Українці за кордоном: потужний матч Агафонова, завершення сезону для Корнієнка

Бреоган Володимира Геруна у напруженому виїзному матчі чемпіонату Іспанії поступився Валенсії - 82:83. Український бігмен, вийшовши зі старту, відіграв 23 хвилини, набрав 8 очок (4/9 двоочкових), зробив 8 підбирань (2 у нападі) та 1 блок-шот при 1 втраті та 5 фолах (РЕ 6).

Центровий збірної України В’ячеслав Кравцов не врятуав Фуенлабраду від домашній поразки в матчі проти Сарагоси (87:88). Капітан нашої національної команди, вийшовши у старті, відіграв 28 хвилин, набрав 11 очок (4/5 двоочкових, 3/5 штрафних), зібрав 4 підбирання, зробив 2 блок-шота та 1 передачу (РЕ 17).

Важливу перемогу в матчі з сусідами по турнірній таблиці оформив Гіпускоа форварда збірної України В’ячеслава Боброва. Команда нашого легіонера на виїзді перемогла Мурсію - 74:61, а українець за 11 хвилин набрав 4 очка (2/2 двоочкових, 0/1 штрафних) та зробив 1 підбирання при 5 фолах (РЕ 0).

Артем Пустовий вчергове не зіграв за Барселону, яка на виїзді перемогла Гран Канарію і наразі посідає 3 місце з 23 перемогами у 29 матчах Ліги АСВ, Фуенлабрада опустилась на 15 місце (10 перемог/19 поразок), Бреоган посідає 16 сходинку (9 перемог/19 поразок), а Гіпускоа вперше за довгий час залишив останню позицію, піднявшись на 17 місце (9 перемог, 20 поразок).

Читайте: Найкращий сезон в кар’єрі: підсумки виступів Олексія Леня за Атланту

Ізраїльский Бней Герцлія українського захисника Богдана Близнюка у виїзному матчі поступився клубу Хапоель Холон - 85:88. Гравець збірної України отримав лише 7 хвилин ігрового часу, зробив 1 хибну атаку з середньої відстані, 1 підбирання та 1 перехоплення (РЕ 1). Команда Блинзнюка посідає передостаннє 11 місце з 7 перемогами та 23 поразками.

Завершився сезон для українського форварда Максима Корнієнка, Пітешті якого зазнав поразки в третьому матчі 1/4 фіналу плей-оф чемпіонату Румунії, всуху програвши серію Ораді - 87:93 (0:3). Українець, вийшовши з лави, відіграв 16 хвилин, зробив 2 невлучних кидки з середньої дистанції та 1 - з дальної, зробив 1 підбирання та записав до пасиву фол (РЕ -3).

Два матчі минулого тижня провів клуб Крайова українського бігмена Владислава Коренюка, який в першій грі переміг Тімішоару з рахунком 90:78. Українець, вийшовши у старті відіграв 21 хвилину, набрав 10 очок (3/6 двоочкових, 4/4 штрафних), зробив 6 підбирань (5 у нападі) та 1 передачу при 1 втраті та 4 фолах (РЕ 10).

У четвертій грі серії команда українця програла (78:96), дозволивши суперникові зрівняти рахунок у чвертьфінальному протистоянні (2:2). Коренюк за відведені 18 хвилин додав до активу 5 очок (1/2 двоочкових, 3/4 штрафних), 2 підбирання (1 в нападі), 1 передачу та 1 блок-шот при 2 фолах (РЕ 7).

Потужний матч у чемпіонаті Угорщини провів бігмен Андрій Агафонов, гра якого не врятувала ЗТЄ від виїзної поразки в матчі проти команди КТЕ-Дюна (95:98). Агафонов, вийшовши у старті, відпрацював на майданчику 31 хвилину, набрав 16 очок (6/7 двоочкових, 4/5 штрафних), зібрав 8 підбирань (4 у нападі) та зробив 3 передачі при 1 фолі та 1 втраті (РЕ 27).

Українці за кордоном: дабл-дабли Геруна та Боброва, Шульга завершив сезон Українці за кордоном: дабл-дабли Геруна та Боброва, Шульга завершив сезон
Огляд виступів українських баскетболістів за 27 березня
Українки за кордоном: Гаврильчик та Ковтун зіграли матчі в плей-оф в Чехії Українки за кордоном: Гаврильчик та Ковтун зіграли матчі в плей-оф в Чехії
Огляд виступів українських баскетболісток за 27 березня
Українці за кордоном: Шульга вийшов в чвертьфінал NIT, Герун оформив дабл-дабл Українці за кордоном: Шульга вийшов в чвертьфінал NIT, Герун оформив дабл-дабл
До вашої уваги огляд матчів українських баскетболістів за 24 березня
Аліна Ягупова виграла Кубок Іспанії Аліна Ягупова виграла Кубок Іспанії
Українка здобула перший трофей в іспанському клубі
Українки за кордоном: Балабан і Дацько вийшли в півфінал Балтійської ліги Українки за кордоном: Балабан і Дацько вийшли в півфінал Балтійської ліги
Огляд виступів українських баскетболісток за 22 березня
Українки за кордоном: дабл-дабл Яцковець, 11 очок Балабан Українки за кордоном: дабл-дабл Яцковець, 11 очок Балабан
Огляд виступів українських баскетболісток за 20 березня
Дві українські баскетболістки отримали запрошення на Nike Hoop Summit Дві українські баскетболістки отримали запрошення на Nike Hoop Summit
Дар'я Бірюк та Катерина Коваль зіграють за збірну світу
Українці за кордоном: Лень та Михайлюк набрали по 6 очок в матчах НБА Українці за кордоном: Лень та Михайлюк набрали по 6 очок в матчах НБА
Огляд виступів українських баскетболістів за 18 березня
Шульга встановив рекорд конференції Atlantic 10 і вивів команду у фінал плейоф Шульга встановив рекорд конференції Atlantic 10 і вивів команду у фінал плейоф
Український захисник провів потужну гру у півфінальному матчі конференції Atlantic 10