Всі категорії новин
Володимир Понько: задоволений стартом юнацьких команд

Володимир Понько: задоволений стартом юнацьких команд

Усі команди юнаків, з якими працює Володимир Понько, вже відіграли перші матчі в офіційних змаганнях цього сезону, кожен колектив показав готовність і велике бажання боротися і перемагати. Про те, як проходили ігри, і яких результатів досягли команди 2008, 2007, 2002 р.н. в стартових турах, прес-службі Хіміка розповів тренер Володимира Понько.

Після гарного літнього підготовчого періоду, коли ми провели з усіма віковими категоріями збори в Южному, зі старшими хлопцями були в Трускавці, ми почали сезон дуже впевнено. Стартували в першості області, що проходив в місті Рені, двома віками - юнаки 2007 року і 2008/09 року. З 19 по 21 жовтня ми взяли участь в змаганнях. Всі учасники в кожній віковій категорії, а це було вісім команд, були розбиті на дві підгрупи, в результаті старша команда 2007 року програла одну гру команді ОБШ Білостінного, дві інші зустрічі виграла, і вийшла до фінальної частини з другого місця. Молодша команда 2008 / 09г.г., яка тренується під керівництвом Юрія Вакарчука, теж дві гри виграла, поступилася лише господарям майданчика, і в заключний день змагань ми зустрічалися старша проти молодшої команди Южного за третє місце.

У підсумку, старші перемогли, і ми посіли третє і четверте місця відповідно. Ми провели три дні хороших ігор, в деякі дні по дві гри, отримали хороший заряд емоцій. Тренери подивилися, над чим потрібно більше працювати, оцінили по іграх старт молодших команд «Хіміка».

Перший тур чемпіонату України команда «Хімік-2007» провела в Одесі з 2 по 5 листопада. У турі брали участь три одеські команди, Балти і Южного. Перші дві гри наші хлопці виграли у Балти і Юг-Баскета, і дві гри програла більш досвідченим хлопцям, командам СДЮСШОР ім. Литвака і ОБШ ім. Білостінного. Хороший підбір хлопців в Одесі, вони вже другий рік беруть участь у всеукраїнських змаганнях, в минулому році грали по 2006 році, і в поєдинках відчувається їх зіграність. Для нас це був хороший досвід, і вже з 15 листопада на другому одеському турі ми зможемо перевірити, наскільки нам вдалося врахувати помилки перших ігор. Другий тур ВЮБЛ по 2007 року пройде з 15 по 17 листопада.

Команда 2002 року стартувала пізніше за своїх молодших одноклубників, 6-8 листопада ми зіграли тур зі збірною Київської області, ОБШ ім. Білостінного і СДЮСШОР ім. Литвака, і всі три матчі виграли. Дуже сильні суперники, команда Литвака - срібні призери минулого року, з хорошим підбором, тактичної виучкою, всі ігри з ними у нас проходять «кістка в кістку»; збірна Київської області (Біла Церква) грає по Першій лізі чемпіонат; команда ОБШ також зміцнилася, до них додалося три людини з Києва.

У першій грі проти Київської області я дав можливість пограти всім гравцям 2002 і 2003 року, нам вдалося проти високорослих суперників добре зіграти завдяки бажанню, високій швидкості. Зі школою Литвака багато перехопили, втекли в швидкий прорив, зупинили великих гравців, і добилися результату. Було видно бажання хлопців грати і перемагати. Увечері цього ж дня вони в Південному відіграли матч по вищій лізі, і на наступний день грали з ОБШ Білостінного. В команді, як я вже сказав, додалося три високих гравця, з хорошою тактичної виучкою. Думаю, ці три команди, будуть основними нашими суперниками в подальшому чемпіонаті. Є, звичайно, ще Київ, Черкаси, Дніпро, - команди з хорошою школою і високими цілями, так що попереду цікавий чемпіонат і багато буде напружених, складних матчів.

