Українці за кордоном: стабільно ефектиний Герун, корисна гра Липового

Бігмен збірної України Володимир Герун продовжує демонструвати стабільні виступи у складі іспанського Бреогана. Команда нашого легіонера вдома поступилась Басконії (72:90), а Герун, вийшовши у старті, відіграв 26 хвилин, набрав 14 очок (4/7 двоочкових, 6/6 штрафних), зібрав 5 підбирань (4 у нападі), зробив 3 передачі та 1 перехоплення при 2 фолах та 1 втраті (РЕ +21).

Фуенлабрада В’ячеслава Кравцова на виїзді поступилась Андоррі (88:89), а український центровий, вийшовши з лави, відіграв 16 хвилин. За відведений ігровий час капітан збірної України набрав 7 очок (2/3 двоочкових, 3/4 штрафних) та зробив 3 підбирання (1 в нападі) при 2 втратах та 5 фолах (РЕ +3).

Читайте: Українець Михайлюк став найкращим у матчі G-Ліги: відео моментів

Форвард збірної України В’ячеслав Бобров, який виступає у складі Гіпускоа, зазнав поразки у виїзному матчі проти Унікахи (69:87). Вийшовши з лави, українець відіграв 14 хвилин, набрав 10 очок (4/5 двоочкових, 2/3 штрафних), зробив 3 передачі та 2 підбирання (1 в нападі) при 4 втратах та 4 фолах (РЕ +7).

Центровий Барселони Артем Пустовий в матчі проти Бургоса (97:88) участі не брав.

Барселона продовжує лідирувати у турнірній таблиці з 18 перемогами у 22 матчах, Бреоган посідає 14 місце з 7 перемогами у 21 матчі, Фуенлабрада йде на 16-й позиції з 7 перемогами у 22 поєдинках, а Гіпускоа замикає турнірну таблицію, посідаючи 18 позицію з 4 перемогами у 22 поєдинках.

Корисно у складі Промітеаса відіграв український захисник Олександр Липовий. Гравець збірної України допоміг своїй команді вдома в овертаймі перемогти Кретан Кінгс 86:81. Липовий вийшов у старті, відіграв 33 хвилини, набрав 9 очок (2/2 двоочкових, 1/6 триочкових, 2/4 штрафних), зробив 5 підбирань (1 в нападі), 3 передачі, 3 перехоплення та 3 блок-шота при 2 фолах та 1 втраті (РЕ +15). Промітеас піднявся на 5 позицію з 12 перемогами та 6 поразками в поточному регулярному чемпіонаті.

Читайте: Олександр Липовий стартував з перемоги у плей-оф Ліги чемпіонів

15 хвилин ігрового часу у складі Єнісєя отримав розігрючий збірної України Денис Лукашов, команда якого на виїзді поступилась Нижньому Новгороду 64:79. Вийшовши з лави, Лукашов набрав 5 очок (2/2 двоочкових, 0/3 триочкових, 1/2 штрафних), зробив 2 підбирання та 1 передачу при 1 втраті та 4 фолах (РЕ +4). Єнісєей посідає 11 місце в турнірній таблиці Ліги ВТБ з 6 перемогами у 18 матчах.

Захисник національної збірної України Богдан Близнюк відіграв 18 хвилин у матчі чемпіонату Ізраїля, в якому його Бней Герцлія на виїзді поступився Галіл Гілбоа (89:90). Вийшоши з лави Близнюк набрав 8 очок (4/5 двоочкових, 0/1 триочкових), зробив 4 підбирання (2 у нападі), 2 передачі та 1 перехоплення при 3 втратах та 1 фолі (РЕ +8). Команда українця замикає турнірну таблицю з 4 перемогами у 20 матчах.

Центровий румунського клубу Крайова Владислав Коренюк не врятував свою команду від виїзної поразки в матчі проти Ораді (79:83). Вийшовши в старті наш легіонер відіграв 21 хвилину, набрав 16 очок (7/9 двоочкових, 2/3 штрафних), зробив 2 підбирання (1 в нападі), 2 передачі та 1 перехоплення при 1 втраті та 4 фолах (РЕ +19).

Його одноклубник та співвітчизник Юрій Фрасенюк розпочинав цей матч з лави, відіграв 16 хвилин, набрав 12 очок (5/5 двоочкових, 0/1 триочкових, 2/2 штрафних), зробив 2 підбирання (1 в нападі) та 1 перехоплення при 1 втраті та 1 фолі (РЕ +13).

