Українці за кордоном: вдалі матчі Кравцова, Фесенка та Пустового проти грандів

Кирило Фесенко був кращим у складі Авеліно, але його команда вдома програла Мілану - 75:82. Український центровий у матчі італійської Серії А вийшов у старті, відіграв 24 хвилини, набрав 16 очок (5/8 двоочкових, 6/8 штрафних), зібрав 7 підбирань (3 у нападі), зробив 2 перехоплення, 1 передачу та 1 блок-шот при 4 фолах (РЕ - 25). Авеліно посідає 4 місце з 15 перемогами у 23 матчах.

Центровий збірної України Артем Пустовий не врятував Обрадойро від домашньої поразки у матчі чемпіонату Іспанії проти Барселони. Команда українця поступилась з рахунком 73:76, а наш бігмен, вийшовши у старті, відіграв 32 хвилини, набрав 10 очок (4/6 двоочкових, 2/2 штрафних), зробив 6 підбирань (2 у нападі), 3 передачі, 2 блок-шота та 1 перехоплення при 3 фолах та 2 втратах (РЕ - 16). Обрадойро, маючи в своєму активі 11 перемог у 24 поєдинках, посідає 11 місце у турнірній таблиці.

Центровий збірної України Вячеслав Кравцов провів результативний матч у чемпіонаті Туреччини, в якому його Ешкішехір на виїзді поступився Фенербахче (69:79). Вийшовши у старті, наш бігмен відіграв 30 хвилин, набрав 27 очок (11/13 двоочкових, 5/6 штрафних) та зібрав 5 підбирань (2 у нападі) при 4 фолах та 3 втратах. Ешкішехір, вигравши 10 з 22 двох поєдинків «регулярки», посідає 9 місце у турнірній таблиці.

Олександр Липовий відіграв 18 хвилин у матчі чемпіонату Греції, в якому його Промітеас на виїзді поступився Арісу (64:68). Український захисник, вийшовши з лави, набрав 3 очки (0/1 двоочкових, 0/2 триочкових, 3/4 штрафних), зібрав 7 підбирань (2 у нападі), зробив 1 передачу та 1 перехоплення при 4 фолах та 2 втратах (РЕ - 2). Після цієї поразки Промітеас опустився на 5 місце з 12 перемогами у 20 матчах.

Форвард збірної України Максим Корнієнко вийшов у стартовій п’ятірці у матчі, в якому його Ювентус вдома програв Нептунасу (81:90). Українець відіграв 15 хвилин, набрав 4 очки (0/2 двоочкових, 0/2 триочкових, 4/4 штрафних) та зробив 1 підбирання при 4 фолах та 1 втраті (РЕ - «-2»).

Вячеслав Бобров, вийшовши з лави, допоміг П’єно Жвайгждес вдома перемогти Джукію (73:72). За 30 хвинин на майданчику форвард збірної України набрав 15 очок (6/7 двоочкових, 0/3 триочкових, 3/4 штрафних), зробив 7 підбирань (2 у нападі), 2 передачі, 1 перехоплення та 1 блок-шот при 1 втраті (РЕ - 23).

П’єно Жвайгждес у чемпіонаті Литви посідає 5 місце з 11 перемогами у 27 матчах, а Ювентус, вигравши 9 поєдинків, йде на 8-й позиції.

Український форвард латвійського Вентспілса Денис Яковлєв вийшов у старті на матч проти Белстафе, який його команда виграла з рахунком 107:62. За 22 хвилини наш легіонер відзначився 2 очками (1/2 двоочкові, 0/5 триочкові), 3 підбираннями, 4 передачами  та 2 перехопленнями при 2 втратах та 2 фолах (РЕ - 1). Вентспілс продовжує впевненно очолювати турнірну таблицю у своїй національній першості з 22 перемогами у 24 матчах.

