Впевнена гра від лідера та дві сенсаційні перемоги: результати матчів жіночої Суперліги 23 січня

Жіноча Суперліга. Регулярний чемпіонат

10-тур

Франківськ – Вінницькі Блискавки 88:92 (22:27, 26:16, 22:29, 18:20) / СТАТИСТИКА

Поєдинок Франківська та Вінницьких Блискавок подарував чергову сенсацію. Гості змогли перемогти господарок, які ще недавно йшли на четвертій сходинці турнірної таблиці – 92:88.

Читайте: Черкаські Мавпи здобули в Миколаєві п`яту перемогу в сезоні

Блискавки набагато більше порушували правила, через що отримали в свій кошик 24 влучних штрафних, тоді як самі реалізували 12 пострілів з лінії. Окрім цього, Франківськ був переконливішим під щитами – 46 підбирань проти 40, і у командній грі – 23 передачі проти 21. Проте, в одному Блискавки були кращими, а саме в реалізації з гри – 35 кидків (10 триочкових) проти 29 (6 триочкових). Цього вистачило для звитяги.

Чудово себе у складі переможниць проявили Вікторія Огій (31 очко, 5 підбирань, 7 передач), Лариса Стаднік (21 очко, 8 підбирань, 3 передачі), Тетяна Гаїв (11 очок, 10 підбирань, 4 передачі) та Катерина Тихонова (18 очок, 4 підбирання, 4 передачі).

Динамо – Чайка 61:73 (21:21, 19:20, 9:24, 12:8) / СТАТИСТИКА

Динамо у матчі з Чайкою, можна сказати, грало вшістьох проти восьми. Катерина Мікульська провела на паркеті лише 56 секунд.  Та навіть менша ротація не завадила киянкам провести матч гідно. Вони реалізували рівну кількість кидків з фарби – 17 проти 17, більше закинули штрафних – 15 проти 9, впевненіше виглядали під щитами – 39 підбирань проти 32, і демонстрували рівну командну гру – 18 передач проти 18. Проте, в одному аспекті вони серйозно поступилися, що і стало причиною поразки – реалізація триочкових. Чайка закинули 10 з дальньої відстані, а Динамо – 4. Тож, результат відповідний – 73:61 на користь представниць Бердянська.

Стабільно добре себе показала Олександра Радулович. Лідерка Чайки набрала 20 очок, зробила 6 підбирань та 2 передачі. РЕ 21.

Рівне – Київ-Баскет 53:81 (14:21, 15:19, 7:24, 17:17) / СТАТИСТИКА

В цьому матчі, на відміну від попередніх, сенсації не сталося. Київ-Баскет впевнено переграв суперниць – 81:53. Хоча варто відзначити, що першу половину представниці Рівного провели гідно, програвши 29:40. Ключовою стала саме третя чверть, де господарки повністю провалилися – 7:24. В цій 10-хвилинці себе чудово проявили Міріам Уро-Нілє та Дарія Завідна, які набрали 11 та 7 очок відповідно.

Загалом, Міріам оформила дабл-дабл з 22 очок та 13 підбирань, що робить її найрезультативнішою гравчинею поєдинку.

Чайка, Рівне та Прометей здобули перемоги в останній ігровий день 13-го туру: відео коментарів
Відео 27.02.2021
Чинні чемпіони забрали першу чверть в свій актив, але далі не зберегли перевагу - 63:81
Київ-Баскет поступився Прометею та ще три поєдинки: результати матчів 27 лютого Київ-Баскет поступився Прометею та ще три поєдинки: результати матчів 27 лютого
Сьогодні відбулося чотири поєдинки жіночої Суперліги
Динамо перемогло Франківськ у першому матчі: відео коментарів
Завдяки вдало проведеній першій чверті киянки переграли гостей - 80:70
Динамо завдяки вдалій першій чверті перемогло Франківськ Динамо завдяки вдалій першій чверті перемогло Франківськ
Пройшов перший поєдинок 13-го туру жіночої Суперліги
Битва Київ-Баскета з Прометеєм та ще три протистояння: анонс 13-го туру жіночої Суперліги Битва Київ-Баскета з Прометеєм та ще три протистояння: анонс 13-го туру жіночої Суперліги
Всього буде зіграно 8 поєдинків серед яких битва лідерів турнірної таблиці
Прометей встановив новий рекорд результативності в жіночій Суперлізі Прометей встановив новий рекорд результативності в жіночій Суперлізі
Лідерки турнірної таблиці побили власне досягнення, яке встановили у листопаді минулого року
Жіноча Суперліга: онлайн відеотрансляція 21 лютого
Відео 21.02.2021
Сьогодні відбудеться три заключні поєдинки в рамках 12-го туру
Ганна Рульова встановила новий рекорд сезону за кількістю підбирань Ганна Рульова встановила новий рекорд сезону за кількістю підбирань
Форвардиня Франківська показала чудову гру у матчі з Інтерхімом
Жіноча Суперліга: результати матчів 20 лютого Жіноча Суперліга: результати матчів 20 лютого
Всього відбулося чотири поєдинки
Жіноча Суперліга: онлайн відеотрансляція 20 лютого
Відео 20.02.2021
Київське дербі завершилося впевненою перемогою Київ-Баскета над Динамо Київське дербі завершилося впевненою перемогою Київ-Баскета над Динамо
В 12-му турі жіночої Суперліги відбувся перший поєдинок
Єлизавета Мітіна: в Португалії налаштовувалися на максимальний результат Єлизавета Мітіна: в Португалії налаштовувалися на максимальний результат