Всі категорії новин
Українки за кордоном: вдала гра Дубнюк в Чехії, 10 очок Балабан у Балтійськеій лізі

Українки за кордоном: вдала гра Дубнюк в Чехії, 10 очок Балабан у Балтійськеій лізі

Чергову перемогу в об'єднаній Балтійській лізі здобув Нептунас. У суботу, 25 листопада, команда з Клайпеди на домашньому майданчику переграла суперниць із РСУ Меркс 68:54. Українка Вікторія Балабан у цьому поєдинку провела на майданчику 31 хвилину, набрала 10 очок (2/5 двоочкові, 2/3 триочкові), зробила 4 підбирання, 2 передачі та 1 перехоплення при 4 фолах та 2 втратах.

В чемпіонаті Італії Санга Мілано поступилась команді Оксіджен Рома 57:95. Тетяна Юркевічус зіграла 22 хвилини, за які набрала 2 очки (1/4 двоочкові), зробила 6 підбирань, 3 передачі, 2 перехоплення, 1 блок-шот при 1 втраті та 1 фолі.

Успішним виявився матч чемпіонату Чехії для Дар'ї Дубнюк – її Славія здобула переконливу перемогу над суперницями із Брандис-над-Лабем 98:70. Дубнюк за 23 ігрові хвилини набрала 9 очок (3/3 двоочкові, 1/5 триочкові), зробила 1 підбірання, 9 передач та 3 перехоплення при 3 втратах та 2 фолах.

Українці за кордоном: Пустовий набрав 14 очок, дебюти Ковляра, Крутоуса та Войналовича

Клуж-Напока Вероніки Любінець програв Констанці 56:63 в матчі чемпіонату Румунії. За підсумками поєдинку в активі українки за 40 ігрових хвилин, 12 очок (6/17 двоочкові), 11 підбирань, 5 передач, 1 перехоплення та 3 блок-шоти при 1 втраті та 1 фолі.

В чемпіонаті Польщі Торунь Олени Бойко поступився Польковіце 63:67. Українка провела на майданчику 3 хвилини, відзначившись 1 блок-шотом при 1 втраті та 1 фолі.

Новини по темі
Українці за кордоном: повернення Скапінцева і дабл-дабл Геруна Українці за кордоном: повернення Скапінцева і дабл-дабл Геруна
Огляд виступів українських баскетболістів за 2 березня
Лень та Михайлюк взяли участь у матчах своїх команд в НБА Лень та Михайлюк взяли участь у матчах своїх команд в НБА
Огляд виступів українських баскетболістів за 1 березня
Макс Шульга набрав 1000 очок в NCAA Макс Шульга набрав 1000 очок в NCAA
Український захисник досяг ювілейної позначки за набраними очками
Українки за кордоном: Балабан і Дацько допомогли Нептунасу виграти в матчі чемпіонату Литви Українки за кордоном: Балабан і Дацько допомогли Нептунасу виграти в матчі чемпіонату Литви
У вівторок, 27 лютого, відбувся один матч за участю українських баскетболісток
Міріам Уро-Ніле стала найрезультативнішою в команді в матчі чемпіонату Ізраїля Міріам Уро-Ніле стала найрезультативнішою в команді в матчі чемпіонату Ізраїля
Команда гравчині української збірної зазнала третьої поразки поспіль
Михайлюк та Лень провели матчі за свої клуби в НБА Михайлюк та Лень провели матчі за свої клуби в НБА
Огляд виступів українських баскетболістів за 22 лютого