Валерій Плеханов: На цьому етапі одна із досить сильних команд залишає Кубок

Харківські Соколи перемогли Хімік в матчі 1/8 фіналу Кубку України – 78:64.

До вашої уваги прес-конференція після гри:

Віталій Степановський, тренер Хіміка

Вітаю Харків із перемогою, першу чверть провалили. Почали м'яко і припустилися дуже багато помилок, які дозволяли набирати супернику очки у швидких проривах. Дали відчути гру і потім самі дуже тяжко поверталися до гри.

Після перерви поговорили, трохи щось змінили, повернулися в гру, мали шанси, але Харківські Соколи, маючи перевагу, відчували себе добре в психологічному плані, забили пару добрих кидків, повернулися до +10-12 і важко було їх знову дістати.

Валерій Плеханов, тренер Харківських Соколів

Те, що трапилося у третій чверті, питання не тільки в нас, а й у Хіміку, який був максимально мотивований на третю чверть. У роздягальні була розмова саме про це, що це ще не перемога, що треба вийти як за 0:0 і починати все спочатку. На початку 2-3 хвилини все було добре, але потім пішли помилки, отримуємо кілька легких очок, настає ступор. Добре, що знайшли характер, знайшли п'ятірку, яка відбилася у захисті та довела до спокійної перемоги. Однозначно обіграли дуже сильну команду.

Вважаю, що жереб нечесний щодо нас і Хіміка. На цьому етапі одна із досить сильних команд залишає Кубок. Я вважаю, що просто не пощастило. А нам потрібно налаштовуватися на щось серйозніше. Я хлопцям сказав, що якщо ми продовжуватимемо працювати так, як це робили до Нового року, то все буде добре.

Хочу відзначити два моменти – що ми практично не відпочивали. У нас було два вихідні – 31 та 1. 2-го січня ми вже працювали. Свято у хлопців вийшло зім'ятим, зате видно, чим ми займалися на тренуваннях.

Друге – ми розібрали по моментах програну гру Хіміку, ми мали хороший скаутинг. Підкоригували все, що потрібно. Перша чверть – результат того, що не дали Хіміку грати у свій баскетбол. Це дуже важливо. Продовжуємо працювати далі, налаштовуємось на наступних суперників.

І дякую глядачам. Дуже приємно, що зібралася така кількість уболівальників. Дуже приємно, як вони палко хворіли і приємно, що ми їх не розчарували.

Сергій Кузнєцов, гравець Харківських Соколів

Я думаю, у третій чверті трохи фізично підсіли. Давно не було ігор і трохи відпочили на Новий рік. Потім повернулися до гри. Добре, що довели справу до потрібного результату. Спасибі вболівальникам за неймовірну атмосферу у залі. Рухаємось далі.

Кріс Джонс, гравець Хіміка

Тяжка гра, в якій кожен намагався виграти. Ми змогли повернутись у гру, скоротили відставання до 6 очок, але все одно суперник виграв.

Фінал Кубку України: підсумкове відео
Відео 14.03.2024
Дивіться відео хайлайтів фінального матчу Кубку України
Дмитро Клебан: Постiйно працюю та вдосконалююсь як гравець Дмитро Клебан: Постiйно працюю та вдосконалююсь як гравець
Найкращий центровий Фіналу чотирьох про вирішальні матчі Кубка України, виступи Прометея у Вищій лізі та найближчі кар'єрні плани.
Глядачі створили неймовірну баскетбольну атмосферу: фотогалерея вболівальників Фіналу чотирьох Кубку України Глядачі створили неймовірну баскетбольну атмосферу: фотогалерея вболівальників Фіналу чотирьох Кубку України
Дивіться яскраві фото трибун ПС Венето під час матчів Фіналу чотирьох Кубку України
Фінал чотирьох Кубку України-2024: топ-10 моментів Фінал чотирьох Кубку України-2024: топ-10 моментів
Відзначаємо головні хайлайти вирішальної стадії турніру
Максим Закурдаєв: Кубок їде у Дніпро і це найголовніше Максим Закурдаєв: Кубок їде у Дніпро і це найголовніше
Кращий гравець Фіналу чотирьох Кубку України прокоментував перемогу команди
Дніпро зрівнявся з Будівельником за кількістю перемог в Кубку України Дніпро зрівнявся з Будівельником за кількістю перемог в Кубку України
Дніпро став чотириразовим володарем Кубка України з баскетболу
Дніпро в яскравому фіналі проти Прометея виграв Кубок України: хайлайти матчу Дніпро в яскравому фіналі проти Прометея виграв Кубок України: хайлайти матчу
Дивіться яскраві моменти фінального матчу Кубку України 2024
Дніпро — володар Кубку України-2024! Дніпро — володар Кубку України-2024!
У запеклому фіналі команда Володимира Коваля здолала Прометей
Максим Закурдаєв — MVP Фіналу чотирьох Кубку України Максим Закурдаєв — MVP Фіналу чотирьох Кубку України
Захисник Дніпра набрав 22 очки у вирішальному матчі турніру
Дніпро виграв Кубок України, здолавши у фіналі Прометей: відео коментарів
Відео 10.03.2024
Гравці та тренери команд — про матч, який завершився перемогою клубу Суперліги
Битва Дніпра та Прометея у фіналі Кубка України: фотогалерея Битва Дніпра та Прометея у фіналі Кубка України: фотогалерея
Команда Володимира Коваля завоювала перший трофей у сезоні
Прометей проти Дніпра: відео фіналу Кубку України
Лідери Вищої ліги та Суперліги проведуть вирішальний матч за трофей
Напередодні фіналу Кубку України: історія протистояння Дніпра та Прометея Напередодні фіналу Кубку України: історія протистояння Дніпра та Прометея
Прометей має перевагу над Дніпром в історичному розрізі
Дніпро склав компанію Прометею у фіналі Кубку України: коментарі після матчу зі Старим Луцьком Дніпро склав компанію Прометею у фіналі Кубку України: коментарі після матчу зі Старим Луцьком
Тренери та гравці команд після півфінального матчу Кубку України Старий Луцьк – Дніпро
Дніпро пробився у фінал Кубку України, обігравши Старий Луцьк: фотогалерея Дніпро пробився у фінал Кубку України, обігравши Старий Луцьк: фотогалерея
Дивіться фотогалерею півфінального матчу Кубку України Дніпро – Старий Луцьк
Дніпро обіграв Старий Луцьк на шляху до фіналу Кубку України Дніпро обіграв Старий Луцьк на шляху до фіналу Кубку України