Бігмен збірної України Ігор Зайцев допоміг польскому клубу Роса Радом перемогти Кросно у матчі національної першості (92:80). Розпочавши матч з лави, українець відіграв 19 хвилин, набрав 13 очок (2/2 двоочкових, 2/6 триочкових, 3/3 штрафних), зібрав 3 підбирання, зробив 2 перехоплення, 2 блок-шота та 1 передачу при 2 втратах та 3 фолах (РЕ - 13).

Форвард румунського Клужу Андрій Кальніченко отримав 11 хвилин ігрового часу у матчі чемпіонату проти Тімішоари, який його команда виграла з рахунком 93:91. Українець відзначився 8 очками (1/1 двоочкових, 0/1 триочкових, 6/6 штрафних) та 2 підбираннями (1 у нападі), (РЕ - 10).

Денис Лукашов (Вітаутас, Литва), Сергій Гладир (Монако, Франція) та Андрій Агафонов (Пітешті, Румунія) не брали участі в останніх матчах своїх клубів.

Чоловіча збірна України — на 36 місці в оновленому світовому рейтингу ФІБА Чоловіча збірна України — на 36 місці в оновленому світовому рейтингу ФІБА
Національна збірна України втратила одну позицію після матчів в лютому
Віталій Степановський: Зробимо все, щоб виграти чотири наступні матчі Віталій Степановський: Зробимо все, щоб виграти чотири наступні матчі
Головний тренер збірної України підбив підсумки першого вікна кваліфікації Євробаскету-2025
Олександр Ковляр — другий кращий асистент в першому вікні відбору на Євробаскет-2025 Олександр Ковляр — другий кращий асистент в першому вікні відбору на Євробаскет-2025
Розігруючий збірної України — в топі за одним з ключових статистичних показників
Віталій Степановський: Нам треба зробити висновки і зіграти краще в наступному вікні Віталій Степановський: Нам треба зробити висновки і зіграти краще в наступному вікні
Головний тренер та гравець збірної України — про матч проти Португалії
Україна програла Португалії у відборі на Євробаскет-2025 Україна програла Португалії у відборі на Євробаскет-2025
Перше відбіркове вікно збірна Україна завершила без перемог
Перший матч за 24 роки: історія протистоянь України та Португалії Перший матч за 24 роки: історія протистоянь України та Португалії
Національні команди зіграють у відборі на Євробаске-2025
В'ячеслав Бобров піднявся на шосте місце в рейтингу скорерів збірної і увійшов до топ-5 за підбираннями В'ячеслав Бобров піднявся на шосте місце в рейтингу скорерів збірної і увійшов до топ-5 за підбираннями
Відбулись зміни в двох історичних рейтингах кращих гравців національної збірної України
Збірна України відвідала в госпіталі воїнів ЗСУ Збірна України відвідала в госпіталі воїнів ЗСУ
Національна команда підтримала українських героїв та запросила на гру проти Португалії
Триває продаж квитків на матч Україна — Португалія! Триває продаж квитків на матч Україна — Португалія!
Чоловіча національна команда зіграє у відборі на Євробаскет-2025 в Ризі
Україна програла на старті в Словенії: турнірна таблиця групи відбору на Євробаскет-2025 Україна програла на старті в Словенії: турнірна таблиця групи відбору на Євробаскет-2025
Чоловіча збірна України знаходиться на останньому місці після стартового туру в своїй групі
Віталій Степановський: Погано почали другу половину, особливо третю чверть Віталій Степановський: Погано почали другу половину, особливо третю чверть
Головний тренер та капітан збірної України — про матч проти Словенії
Збірна України поступилась на виїзді Словенії на старті відбору на Євробаскет-2025 Збірна України поступилась на виїзді Словенії на старті відбору на Євробаскет-2025
Чоловіча національна збірна з поразки розпочала кваліфікацію на чемпіонат Європи
Словенія — Україна: відеотрансляція матчу кваліфікації Євробаскета-2025