Всі категорії новин
ВЮБЛ (дівчата-2006, дивізіон Б): на фініші другого етапу

ВЮБЛ (дівчата-2006, дивізіон Б): на фініші другого етапу

Завершено другий етап ВЮБЛ (дівчата-2006, дивізіон Б) у Дивізіоні «Чорне море + центр».

За підсумком матчів до вирішального третього етапу з цього Дивізіону пробилися команди, що посіли перші шість місць у турнірній таблиці – це СДЮСШОР-4 (Миколаїв), Венето (Черкаси), «Таврійська Зірка» ДЮСШ (Верхній Рогачик), СДЮСШОР-2 ім. Літвака Одеса-1, СДЮСШОР-2 ім. Літвака Одеса-2 – Ізмаїл-СОЦ, «Миргород» (Миргород). 


До цих щасливчиків, які вирішили свою баскетбольну долю переможними результатами у більшості матчів, з інших регіонів приєдналися наступні команди: 

Вінниця і Житомир з регіону «Центр+Столичний»; 

Нововолинськ, Рівне, Франківськ, Кобри (Мамаївці) з регіону «Захід»;

Дніпро-1, Збірна Харківської обл., Бердянськ, Дніпро-2 з дивізіону «Слобожанщина+Дніпро».

Результати матчів (Дивізіон «Чорне Море + Центр»): 

