Збірні України U-21 повертаються до виступів у Лізі націй 3х3

Чоловіча та жіноча збірні U-21 з баскетболу 3х3 завершують свої виступи у Лізі націй. На цьому тижні, 26-28 червня, обидві наші команди зіграють завершальні три стопи у Братиславі, Словаччина.

Обидві наші збірні по разу виходили до фіналу на перших трьох стопах – хлопці стали другими 12 червня на другому стопі, а дівчата були другими на наступний день. Також у дівчат третє та четверте місце за підсумком стопів, а хлопців четверте та п’яте.

За підсумками перших трьох стопів жіноча збірна України U-21 йде третьою в загальному заліку зони, маючи 210 очок. Нідерланди та Італія мають по 250 очок.

Чоловіча збірна U-21 посідає п’яте місце, але там три команди мають по 190 очок і лише за додатковими показниками українці поступаються Італії та Греції, тоді як у Литви 260, а у Нідерландів 250.

Ліга націй 3х3: жіноча збірна U-21 третя після трьох стопів, чоловіча U-21 – п’ята

Нагадаємо, переможець кожної окремої зони Ліги націй 3х3, а також кращі з тих, хто займе друге місце, отримають путівки на чемпіонат світу U-23.

Відповідно до формату на кожному зі стопів команди будуть розділені на дві групи, а після проведення групового етапу переможці груп зіграють за перемогу в стопі.

Суперниками чоловічої збірної України є збірні Литви, Греції, Нідерландів, Італії та Словаччини.

Команді не допоможе Лєв Кошеватський, який був одним з кращих на перших стопах, але зараз знаходиться в національній чоловічій збірній України у Ризі. Його в складі замінив Родіон Кузьмін.

Олександр Дюпін, Родіон Кузьмін, Владислав Іванов та Ярослав Карпюк в рамках підготовки до продовження виступів у Лізі націй в хорватському Біловарі стали другими в категорії U-23 та шостими серед дорослих, потім вони поїхали до Австрії, де виграли турнір DunkShop 3x3 Streetballtour 2024, а на минулих вихідних з Максимом Михайловим замість Кузьміна стали шостими у Польщі на турнірі LOTTO 3x3 QUEST - Ostrów Wielkopolski.

Суперниками жіночої збірної України є збірні Нідерландів, Італії, Словаччини, Литви та Греції. Більшість дівчат (Віра Грималюк, Тетяна Ткаченко, Карина Панчук та Богдана Лапхан) між стопами Ліги націй були в молодіжній збірній 5х5 на чемпіонаті Європи і лише на минулому тижні повернулись до збірної 3х3.

Вадим Miller Піддубченко виграв конкурс данків на Мастерсі 3х3 в Амстердамі Вадим Miller Піддубченко виграв конкурс данків на Мастерсі 3х3 в Амстердамі
Український данкер здобув другу перемогу в сезоні
Турнір з баскетболу 3×3 до Дня міста Южне: результати і фотогалерея Турнір з баскетболу 3×3 до Дня міста Южне: результати і фотогалерея
46 команд розіграли чотири комплекти нагород в Одещині
Україна закріпилась в топ-10 рейтингу жіночих збірних 3х3 Україна закріпилась в топ-10 рейтингу жіночих збірних 3х3
Ця позиція дає можливість в наступному році зіграти на чемпіонаті світу
Чоловічна збірна України U-23 перемогла Єгипет на чемпіонаті світу 3х3 Чоловічна збірна України U-23 перемогла Єгипет на чемпіонаті світу 3х3
Українська команда завершила виступ на турнірі
Жіноча збірна України U-23 програла Угорщині на ЧС-2024 3х3 Жіноча збірна України U-23 програла Угорщині на ЧС-2024 3х3
Українки з поразки розпочали третій день в Улан-Баторі
Збірні України U-23 на чемпіонаті світу 3х3: розклад матчів та відеотрансляція 13 вересня
Відео 12.09.2024
Українці зіграють завершальні зустрічі групового етапу в Монголії
Чемпіонат світу 3х3: жіноча збірна України U-23 – друга в групі після першого ігрового дня Чемпіонат світу 3х3: жіноча збірна України U-23 – друга в групі після першого ігрового дня
Поточне турнірне становище чоловічої та жіночої молодіжних команд
Чоловіча збірна України U-23 програла Іспанії на старті чемпіонату світу 3х3 Чоловіча збірна України U-23 програла Іспанії на старті чемпіонату світу 3х3
Українці розпочали виступ на світовій першості в Улан-Баторі
Жіноча збірна України U-23 виграла в Австрії у стартовому матчі ЧС-2024 3х3 Жіноча збірна України U-23 виграла в Австрії у стартовому матчі ЧС-2024 3х3
Українки з перемоги розпочали виступ в Улан-Баторі
Збірні України U-23 на чемпіонаті світу 3х3: розклад матчів та відеотрансляція
Відео 10.09.2024
Жіноча і чоловіча команди проведуть ігри першого дня ЧС-2024 3х3
Визначились склади збірних України U-23 на чемпіонат світу 3x3 Визначились склади збірних України U-23 на чемпіонат світу 3x3
Чоловіча і жіноча команди зіграють у вересні в монгольському Улан-Баторі
Переможне влучання Сушкіна — в топ-10 моментів чемпіонату світу 3х3 Переможне влучання Сушкіна — в топ-10 моментів чемпіонату світу 3х3
Гравець збірної України посів третє місце в хіт-параді
Фінальний етап Кубку України 3х3: символічні збірні Фінальний етап Кубку України 3х3: символічні збірні
На столичній Контрактовій площі відбулись останні в літньому сезоні змагання з баскетболу 3х3
Відео вирішального матчу фінального етапу Кубку України 3х3 Відео вирішального матчу фінального етапу Кубку України 3х3