Українці за кордоном: Пустовий вийшов у старті Барселони, впевнений матч Близнюка

Український центровий Артем Пустовий отримав місце у старті Барселони в домашньому матчі чемпіонату Іспанії проти Тенерифе. Команда нашого легіонера перемогла з рахунком 77:73, а Пустовий, відігравши 19 хвилин, набрав 8 очок (3/5 двоочкових, 2/4 штрафних) та зробив 5 підбирань (3 у нападі) при 2 фолах та 1 втраті (РЕ +9).

Форвард збірної України Вячеслав Бобров не врятував Гіпускоа від поразки в домашньому матчі 11-го туру регулярного чемпіонату Іспанії, в якому його клуб поступився Мурсії з рахунком 67:81.

Вийшовши у старті, Бобров відіграв 23 хвилини, набрав 7 очок (3/5 двоочкових, 1/2 штрафних), зробив 3 підбирання (2 у нападі) та 2 передачі при 3 втратах та 3 фолах (РЕ +5).

Капітан національної збірної України Вячеслав Кравцов, вийшовши з лави, відіграв 11 хвилин у матчі проти Естудіантеса. Бургос програв виїзний матч з рахунком 79:80, а Кравцов набрав 6 очок (0/1 двоочкових, 4/4 штрафних) та зробив 2 підбирання (1 у нападі) при 1 втраті (РЕ +6).

Володимир Герун за Бреоган в матчі проти Басконії (78:100) не грав.

Лідирує в іспанському чемпіонаті Барселона з 10 перемогами в 11 матчах, Бургос посідає 14 місце (4 перемоги, 7 поразок), Бреоган на передостанній 17-й позиції з 2 перемогами та 8 поразками, а Гіпускоа замикає турнірну таблицю, вигравши 2 гри з 11.

Читайте: Святослав Михайлюк набрав 11 очок проти Мемфіса: відео

Результативний матч у складі Промітеаса провів свінгмен збірної України Олександр Липовий. Українець вийшов у старті та відіграв 29 хвилини проти Іфестоса, за які встиг набрати 19 очок (5/5 двоочкових, 3/10 триочкових, 0/3 штрафних), зробив 4 підбирання (3 у нападі), 1 передачу та 1 блок-шот при 2 втратах та 3 фолах (РЕ +13). Команда Липового програла з рахунком 62:87 і тепер посідає 6 місце в таблиці.

Солідний вклад у перемогу ізраїльского Бней Гарцлія зробив захисник збірної України Богдан Близнюк, який відіграв 31 хвилину в матчі проти Хапоеля Галіл Гілбоа. Команда українця виграла домашній матч з рахунком 105:78, а Близнюк, вийшовши у старті, набрав 12 очок (4/7 двоочкових, 0/1 триочкових, 4/6 штрафних), зробив 4 підбирання (1 у нападі), 3 передачі та 1 перехоплення при 2 фолах (РЕ +15). Команда українця наразі посідає 8 місце в таблиці з 3 перемогами у 8 матчах.

Український бігмен Ігор Зайцев, який пропустив останні матчі національної збірної, продовжує лідирувати у чемпіонаті Тайваню, де його клуб Тайвань Бір в останньому матчі на виїзді переміг Тайв Банк – 77:74. Зайцев у цій грі відіграв 34 хвилини, набрав 12 очок, зробив 6 підбирань, 3 передачі, 3 блок-шота та 1 перехоплення при 1 в траті та 1 фолі (РЕ +23). Тайвань Бір йдуть на першому місці з 6 перемогами у 7 матчах.

19 хвилин ігрового часу отримав форвард польскої Сталі Віталій Коваленко, який допоміг своїй команді вдома перемогти Кошалін – 100:76. Увійшовши до гри з лави, Коваленко зіграв 19 хвилин, набрав 7 очок (2/2 двоочкових, 1/2 триочкових), зробив 4 підбирання та 2 передачі при 3 фолах (РЕ +9). Команда українця лідирує в турнірній таблиці з 7 перемогами та 2 поразками.

Гравець збірної України серед найкращих у турі чемпіонату Іспанії Гравець збірної України серед найкращих у турі чемпіонату Іспанії
В'ячеслав Кравцов допоміг своїй команді перемогти в матчі проти Обрадойро
Не пропустіть заключний матч збірної України в відборі чемпіонату світу Не пропустіть заключний матч збірної України в відборі чемпіонату світу
Квитки на матч кваліфікації чемпіонату світу Україна – Чорногорія вже надійшли в продаж
Чоловіча національна збірна України у 2018: підсумки року від Євгена Мурзіна Чоловіча національна збірна України у 2018: підсумки року від Євгена Мурзіна
Головний тренер оцінив виступ своєї команди у відборі на ЧС-2019
Святослав Михайлюк привітав українців з Новим роком та Різдвом: відео
Відео 31.12.2018
Український захисник Лейкерс записав привітання в США
В’ячеслав Кравцов підписав контракт з іспанським клубом В’ячеслав Кравцов підписав контракт з іспанським клубом
Не минуло і доби як центровий збірної України підписав контракт з новим клубом!
В’ячеслав Кравцов залишив іспанський Бургос В’ячеслав Кравцов залишив іспанський Бургос
Капітан збірної України провів у команді півроку
Витрати з лікування Олександра Кобця оплатить Михайло Бродський Витрати з лікування Олександра Кобця оплатить Михайло Бродський
Президент ФБУ бере на себе усі витрати з лікування захисника збірної України, який травмувався у матчі Україна - Словенія
Рекордний дабл-дабл Олексія Леня в сезоні НБА: відео топ-моментів
Відео 24.12.2018
Центровий збірної України зробив дабл-дабл у матчі регулярного чемпіонату НБА
Михайло Бродський увійшов до виконкому НОК України Михайло Бродський увійшов до виконкому НОК України
Президента ФБУ відзначили подякою за результат роботи
Як українець Михайлюк адаптується в Лейкерс Як українець Михайлюк адаптується в Лейкерс
У грудні Святослав грає за Лейкерс майже 14 хвилин, збільшивши кількість і точність кидків
Баскетболіст збірної України виграв суд у італійського клубу Баскетболіст збірної України виграв суд у італійського клубу
Італійський Авеліно має виплатити заборговану зарплату нашому баскетболісту
Гравець Барселони та збірної України Артем Пустовий поспілкувався з фанами: відео
Відео 19.12.2018
Український центровий Артем Пустовий відповів на запитання вболівальників
Команда форварда збірної України перемогла Реал Команда форварда збірної України перемогла Реал
Бреоган Володимира Геруна переміг гранда чемпіонату Іспанії
Захисник збірної України підписав угоду з Монако Захисник збірної України підписав угоду з Монако
Українець Сергій Гладир продовжить виступи в чемпіонаті Франції
Українець Пустовий допоміг Барселоні перемогти в чемпіонаті Іспанії Українець Пустовий допоміг Барселоні перемогти в чемпіонаті Іспанії