Тому я хочу побажати хлопцям здоров'я, бажання, удачі, і великої працьовитості. Якщо ми будемо продовжувати в такому темпі, як почали, у нас все повинно вийти в цьому сезоні. Поки стоїть завдання вийти в четвірку, а далі - боротися за медалі. Хочу підкреслити, що нам допомагають в досягненні високих завдань і тренери Вищої ліги, тренери ЗФП, весь тренерський колектив клубу вкладає свою працю в наших гравців, і ми спільно вирішуємо високі завдання. Хочу сказати слова подяки своїм колегам, тільки в клубній системі можливо щорічно домагатися медалей і ростити талановиту молодь, яка переходить згодом в команди Вищої і Суперліги.

Новини по темі
У Одесі фінішував турнір пам’яті Бориса Литвака У Одесі фінішував турнір пам’яті Бориса Литвака
У заключній частині змагань виступали команди дівчат 2007 р.н.
У Одесі стартував Міжнародний турнір пам’яті Бориса Литвака У Одесі стартував Міжнародний турнір пам’яті Бориса Литвака
У змаганнях беруть участь юнацькі команди з України та Молдови
ВЮБЛ (юнаки-2003): на старті другого етапу ВЮБЛ (юнаки-2003): на старті другого етапу
Топ-вісімка розподілена на два квартети
Фестиваль міні-баскетболу: стартувала заявочна кампанія Фестиваль міні-баскетболу: стартувала заявочна кампанія
У Залізному Порту відбудеться традиційний Фестиваль міні-баскетболу
ВЮБЛ (юнаки-2006, дивізіон Б): приклад для старших ВЮБЛ (юнаки-2006, дивізіон Б): приклад для старших
Два погляди на змінену систему проведення змагань
ФБУ покарала команду ВЮБЛ за підставного гравця ФБУ покарала команду ВЮБЛ за підставного гравця
Команда ДЮСШ-1 Едельвейс з Хмельницького використовувала в чемпіонаті України підставного гравця
ВЮБЛ (юнаки-2003): лідерство ділять СДЮСШОР ім. Літвака і КСЛІ-Київ-Баскет ВЮБЛ (юнаки-2003): лідерство ділять СДЮСШОР ім. Літвака і КСЛІ-Київ-Баскет
Визначилася чільна вісімка учасників чемпіонату
ВЮБЛ (дівчата-2005): лідер позицій не здає ВЮБЛ (дівчата-2005): лідер позицій не здає
Збірна Києва переможно розпочала домашній тур
ФБУ визначила кандидатів на навчання за програмою ФІБА ФБУ визначила кандидатів на навчання за програмою ФІБА
Федерація баскетболу України рекомендує трьох тренерів на навчання за спеціальною програмою ФІБА
ВЮБЛ (дівчата-2002/2003): несподіванки і закономірності ВЮБЛ (дівчата-2002/2003): несподіванки і закономірності
КСЛІ-Київ-Баскет і збірна Києва відіграли столичний тур без поразок
ВЮБЛ (юнаки-2004): важливість додаткових показників ВЮБЛ (юнаки-2004): важливість додаткових показників
У центральному матчі туру переможець визначився в овертаймі
ВЮБЛ (дівчата-2005): мотивація для нижчої шістки ВЮБЛ (дівчата-2005): мотивація для нижчої шістки
У Харкові дівочі команди гратимуть чотири дні
ВЮБЛ (юнаки): боротьба за підвищення у класі ВЮБЛ (юнаки): боротьба за підвищення у класі
шестиденний ігровий марафон у столиці стартував
ВЮБЛ (дівчата-2004): КСЛІ-Київ-Баскет продовжує перемагати ВЮБЛ (дівчата-2004): КСЛІ-Київ-Баскет продовжує перемагати
Головний переслідувач створив проблеми лідеру
Юнаки Дніпра зіграли на другому етапі ЄЮБЛ Юнаки Дніпра зіграли на другому етапі ЄЮБЛ
Українці здобули дві перемоги в п'яти матчах
ВЮБЛ (дівчата-2004): перші ластівки 2019-го ВЮБЛ (дівчата-2004): перші ластівки 2019-го
Лідер зіграє з головним переслідувачем
ВЮБЛ (юнаки-2002): кияни і харків’яни продовжують перемагати ВЮБЛ (юнаки-2002): кияни і харків’яни продовжують перемагати
Три колективи у чемпіонаті йдуть без поразок