Українці за кордоном: перемога Липового, поразки Пустового і Кравцова

Промітеас захисника збірної України Олександра Липового закріпився на 5-й сходинці у турнірній таблиці чемпіонату Греції. Команда нашого легіонера на виїзді перемогла Кіміс (73:68), а Липовий, вийшовши у старті, відігрв 35 хвилин, набрав 5 очок (1/4 двоочкових, 0/3 триочкових, 3/4 штрафних), зібрав 14 підбирань (4 у нападі), зробив 4 передачі та 1 перехопленя при 3 фолах та 3 втратах.

Центровий збірної України Артем Пустовий не врятував іспанський Обрадойро від поразки у виїзному матчі Ліги АСВ проти Гран Канарії (64:82). Вийшовши у старті, наш бігмен отримав 20 хвилин ігрового часу, набрав 6 очок (2/7 двоочкових, 2/2 штрафних), зібрав 5 підбирань та зробив 3 блок-шоти при 2 втратах та 3 фолах. Після цієї поразки Обрадойро опустився на 11 місце у турнірній таблиці, маючи 10 перемог у 22 матчах.

Ешкішехір центрового збірної України В’ячеслава Кравцова зазнав виїзної поразки у матчі чемпіонату Туреччини, поступившись Галатасараю - 78:84. Наш бігмен вийшов у старті та отримав лише 6 хвилин ігрового часу, зробивши 4 підбирання (1 у нападі) та 1 перехоплення при 2 втратах. Команда Кравцова наразі йде на 8-й позиції, вигравши 50% з 20 матчів «регулярки».

Форвард української збірної В’ячеслав Бобров не врятуав свій П’єно Жвайгждес від виїзної поразки у матчі чемпіонату Литви проти Шауляю (79:100). Бобров вийшов у старті, відіграв 26 хвилин, набрав 11 очок (4/8 двоочкових, 3/5 штрафних), зробив 4 підбирання (1 у нападі), 2 перехоплення, 1 передачу і 1 блок-шот при 4 фолах.

Максим Корнієнко відіграв 15 хвилин у поєдинку литовської «регулярки», в якому його Ювентус вдома поступився Лєтувос Рітас (92:104). Вийшовши з лави, український форвард набрав 7 очок (2/3 двоочкових, 1/2 триочкових), зробив 1 підбирання на чужому щиті та 1 передачу при 1 фолі.

Ювентус, відігравши 25 матчів, із 9 перемогами розділяє 6 місце з П’єно Жвайгждес, у якого аналогічні показники.

Український форвард латвійського Вентспілса Деніс Яковлєв відіграв 17 хвилин у домашньому матчі національної першості, який команда українця виграла з рахунком 82:64. Наш форвард набрав 3 очки (0/5 двоочкових, 1/3 триочкових), зібрав 6 підбирань (1 у нападі), зробив 1 передачу та 1 перехоплення при 2 втратах та 1 фолі. Вентспілс очолує турнірну таблицю латвійської першості, оформивши 20 перемог у 21 матчі регулярного чемпіонату.

Бігмен збірної України Ігор Зайцев отримав 15 хвилин ігрового часу у виїзному матчі чемпіонату Польщі, в якому його Роса Радом переміг Штельмет з рахунком 91:88. Українець набрав 8 очок (3/3 двоочкових, 2/3 штрафних), зібрав 3 підбирання (1 у нападі) і зробив 1 передачу при 4 фолах і 3 втратах. Роса Радом, маючи 12 перемог у 23 матчах, посідає лише 11 місце у польскій першості.

Українець Пустовий допоміг Барселоні перемогти в чемпіонаті Іспанії Українець Пустовий допоміг Барселоні перемогти в чемпіонаті Іспанії
Український центровий результативно зіграв у матчі чемпіонату Іспанії
Збірна України зберегла місце в топ-20 світового рейтингу Збірна України зберегла місце в топ-20 світового рейтингу
Наша чоловіча команда входить в топ-20 найсильніших баскетбольних збірних світу
Євген Мурзін: ми будемо боротися до кінця! Євген Мурзін: ми будемо боротися до кінця!
Головний тренер збирної України – про матчі проти Словенії та Іспанії
Кваліфікація ЧС-2019: шанси збірної України Кваліфікація ЧС-2019: шанси збірної України
Чоловіча національна збірна України залишається в боротьбі за вихід на чемпіонат світу
Ігор Бояркін: Іспанії не вдалося здивувати збірну України Ігор Бояркін: Іспанії не вдалося здивувати збірну України
Дебютант національної збірної України - про матч на Тенерифе
Євген Мурзін: хочу подякувати кожному гравцю, який виходив на майданчик Євген Мурзін: хочу подякувати кожному гравцю, який виходив на майданчик
Головний тренер національної команди - про поразку від Іспанії
Іспанія - Україна: кращі моменти гри Іспанія - Україна: кращі моменти гри
До вашої уваги кращі моменти зустрічі за участі українців в матчі проти Іспанії
Кваліфікація чемпіонату світу-2019: становище України Кваліфікація чемпіонату світу-2019: становище України
Чоловіча національна збірна України мінімально поступилась на Тенерифе команді Іспанії у поєдинку кваліфікації чемпіонату світу 2019 року – 72:68.
Збірна України з боєм поступилась Іспанії Збірна України з боєм поступилась Іспанії
Команда Євгена Мурзіна програла національній команді Іспанії на Тенерифе – 72:68.
Іспанія - Україна: онлайн відеотрансляція кваліфікації чемпіонату світу
Відео 02.12.2018
Чоловіча національна збірна України грає на Тенерифе проти Іспанії матч кваліфікації чемпіонату світу.
Володимир Герун: іспанці гратимуть з зубами Володимир Герун: іспанці гратимуть з зубами
Бігмен збірної України охарактеризував нашого сьогодняшнього суперника
Іспанія - Україна: анонс матчу кваліфікації чемпіонату світу Іспанія - Україна: анонс матчу кваліфікації чемпіонату світу
Чоловічі національні збірні Іспанії та України грають 2 грудня на Тенерифе матч кваліфікації чемпіонату світу
Іспанія - Україна: де дивитися матч збірних Іспанія - Україна: де дивитися матч збірних
Чоловіча національна збірна України грає 2 грудня на Тенерифе проти команди Іспанії матч кваліфікації чемпіонату світу 2019 року.
Збірна України провела тренування на Тенерифе Збірна України провела тренування на Тенерифе