1. «Чемпіон» ( Гола Пристань) – «Імпульс» ( Нова Каховка) 24:17 (9:5, 7:4, 2:2, 6:6) 
2. «Таврійська Зірка» (В.Рогачик) - «Імпульс» ( Нова Каховка) - 92:34 (22:12, 28:6, 24:10, 18:6) 
3. «Чемпіон» ( Гола Пристань) - «Таврійська Зірка» (В.Рогачик) 8:80 ( 0:28, 2:19; 6:11; 0:22) 
4. СДЮСШОР-2 (Полтава) – «СДЮСШОР-2 ім. Літвака Одеса-2 - Ізмаїл СОЦ» 12:101
 5. «Миргород» - СДЮСШОР-2 ім. Літвака Одеса-1 15:75 
6. «Венето» (Черкаси) – СДЮСШОР-4 (Миколаїв) 60:63 
7. «СДЮСШОР-2 ім. Літвака Одеса-2 - Ізмаїл СОЦ» – «Венето» (Черкаси) 42:62 
8. СДЮСШОР-2 ім. Літвака Одеса-1– СДЮСШОР-2 (Полтава) 80:21 
9. СДЮСШОР-4 (Миколаїв) – «Миргород» 53:13 
10.«Венето» (Черкаси) – СДЮСШОР-2 ім. Літвака Одеса-1 59:57 
11.«Миргород» - «СДЮСШОР-2 ім. Літвака Одеса-2 - Ізмаїл СОЦ» 17:56 
12.СДЮСШОР-2 (Полтава)- СДЮСШОР-4 (Миколаїв) 25:61 
13.СДЮСШОР – 4 (Миколаїв) – «Імпульс» (Нова Каховка) 37:20 (13:8, 13:2, 11:2, 0:8) 
14.СДЮСШОР-2 ім. Літвака Одеса-1– «Чемпіон» (Гола Пристань) 38:13 (12:1, 6:2, 20:1, 0:9) 
15.СДЮСШОР-2 ім. Літвака Одеса-2 - Ізмаїл СОЦ – «Таврійська Зірка» (Верхній Рогачик) 39:37 (8:6, 6:12, 6:8, 19:11) 
16.«Чемпіон» (Гола Пристань) – СДЮСШОР-4 (Миколаїв) 16:54 (2:20, 6:16, 6:8, 2:10)
 17.«Таврійська Зірка» (Верхній Рогачик) – СДЮСШОР-2 ім. Літвака Одеса-1 62:60 (13:21, 16:9, 20:18, 13:12)
 18.«Імпульс» (Нова Каховка) – СДЮСШОР-2 ім. Літвака Одеса-2 - Ізмаїл СОЦ 19:34 (4:9, 3:9, 4:6, 8:10) 
19.СДЮСШОР-4 (Миколаїв) – «Таврійська Зірка» (Верхній Рогачик) 43:45 (12:12, 10:10, 10:12, 11:11) 
20.СДЮСШОР-2 ім. Літвака Одеса-1– «Імпульс» (Нова Каховка) 50:19 (10:3, 16:12, 12:2, 12:2) 
21.СДЮСШОР-2 ім. Літвака Одеса-2 - Ізмаїл СОЦ – «Чемпіон» (Гола Пристань) 26:3 (15:0, 1:0, 6:0, 5:3) 
22.«Венето» (Черкаси) – «Миргород» (Миргород) 60:15 (16:6, 30:0, 10:2, 4:7) 
23.«Миргород» (Миргород) - СДЮСШОР-2 (Полтава) 48:22 (14:6, 8:4, 18:1, 8:11) 
24.СДЮСШОР-2 (Полтава) – «Венето» (Черкаси) 28:62 (8:15, 1:21, 11:16, 8:10)
 25.«СДЮСШОР-2 ім. Літвака Одеса-2 - Ізмаїл СОЦ» – СДЮСШОР-2 ім. Літвака Одеса-1 28:42 (9:9, 4:13, 8:8, 7:12) 
26. СДЮСШОР-2 ім. Літвака Одеса-1– СДЮСШОР-4 (Миколаїв) 27:57 (6:13, 13:8, 6:14, 2:22) 
27.СДЮСШОР-4 (Миколаїв) – «СДЮСШОР-2 ім. Літвака Одеса-2 - Ізмаїл СОЦ» 34:32 (12:11, 8:6, 6:6, 8:9)
 28.«Імпульс» (Нова Каховка) – СДЮСШОР-2 (Полтава) 47:53 (11:5, 10:10, 12:2, 14:36) 
29.«Чемпіон» (Гола Пристань) – «Миргород» (Миргород) 5:29 (2:10, 0:6, 3:6, 0:7) 
30.«Таврійська Зірка» (Верхній Рогачик) – «Венето» (Черкаси) 48:77 (12:20, 17:21, 13:20, 6:16) 
31. «Венето» (Черкаси) – «Імпульс» (Нова Каховка) 55:38 (7:11, 17:2, 17:10, 15:15) 
32.СДЮСШОР-2 (Полтава)– «Чемпіон» (Гола Пристань) 21:8 (7:3, 9:4, 2:0, 3:1) 
33.«Миргород» (Миргород) - «Таврійська Зірка» (Верхній Рогачик) 29:49 (2:6, 11:17, 8:6, 8:20) 
34.«Таврійська Зірка» (Верхній Рогачик) – СДЮСШОР-2 (Полтава) 73:26 (21:26, 13:6, 19:8, 20:8) 
35.«Чемпіон» (Гола Пристань) – «Венето» (Черкаси) 0:20 
36.«Імпульс» (Нова Каховка) – «Миргород» (Миргород) 18:32 (3:12, 5:6, 6:6, 4:8)

Турнірна таблиця ІІ етапу (Дивізіон «Чорне Море + Центр»): 

 