Бігмен угорського ЗТЄ Андрій Агафонов провів корисний матч проти Атомерому, але команда українця поступилась з рахунком 81:93. Вийшовши у старті, українець відіграв 29 хвилин, набрав 16 очок (3/7 двоочкових, 1/1 триочкових, 7/9 штрафних), зробив 3 підбирання в захисті та 2 передачі при 1 фолі та 1 втраті (РЕ +20). Команда Агафонова після цієї поразки опустилась на 7 позицію з 1 перемогами у 21 матчі.

Захисник Монако Сергій Гладир участі в матчі проти Ліможа (92:77) не брав. Також не грав за Олімпію минулого тижня і захисник збірної України Іссуф Санон. Пітешті Максима Корнієнка матч чемпіонату Румунії проти Клужа Андрія Кальніченка зіграє сьогодні, 11 березня.

Українка Яцковець виборола титул чемпіона Словаччини Українка Яцковець виборола титул чемпіона Словаччини
Центрова збірної України була однією з найкращих у вирішальному матчі фіналу
Як і чому у Леня налагодилися справи в НБА Як і чому у Леня налагодилися справи в НБА
Центровий збірної України Олексій Лень провів чи не найуспішніший сезон за океаном
Українці за кордоном: вдалий матч Боброва, Липовий проти ПАО, Санон досі поза грою Українці за кордоном: вдалий матч Боброва, Липовий проти ПАО, Санон досі поза грою
Наші легіонери провели чергові поєдинки в європейських чемпіонатах
Яцковець допомогла Ружомбероку переможно стартувати в фінальній серії Яцковець допомогла Ружомбероку переможно стартувати в фінальній серії
Ружомберок українки виграв перший матч проти П’єштанських Чайок
Українець Михайлюк не зіграє в НБА до кінця сезону Українець Михайлюк не зіграє в НБА до кінця сезону
Захисник збірної України вибув через пошкодження
Олексій Лень: ще ніколи не отримував стільки задоволення від баскетболу Олексій Лень: ще ніколи не отримував стільки задоволення від баскетболу
Центровий збірної України підбив підсумки сезону в НБА
Українка Удоденко зіграє в півфіналі чемпіонату Польщі Українка Удоденко зіграє в півфіналі чемпіонату Польщі
Вроцлав Таїсії Удоденко вийшов до півфіналу плей-оф національного чемпіонату
Олексій Лень провів найрезультативніший матч в кар’єрі: відео
Відео 08.04.2019
Український центровий набрав 33 очки в поєдинку проти топ-команди конференції
Українець Михайлюк вибув зі складу Детройта через перелом Українець Михайлюк вибув зі складу Детройта через перелом
Центровий збірної України набрав 21 очко в матчі регулярного чемпіонату
Українці за кордоном: перемоги наших в Іспанії, корисна гра Липового Українці за кордоном: перемоги наших в Іспанії, корисна гра Липового
Легіонери продовжують виступити у закордонних першостях
Українець Лень допоміг Атланті перемогти в матчі НБА Українець Лень допоміг Атланті перемогти в матчі НБА
Центровий збірної України став одним з найкращих у матчі
Українець Пустовий презентував Кубок Іспанії на матчі Барселони: фотогалерея Українець Пустовий презентував Кубок Іспанії на матчі Барселони: фотогалерея
Баскетболісти Барселони продемонстрували Кубок Іспанії на матчі футбольних одноклубників
Відео 27.03.2019
Наш центровий набрав 13 очок проти Нового Орлеану
Українці за кордоном: потужний матч Липового, дуелі наших в Іспанії та Румунії Українці за кордоном: потужний матч Липового, дуелі наших в Іспанії та Румунії
Українські баскетболісти провели чергові поєдинки в європейських першостях
Герун став найрезультативнішим у матчі проти команди Кравцова Герун став найрезультативнішим у матчі проти команди Кравцова
Володимир Герун разом зі своїм Бреоганом зіграв проти Фуенлабради В’ячеслава Кравцова
Українець Лень встановив новий рекорд в НБА Українець Лень встановив новий рекорд в НБА
Центровий збірної України покращив особисте досягнення з результативності за сезон
Детройт повернув українця Михайлюка з G-Ліги Детройт повернув українця Михайлюка з G-Ліги