Українки за кордоном: Балабан допомогла Нептунасу виграти у чемпіонаті Литви

Нептунас зрівняв рахунок в півфінальній серії плей-оф чемпіонату Литви проти Кібіркштіса 1:1 вигравши на виїзді 70:69.

Вікторія Балабан за 32 хвилини на майданчику набрала 19 очок (3/5 двоочкові, 3/5 триочкові, 4/5 штрафні), зробила 4 підбирання, 2 передачі, 1 перехоплення при 3 фолах та 3 втратах. Уляна Дацько зіграла 5 хвилин, нічим не відзначившись. Вирішальний матч серії відбудеться 13 квітня.

Українці за кордоном: Михайлюк набрав 9 очок, у Леня 11 зіграних хвилин

В чемпіонаті Словаччини Ружомберок програв Славії Банська Бистриця 33:74, програючи в півфінальній серії 1:2. Ольга Яцковець в цьому матчі зіграла 18 хвилин, набрала 6 очок (2/4 двоочкові, 0/2 триочкові, 2/2 штрафні), зробила 1 підбирання, 2 перехоплення, 4 блок-шота при 4 фолах та 3 втратах.
Українці за кордоном: Шундель набрав 10 очок, у Шевченко 14 очок в Естонії Українці за кордоном: Шундель набрав 10 очок, у Шевченко 14 очок в Естонії
Огляд виступів українських баскетболістів за 29 квітня
Українки за кордоном: Балабан та Дацько виграли бронзу чемпіонату Литви Українки за кордоном: Балабан та Дацько виграли бронзу чемпіонату Литви
Огляд виступів українських баскетболісток за 27 квітня
Аліна Ягупова допомогла Валенсії розпочати з перемоги плей-оф чемпіонату Іспанії Аліна Ягупова допомогла Валенсії розпочати з перемоги плей-оф чемпіонату Іспанії
Українка стала найрезультативнішою в чвертьфінальному матчі.
Українці за кордоном: дабл-дабл Бринюка, 15 очок Чумакова в Грузії Українці за кордоном: дабл-дабл Бринюка, 15 очок Чумакова в Грузії
Огляд виступів українських баскетболістів за 23 квітня
Українки за кордоном: у Балабан 10 очок в чемпіонаті Литви Українки за кордоном: у Балабан 10 очок в чемпіонаті Литви
Огляд виступів українських баскетболісток за 22 квітня
Українці за кордоном: важлива перемога Пустового, у Геруна 16 підбирань Українці за кордоном: важлива перемога Пустового, у Геруна 16 підбирань