Новини по темі
Конкурс тренерів: море позитиву у наставників і підопічних Конкурс тренерів: море позитиву у наставників і підопічних
На фінальному турі ВЮБЛ (дівчата-2004) тренери "відірвалися" на повну
ВЮБЛ (дівчата-2004): Київ - чемпіон! Фотогалерея ВЮБЛ (дівчата-2004): Київ - чемпіон! Фотогалерея
Фотогалерея церемонії нагородження чемпіона та призерів чемпіонату ВЮБЛ (дівчата-2004)
ВЮБЛ (дівчата-2004): збірна Києва чемпіон без сумніву ВЮБЛ (дівчата-2004): збірна Києва чемпіон без сумніву
У «золотому» матчі киянки обіграли суперниць 81:30
ВЮБЛ (дівчата-2004): претендентів на золото лишилося двоє ВЮБЛ (дівчата-2004): претендентів на золото лишилося двоє
Збірна Києва і ОСДЮСШОР Рівне виборюватимуть чемпіонський титул
ВЮБЛ(дівчата-2004): фінальний тур стартував ВЮБЛ(дівчата-2004): фінальний тур стартував
В Одесі стартував фінальний тур ВЮБЛ(дівчата-2004)
ВЮБЛ (дівчата-2004): анонс фінального туру ВЮБЛ (дівчата-2004): анонс фінального туру
чемпіонська розв'язка настане у заключний день фінального туру
ВЮБЛ (дівчата-2005): нестабільність у Дніпрі ВЮБЛ (дівчата-2005): нестабільність у Дніпрі
Господарки туру не скористалися перевагою рідних стін
У Києві стартував турнір пам’яті легендарної тренерки У Києві стартував турнір пам’яті легендарної тренерки
Представниці Києва і Дніпра вийшли до фіналу
ВЮБЛ (дівчата-2006, дивізіон Б): на фініші другого етапу ВЮБЛ (дівчата-2006, дивізіон Б): на фініші другого етапу
Завершено другий етап ВЮБЛ (дівчата-2006, дивізіон Б) у Дивізіоні «Чорне море + центр»
ВЮБЛ (дівчата-2003): у Харкові господарки найсильніші ВЮБЛ (дівчата-2003): у Харкові господарки найсильніші
Збірна Харківської обл. виграла три матчі у домашньому турі
ВЮБЛ (дівчата-2006, дивізіон Б): домашні перемоги черкащанок ВЮБЛ (дівчата-2006, дивізіон Б): домашні перемоги черкащанок
"Венето" Черкаси двічі обігрує суперниць у домашньому турі ВЮБЛ (дівчата-2006, дивізіон Б)
ВЮБЛ (дівчата-2005, дивізіон Б): Миколаїв вдома дотискає Верхній Рогачик ВЮБЛ (дівчата-2005, дивізіон Б): Миколаїв вдома дотискає Верхній Рогачик
Дівчата зі СДЮСШОР-4 обіграли Таврійську Зірку з перевагою в одне очко
ВЮБЛ (дівчата-2006, дивізіон Б): третій тур регіонального етапу ВЮБЛ (дівчата-2006, дивізіон Б): третій тур регіонального етапу
Команди з Краматорська та Мелітополя продемонструвапли зразок непоступливості
ВЮБЛ (юнаки-2006, дивізіон Б): запеклі баталії у Мелітополі та Харкові ВЮБЛ (юнаки-2006, дивізіон Б): запеклі баталії у Мелітополі та Харкові
У чемпіонаті ВЮБЛ (юнаки-2006, дивізіон Б) у розпалі другий етап
Дебютантки ВЮБЛ з Рубіжного: плани і мрії Дебютантки ВЮБЛ з Рубіжного: плани і мрії
Про команду з Луганщини розповідають її тренер і ключовий гравець
ВЮБЛ (дівчата-2004): другий етап розпочнуть у Києві ВЮБЛ (дівчата-2004): другий етап розпочнуть у Києві
Другого лютого у Києві розпочнеться другий етап чемпіонату ВЮБЛ (дівчата-2004)
ВЮБЛ (дівчата-2003): збірна Києва поза конкуренцією ВЮБЛ (дівчата-2003): збірна Києва поза конкуренцією
У Києві відбувся четвертий тур чемпіонату ВЮБЛ серед команд дівчат 2003 року народження
ВЮБЛ (дівчата-2006, дивізіон Б): полтавський початок другого етапу ВЮБЛ (дівчата-2006, дивізіон Б): полтавський початок другого етапу
У Полтаві матчі першого туру другого етапу провели команди з «Причорномор'я» і "Наддніпрянщини"
ВЮБЛ «Б» (дівчата-2006): в очікуванні полтавських баталій ВЮБЛ «Б» (дівчата-2006): в очікуванні полтавських баталій
У Полтаві другий етап чемпіонату ВЮБЛ "Б" (дівчата-2006) розпочнуть команди з Причорномор'я і Наддніпрянщини
ВЮБЛ (дівчата-2005, 2006): дніпрянки непереможні у Харкові ВЮБЛ (дівчата-2005, 2006): дніпрянки непереможні у Харкові
Hозпочався другий етап чемпіонату ВЮБЛ серед команд дівчат (2005-2006) у Дивізіоні «Дніпро-Слобожанщина»