Ягупова допомогла Фенербахче перемогти в матчі чемпіонату Туреччини

Капітан збірної України Аліна Ягупова допомогла Фенербахче перемогти Чанкаю в матчі 24 туру чемпіонату Туреччини – 90:55 (статистика).

За 25:40 на майданчику наша баскетболістка стала другою за результативністю в матчі – 14 очок, 6 підбирань, 4 передачі, 4 перехоплення.

Це вже 24-та перемога Фенербахче зі старту чемпіонату. Стамбульська команда одноосібно очолює турнірну таблицю.

За середньою результативністю Ягупова наразі друга в чемпіонаті – 27 очок за матч. За передачами в середньому українка на першому місці – 8,23 передачі за поєдинок.

Вінтертур Ольги Яцковець вийшов у фінал чемпіонату Швейцарії Вінтертур Ольги Яцковець вийшов у фінал чемпіонату Швейцарії
Українка стала найрезультативніша в вирішальному матчі півфіналу
MVP Євроліги Аліна Ягупова одужала від коронавірусу MVP Євроліги Аліна Ягупова одужала від коронавірусу
Найкраща баскетболістка Євроліги може зіграти в Фіналі чотирьох турніру
Аліну Ягупову вдруге поспіль визнано MVP Євроліги Аліну Ягупову вдруге поспіль визнано MVP Євроліги
Захисниця збірної України продовжує демонструвати зіркову гру
Перша перемога Яцковець у плейоф та Фенербахче Ягупової у фіналі Перша перемога Яцковець у плейоф та Фенербахче Ягупової у фіналі
Команди українських збірниць продовжують успішні виступи в національних чемпіонатах
Найефективніша Яцковець та переможна Ягупова – українські збірниці за кордоном Найефективніша Яцковець та переможна Ягупова – українські збірниці за кордоном
Команди українок вдало зіграли в чемпіонатах Швейцарії та Туреччини
ФІБА визначила місце проведення Фіналу чотирьох жіночої Євроліги ФІБА визначила місце проведення Фіналу чотирьох жіночої Євроліги
Вирішальні матчі сезону відбудуться на арені Фенербахче
Ягупова вийшла з Фенербахче в півфінал чемпіонату Туреччини Ягупова вийшла з Фенербахче в півфінал чемпіонату Туреччини
Українка стала найрезультативнішою в складі своєї команди
Стартувало голосування за лауреатів сезону в жіночій Євролізі Стартувало голосування за лауреатів сезону в жіночій Євролізі
Українка Аліна Ягупова серед претендентів на титул MVP
Ягупова стала найрезультативнішою в першому чвертьфіналі чемпіонату Туреччини Ягупова стала найрезультативнішою в першому чвертьфіналі чемпіонату Туреччини
Фенербахче українки переможно стартував у плей-оф турецької Суперліги
Визначилися учасники Фіналу чотирьох жіночої Євроліги Визначилися учасники Фіналу чотирьох жіночої Євроліги
MVP минулого сезону Аліна Ягупова продовжує боротьбу
Яцковець допомогла Вінтертуру вибороти чергову перемогу в чемпіонаті Швейцарії Яцковець допомогла Вінтертуру вибороти чергову перемогу в чемпіонаті Швейцарії
Українка стала однією з найкращих у матчі швейцарського чемпіонату
Ягупова претендує на MVP перших чвертьфіналів Євроліги Ягупова претендує на MVP перших чвертьфіналів Євроліги