Володимир Герун не врятував Унікаху від поразки в першому турі Ліги Ендеса

Новий сезон чемпіонату Іспанії Унікаха центрового національної збірної України Володимира Гернуа розпочала з поразки. У першому турі команда нашого легіонера грала на виїзді проти Ховентута. Гості розпочали доволі впевнено. В середині першої чверті їхня перевага сягала аж +11.

Проте, з плином часу господарі арени ініціативу перехопили. Вже на старті третьої 10-хвилинки рахунок був рівний, у заключній частині команда Геруна програвала вже 15 очок. В останньому ривку представникам Малаги вдалося скоротити відставання до 8 пунктів, але на більше часу вже не було. 81:73 на користь Ховентута.

Читайте: Гронінген виграв три контрольних гри, готуючись до матчу з Дніпром

Володимир Герун провів на паркеті 18 хвилин, за які зміг набрати 6 очок та зробити 6 підбирань.

Ховентут – Унікаха - 81:73 (15:22, 22:17, 21:12, 23:22)

Ховентут: Томіч 17 очок + 7 підбирань, Бродзянський 14 очок + 5 підбирань, Біргандер 13 очок + 6 підбирань, Парра 11 очок + 6 підбирань, Лопес-Аростеді 9 очок + 4 підбирання
Унікаха: Бютелль 15 очок + 3 підбирання, Томпсон 9 очок + 1 підбирання, Брізуела 9 очок + 4 передачі, Вачинські 9 очок + 1 підбирання, Герун 6 очок + 6 підбирань

Аліна Ягупова допомогла Валенсії розпочати з перемоги плей-оф чемпіонату Іспанії Аліна Ягупова допомогла Валенсії розпочати з перемоги плей-оф чемпіонату Іспанії
Українка стала найрезультативнішою в чвертьфінальному матчі.
Українці за кордоном: дабл-дабл Бринюка, 15 очок Чумакова в Грузії Українці за кордоном: дабл-дабл Бринюка, 15 очок Чумакова в Грузії
Огляд виступів українських баскетболістів за 23 квітня
Українки за кордоном: у Балабан 10 очок в чемпіонаті Литви Українки за кордоном: у Балабан 10 очок в чемпіонаті Литви
Огляд виступів українських баскетболісток за 22 квітня
Українці за кордоном: важлива перемога Пустового, у Геруна 16 підбирань Українці за кордоном: важлива перемога Пустового, у Геруна 16 підбирань
Огляд виступів українських баскетболістів за 21 квітня
Катерина Коваль та Дар'я Бірюк взяли участь у Nike Hoop Summit Катерина Коваль та Дар'я Бірюк взяли участь у Nike Hoop Summit
Катерина Коваль стала однією з кращих в збірній світу
Аллей-уп Святослава Михайлюка увійшов до топ-3 кращих моментів дня в НБА Аллей-уп Святослава Михайлюка увійшов до топ-3 кращих моментів дня в НБА
Український захисник відзначився ефектним моментом у грі регулярного чемпіонату
Українці за кордоном: рекорд Михайлюка, 13 хвилин Леня, дабл-дабл Геруна Українці за кордоном: рекорд Михайлюка, 13 хвилин Леня, дабл-дабл Геруна