнє тренування напередодні матчу з Чехією Збірна України провела вечірнє тренування напередодні матчу з Чехією
Команда Євгена Мурзіна вже готується до контрольного поєдинку у Німбурку
Ігор Зайцев: зараз багато малоцікавої роботи, але знаю задля чого це роблю Ігор Зайцев: зараз багато малоцікавої роботи, але знаю задля чого це роблю
Гравець чоловічої збірної України розповів про мотиваційний імпульс тренера
Мурзін: у суперників будуть колосальні зміни у складах Мурзін: у суперників будуть колосальні зміни у складах
Керманич національної збірної – про тренувальний збір напередодні матчів кваліфікації
Пустозвонов: працювали над фізичними кондиціями, а тепер переходимо до тактики Пустозвонов: працювали над фізичними кондиціями, а тепер переходимо до тактики
Форвард національної команди – про початок підготовки до матчів відбору на ЧС-2019
Прес-конференція за участі головного тренера збірної України Прес-конференція за участі головного тренера збірної України
14 червня національна збірна України проведе прес-конференцію за участі Євгена Мурзіна і гравців команди
Олександр Липовий завершив сезон у Греції Олександр Липовий завершив сезон у Греції
Команда українця зазнала поразки у бронзовій серії
Олександр Беліков. Інтерв'ю з табору національної збірної Олександр Беліков. Інтерв'ю з табору національної збірної
Серед гравців уперше запрошених до національної команди є гравець БІПА Олександр Беліков
Євген Мурзін дав інтерв'ю напочатку зборів національної збірної Євген Мурзін дав інтерв'ю напочатку зборів національної збірної
Головний тренер збірної України з басктеболу розповів про національну команду у перший день зборів
Монако українця Гладира програло в матчі півфіналу Монако українця Гладира програло в матчі півфіналу