Українці за кордоном: вдалий матч та перемога Кравцова, чергова вражаюча гра від Агафонова

Капітан національної збірної Укаїни В’ячеслав Кравцов допоміг Фуенлабраді здобути домашню перемогу в матчі чемпіоната Іспанії проти Естудіантеса. Команда нашого бігмена перемогла з рахунком 93:92, а сам Кравцов, вийшовши в старті, набрав 16 очок (7/9, 2/4 штрафних), зробив 8 підбирань (4 у нападі), 1 передачу, 1 перехоплення та 1 блок-шот при 2 фолах (РЕ +23).

Форвард Гіпускоа В’ячеслав Бобров вийшов у старті в матчі проти Бургоса, в якому його команда програла на виїзді з рахунком 73:96. Українець за 25 хвилин на майданчику набрав 11 оок (2/5 двоочкових, 1/2 триочкових), зробив 3 підбирання та 1 перехоплення при 2 фолах та 3 втратах (РЕ +7).

Володимир Герун поступився у складі Бреогана Сарагосі, програвши виїзний матч 69:83. Українець вийшов у старті, відіграв 22 хвилини, набрав 8 очок (3/8 двоочкових, 2/5 штрафних), зробив 5 підбирань (3 у нападі), 2 передачі та 1 перехоплення при 1 втраті та 4 фолах (РЕ +9).

Артем Пустовий до заявки Барселони на матч проти Тенеріфе, який каталонці програли 57:63, не потрапив.

Барселона зазнала третьої поразки в сезоні і з 16 перемогами в активі продовжує очолювати турнірну таблицю, Фуенлабрада, вигравши 7 матчів з 19 йде 14-ю, Бреоган посідає 15 місце з 6 перемогами у 18 поєдинках, а Гіпускоа, вигравши лише 3 гри, йде на останньому 18 місці.

Захисник національної збірної України Олександр Липовий провів не найкращий матч у складі Промітеаса, але його команда перемогла в чемпіонаті Греції ПАОК - 82:59. Вийшовши у старті, Липовий відіграв 22 хвилини, набрав 2 очка (1/3 двоочкових, 0/4 триочкових), зробив 2 підбирання, 1 передачу та 1 перехоплення при 1 втраті та 5 фолах (РЕ -6). Після цієї перемоги Промітеас українця піднявся на 3 місце в таблиці з 11 перемогами у 16 матчах.

Захисник національної збірної України Богдан Близнюк вийшов у старті у виїзному матчі чемпіоната Ізраїля, в якому його Бней Гарцлія на виїзді поступився Хапоелю з Тель-Авіва - 68:88. За 14 хвилин на майданчику українець набрав 7 очок (1/2 двоочкових, 1/2 триочкових, 2/2 штрафних), зробив 1 передачу та 1 блок-шот при 1 втраті (РЕ +7). Команда українця після цієї поразки посідає передостаннє 11 місце  з 4 перемогами у 17 матчах.

Читайте: Сергій Гладир підписав контракт з Монако до кінця сезону

Український захисник Сергій Гладир, вийшовши у старті, допоміг Монако на виїзді перемогти Нантерр - 82:77. За 24 хвилини на майданчику українець набрав 6 очок (2/4 триочкових), зробив 4 підбирання (1 у нападі) та 1 перехоплення при 4 фолах та 1 втраті (РЕ +3). Монако після 19 турів посідає 11 місце в таблиці з 10 перемогами у 19 матчах.

Черговий вражаючий матч у чемпіонаті Угорщини провів український бігмен Андрій Агафонов. Команда українця ЗТЄ на виїзді перемогла Фалко 103:100, а наш легіонер, вийшовши у старті, набрав 28 очок (9/13 двоочкових, 1/1 триочкових, 7/8 штрафних), зробив 12 підбирань (4 у нападі), 3 передачі, 2 блок-шота та 1 перехоплення, заробивши при цьому на собі 8 фолів. Рейтинг ефективності Агафонова склав вражаючі 44 бали, а його команда після цієї перемоги посідає 5 місце, маючи в активі 11 перемог у 18 матчах.

Ще один український бігмен Владислав Коренюк провів вдалий матч у складі клубу Крайова в чемпіонаті Румунії. Команда українця вдома перемогла Пітешті (80:76), а наш бігмен за 32 хвилини на майданчику набрав 19 очок (8/11 двоочкових, 3/4 штрафних), зробив 11 підбирань та 1 блок-шот при 2 втратах та 2 фолах (РЕ +32). Максим Корнієнко, який представляє Пітешті, участі в цьому матчі не брав.

Єнісей Дениса Лукашова минулого тижня не грав, а словенська Олімпія Іссуфа Санона свій матч у чемпіонаті Словенії зіграє сьогодні, 4 січня.

Нагадаємо, подивитися гру за участю найкращих українських баскетболістів ви зможете 22 лютого, коли наша національна команда в київському Палаці спорту в рамках відбору на ЧС-2019 протистоятиме у надзвичайно вижливому матчі збірній Чорногорії. Придбати квиток на цей матч можна за цим посиланням.

Українці за кордоном: дабл-дабл Бринюка, 15 очок Чумакова в Грузії Українці за кордоном: дабл-дабл Бринюка, 15 очок Чумакова в Грузії
Огляд виступів українських баскетболістів за 23 квітня
Українки за кордоном: у Балабан 10 очок в чемпіонаті Литви Українки за кордоном: у Балабан 10 очок в чемпіонаті Литви
Огляд виступів українських баскетболісток за 22 квітня
Українці за кордоном: важлива перемога Пустового, у Геруна 16 підбирань Українці за кордоном: важлива перемога Пустового, у Геруна 16 підбирань
Огляд виступів українських баскетболістів за 21 квітня
Катерина Коваль та Дар'я Бірюк взяли участь у Nike Hoop Summit Катерина Коваль та Дар'я Бірюк взяли участь у Nike Hoop Summit
Катерина Коваль стала однією з кращих в збірній світу
Аллей-уп Святослава Михайлюка увійшов до топ-3 кращих моментів дня в НБА Аллей-уп Святослава Михайлюка увійшов до топ-3 кращих моментів дня в НБА
Український захисник відзначився ефектним моментом у грі регулярного чемпіонату
Українці за кордоном: рекорд Михайлюка, 13 хвилин Леня, дабл-дабл Геруна Українці за кордоном: рекорд Михайлюка, 13 хвилин Леня, дабл-дабл Геруна