Володимир Герун не врятував Унікаху від поразки в четвертому турі Ліги Ендеса

Унікаха в четвертому турі приймала Манресу. Господарі розпочали погано – вже після першої чверті вони поступалися 15:25. Далі, гості лише нарощували свою перевагу і на початку заключної 10-хвилинки вона вже складала 15 очок. Команда українця зробила серйозний ривок в останньому відрізку, аби врятувати положення, але часу виявилося замало – 90:86 на користь Манреси.

Володими Герун провів на паркеті 12 хвилин і за цей час зміг зробити лише 1 підбирання при двух фолах та одній втраті. Плюс-мінус -12.

Унікаха – Манреса 86:90 (15:25, 19:23, 24:25, 28;17)

Унікаха: Абромайтіс 15 очок + 6 підбирань, Бутель 14 очок, Брісуела 12 очок + 3 підбирання + 2 передачі, Нзоса 10 очок + 2 підбирання, Герун 1 підбирання

Манреса: Табу 17 очок, Джо Коллі 16 очок + 4 підбирання, Езертон 16 очок + 4 підбирання, Перес 13 очок + 3 підбирання + 8 передач, Мейсон 10 очок

Катерина Коваль та Дар'я Бірюк взяли участь у Nike Hoop Summit Катерина Коваль та Дар'я Бірюк взяли участь у Nike Hoop Summit
Катерина Коваль стала однією з кращих в збірній світу
Аллей-уп Святослава Михайлюка увійшов до топ-3 кращих моментів дня в НБА Аллей-уп Святослава Михайлюка увійшов до топ-3 кращих моментів дня в НБА
Український захисник відзначився ефектним моментом у грі регулярного чемпіонату
Українці за кордоном: рекорд Михайлюка, 13 хвилин Леня, дабл-дабл Геруна Українці за кордоном: рекорд Михайлюка, 13 хвилин Леня, дабл-дабл Геруна
Огляд виступів українських баскетболістів за 14 квітня
Святослав Михайлюк повторив рекорд за набраними очками в НБА Святослав Михайлюк повторив рекорд за набраними очками в НБА
Український захисник провів свій накйращий матч в сезоні
Українці за кордоном: Михайлюк набрав 9 очок, у Леня 11 зіграних хвилин Українці за кордоном: Михайлюк набрав 9 очок, у Леня 11 зіграних хвилин
Огляд виступів українських баскетболістів за 11 квітня
Українці за кордоном: 7 очок Геруна в Японії, у Сидорова 15 очок в ЛЕБЛ Українці за кордоном: 7 очок Геруна в Японії, у Сидорова 15 очок в ЛЕБЛ
Огляд виступів українських баскетболістів за 10 квітня
Лука Лохманчук зіграв на турнірі Adidas Next Generation Tournament Лука Лохманчук зіграв на турнірі Adidas Next Generation Tournament