Українці за кордоном: вдалий матч Гладиря, впевнена гра Геруна, стабільний Агафонов

Вдалий матч у чемпіонаті Франції провів захисник Монако Сергій Гладир. Українець, вийшовши у старті проти Ле Портелю, відіграв 25 хвилин, набрав 18 очок (3/3 двоочкових, 2/5 триочкових, 6/6 штрафних), зробив 5 підбирань, 2 передачі та 1 перехоплення при 1 втраті та 4 фолах (РЕ +23). Але, на жаль для українця, Монако зазнав виїзної поразки з рахунком 82:83 і опустився на 12 сходинку в таблиці, маючи в активі 8 перемог у 17 матчах.

Дивіться: Гравець збірної України серед найкращих у турі чемпіонату Іспанії

Бігмен збірної України Володимир Герун не врятував Бреоган від поразки у домашньому матчі чемпіонату Іспанії проти Валенсії. Команда нашого легіонера поступилась з рахунком 67:77, а сам українець, вийшовши у старті, відіграв 21 хвилину, набрав 10 очок (4/6 двоочкових, 2/2 штрафних), зробив 6 підбирань (2 на чужому щиті), 2 перехоплення та 1 блок-шот при 2 фолах (РЕ +17).

Програла і Фуенлабрада капітана збірної України В’ячеслава Кравцова. Команда центрового на виїзді поступилась Тенеріфе (65:96), а Кравцов, вийшовши у старті, отримав 25 хвилин ігрового часу, набрав 9 очок (4/10 двоочкових, 1/2 штрафних) та зібрав 5 підбирань (3 у нападі) при 1 фолі (РЕ +7).

Менше ігрового часу отримав український форвард Гіпускоа Вячеслав Бобров. Українець, вийшовши з лави в матчі проти Естудіантеса (62:86), відіграв 15 хвилин, набрав 2 очка (1/3 двоочкових) та зробив 1 підбирання при 3 фолах (РЕ -3).

Відзначимо, що також у цій грі участь брав український форвард Андрій Грицак, який за 3 хвилини у складі Естудіантеса встиг відзначитись лише одним фолом.

Артем Пустовий в матчі, в якому його Барселона на виїзді перемогла Басконію (82:73), участі не брав.

Саме Барса продовжує очолювати турнірну таблицю з 15 перемогами у 17 матчах, Бреоган йде 12-м (6 перемог, 10 поразок), Фуенлабрада посідає 16 місце (6 перемог, 11 поразок), а Гіпускоа йде останнім, вигравши 3 з 17 поєдинків регулярного чемпіонату.

Захисник збірної України Олександр Липовий допоміг Промітеасу виграти матч чемпіонату Греції проти Колососса (101:95). Відігравши 17 хвилин, українець набрав 8 очок (2/4 двоочкових, 2/4 штрафних), зробив 3 підбирання, 2 передачі та 1 перехоплення при 1 фолі (РЕ +11). Промітеас посідає 5 місце в таблиці з 9 перемогами та 5 поразками.

31 хвилину ігрового часу у складі ізраїльського Бней Гарцлія отримав захисник збірної України Богдан Близнюк. Команда нашого легіонера програла Маккабі Ашдод 73:94, а Близнюк, вийшовши з лави, набрав 14 очок (5/10 двоочкових, 1/4 триочкових, 1/1 штрафних), зробив 4 підбирання (1 у нападі), 2 передачі, 1 перехоплення та 1 блок-шот при 2 втратах та 1 фолі (РЕ +14). Команда українця наразі посідає передостаннє 11 місце з 4 перемогами у 14 матчах.

Розігруючий збірної України Денис Лукашов відіграв лише 30 секунд у домашньому матчі Єснісєя проти Астани, який його команда виграла з рахунком 93:84.

Український бігмен угорського ЗТЄ Андрій Агафонов допоміг своїй команді виграти домашній матч національної першості проти Будапешта (83:63). За 33 хвилини українець набрав 19 очок (6/6 двоочкових, 7/8 штрафних), зробив 7 підбирань, 1 передачу та 2 перехоплення при 2 втратах та 3 фолах (РЕ +31). Команда Агафонова посідає 5 місце з 9 перемогами у 16 матчах.

Відбулался зустріч українців у чемпіонаті Румунії, де Пітешті Максима Корнієнка вдома переміг Клуж Андрія Кальніченка (80:79). Корнієнко за 30 хвилин набрав 10 очок (3/4 двоочкових, 1/3 триочкових, 1/2 штрафних), зробив 6 підбирань, 1 передачу та 1 блок-шот при 1 фолі та 2 втратах (РЕ +14).

Калніченко, в свою чергу, відіграв 11 хвилин, відзначився 3 очками (0/2 двоочкових, 1/4 штрафних) та 1 перехопленням при 3 фолах (РЕ -1).

Клуж наразі посідає 2 місце в таблиці з 11 перемогами у 15 матчах, а Пітешті йде 5-м, маючи в активі 7 перемог за аналогічної кількості зіграних поєдинків.

Польска Сталь форварда Віталія Коваленко на виїзді перемогла Росу Радом у матчі чемпіонату Польщі (84:80). Українець за 13 хвилин набрав 7 очок (2/3 двоочкових, 1/2 триочкових), зробив 2 підбрання та 1 блок-шот при 1 втраті та 3 фолах (РЕ +7). Команда Коваленка посідає 5 місце з 11 перемогами та 5 поразками.

Катерина Коваль та Дар'я Бірюк взяли участь у Nike Hoop Summit Катерина Коваль та Дар'я Бірюк взяли участь у Nike Hoop Summit
Катерина Коваль стала однією з кращих в збірній світу
Аллей-уп Святослава Михайлюка увійшов до топ-3 кращих моментів дня в НБА Аллей-уп Святослава Михайлюка увійшов до топ-3 кращих моментів дня в НБА
Український захисник відзначився ефектним моментом у грі регулярного чемпіонату
Українці за кордоном: рекорд Михайлюка, 13 хвилин Леня, дабл-дабл Геруна Українці за кордоном: рекорд Михайлюка, 13 хвилин Леня, дабл-дабл Геруна
Огляд виступів українських баскетболістів за 14 квітня
Святослав Михайлюк повторив рекорд за набраними очками в НБА Святослав Михайлюк повторив рекорд за набраними очками в НБА
Український захисник провів свій накйращий матч в сезоні
Українці за кордоном: Михайлюк набрав 9 очок, у Леня 11 зіграних хвилин Українці за кордоном: Михайлюк набрав 9 очок, у Леня 11 зіграних хвилин
Огляд виступів українських баскетболістів за 11 квітня
Українці за кордоном: 7 очок Геруна в Японії, у Сидорова 15 очок в ЛЕБЛ Українці за кордоном: 7 очок Геруна в Японії, у Сидорова 15 очок в ЛЕБЛ
Огляд виступів українських баскетболістів за 10 квітня
Лука Лохманчук зіграв на турнірі Adidas Next Generation Tournament Лука Лохманчук зіграв на турнірі Adidas Next Generation Tournament