Вітаємо Володимира Холопова з днем народження

Федерація баскетболу України вітає з днем народження головного тренера жіночої національної збірної України з баскетболу 3х3.

Бажаємо міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії та наполегливості.

Нехай рідні, друзі та колеги завжди оточують теплом та любов’ю, надихаючи на нові здобутки та перемоги.

ФБУ запрошує на кваліфікацію чемпіонату Європи 3х3: промо відео
Відео 26.06.2019
У Києві відбудеться кваліфікаційний турнір чемпіонату Європи з баскетболу 3х3
Визначено склад збірних України на відбір чемпіонату Європи 3х3 Визначено склад збірних України на відбір чемпіонату Європи 3х3
У Києві відбудеться кваліфікаційний етап чемпіонату Європи з баскетболу 3х3
Україна зберігає місце в топ-10 рейтингу з баскетболу 3х3 Україна зберігає місце в топ-10 рейтингу з баскетболу 3х3
Український баскетбол 3х3 залишається на восьмій сходинці загального рейтингу ФІБА з цього виду
У Рівному відбудеться сімейний баскетбольний турнір У Рівному відбудеться сімейний баскетбольний турнір
Команди родин змагатимуться в баскетболі 3х3
Зіграно етап чемпіонату України УСЛ 3х3 у Снятині Зіграно етап чемпіонату України УСЛ 3х3 у Снятині
Триває сезон чемпіонату України УСЛ 3х3
У Броварах відбувся етап чемпіонату України УСЛ 3х3 У Броварах відбувся етап чемпіонату України УСЛ 3х3
У змаганнях взяли участь команди чоловіків, жінок, юнаків U-18 та U-12
Федерація баскетболу України запрошує волонтерів Федерація баскетболу України запрошує волонтерів
Вимоги до кандидатів: знання англійської та інтерес до події
Кваліфікація чемпіонату Європи 3х3: розклад матчів у Києві Кваліфікація чемпіонату Європи 3х3: розклад матчів у Києві
У Києві відбудеться етап кваліфікації чемпіонату Європи з баскетболу 3х3
В Дніпрі пройшов турнір з баскетболу 3х3 В Дніпрі пройшов турнір з баскетболу 3х3
23 червня у Дніпрі відбувся відбірковий турнір чемпіонату України УСЛ 3х3 "Dnipro Streetball Cup"!
Українка Монзуль судитиме матчі кваліфікації чемпіонату Європи 3х3 у Києві Українка Монзуль судитиме матчі кваліфікації чемпіонату Європи 3х3 у Києві
Єдина представниця України працюватиме на кваліфікації чемпіонату Європи
Україці восьмі на чемпіонаті світу 3х3: підсумки змагань Україці восьмі на чемпіонаті світу 3х3: підсумки змагань
У Амстердамі завершився чемпіонат світу 3х3 2019 року
Українець Тимофеєнко став другим у конкурсі влучності на чемпіонаті світу 3х3 Українець Тимофеєнко став другим у конкурсі влучності на чемпіонаті світу 3х3
У фіналі наш спортсмен поступився латвійцю Едгарсу Крумінсу
Як Піддубченко перемагав на чемпіонаті світу: відео фіналу
Відео 23.06.2019
Наш данкер Вадим Miller Піддубченко переміг на чемпіонаті світу в Амстердамі
Визначилися переможці БК Запоріжжя Streetball CUP Визначилися переможці БК Запоріжжя Streetball CUP
Жіноча збірна України 3х3 не пробилася в чвертьфінал Євроігор Жіноча збірна України 3х3 не пробилася в чвертьфінал Євроігор
Вирішальною стала поразка проти Естонії в заключному матчі групи
Жіноча збірна України 3х3 перемогла Іспанію на Євроіграх Жіноча збірна України 3х3 перемогла Іспанію на Євроіграх
Наші дівчата здобули другу перемогу в групі
У черговому випуску OverTime, Олег Юшкін із Амстердама і відверта розмова із Таїсією Удоденко У черговому випуску OverTime, Олег Юшкін із Амстердама і відверта розмова із Таїсією Удоденко
Про актуальний Чемпіонат світу 3х3 і жіночий Євробаскет, який ось-ось стартує
Олексій Щепкін: остання гра була найважчою Олексій Щепкін: остання гра була найважчою
Гравець другої збірної України 3х3 – про останній матч на Європейських іграх
Українець Піддубченко переміг у конкурсі данків на чемпіонаті світу 3х3 Українець Піддубченко переміг у конкурсі данків на чемпіонаті світу 3х3
Україна виборола четверту медаль чемпіонату світу за останні чотири роки в конкурсі данкерів
Збірна України поступилась Латвії у чвертьфіналі чемпіонату світу 3х3 Збірна України поступилась Латвії у чвертьфіналі чемпіонату світу 3х3