Жіноча Суперліга: чемпіон поступився, аутсайдер вперше переміг

18 січня у Жіночій Суперлізі відбулися три поєдинки. Зокрема, у столиці лідер зміцнив своє положення, а чемпіон поступився.

У протистоянні Динамо-НПУ та ІнтерХім-СДЮСШОР напруга не спадала до останніх секунд. Першу чверть господарки виграли доволі переконливо 22:15. У другій десятихвилинці ІнтерХім вирівняв гру, але до кардинальних змін справа на дійшла. Натомість поперерві підопічні Ірини Щипакіної згуртувалися і крок за кроком почали ліквідовувати відставання. Третю чверть вони виграли 28:15. В середині цього ігрового відрізку Зозуля вперше вивела гостей вперед. Динамо пручалося. Моррісет і Волошина контролювали периметр і раз-пораз влучали здалеку, але ІнтерХім спіймав кураж. На заключну чверть одеситки вийшли за п'ятиочкової переваги 60:55 після влучання з-за дуги їхнього лідера Мусієнко.На початку заключного періоду Моррісет і Бабіч скоротили відставання до мінімуму, але розвинути успіх чемпіону не судилося. ІнтерХім контролював ситуацію на паркеті і довів матч до перемоги 79:66.

Інший столичний клуб Київ-Баскет без проблем переміг вдома Рівне-ОШВСМ.

Підопічні Володимира Холопова дуже потужно розпочали першу чверть, вигравши її 21:8. У другій десятихвилинці рівненчанки вирівняли гру, але відпочинок пішов на користь господаркам. Після "чоловічої" розмови у роздягальні киянки знову включили повні оберти і на початку заключної чверті після кидка Юлії Гутевич їхня перевага сягнула 25 очок. Лише тоді Київ-Баскет заспокоївся, довівши матч до логічної перемоги 77:53. Таким чином переможна серія Київ-Баскета сягнула 13-ти матчів. 22-го січня у Палаці спорту відбудеться столичне дербіКиїв-Баскет - Динамо-НПУ.

І нарештіі в Івано-Франківську відбулася ще одна непересічна подія. Франківськ-ПНУ здобув першу перемогу у сезоні. Під гарячу руку підопічних Юрія Процюка потрапила Чайка-ДЮСШ - 82:64 на користь господарок. Зазначимо, що мороячки грали без свого лідера - Олександра Радулович на чолі збірної U-16 бере участь у другому турі EYBL у Мінську.

Жіноча Суперліга

18 січня

м. Київ

Київ-Баскет – Рівне-ОШВСМ 77:53 (21:8, 14:14, 22:12, 20:19)

Статистика матчу

Динамо-НПУ – ІнтерХім-СДЮСШОР 66:79 (22:15, 18:17, 15:28, 11:19)

м. Івано-Франківськ

Франківськ-ПНУ – Чайка-ДЮСШ-Бердянськ 82:64 (19:16, 23:15, 24:14, 16:19)

Жіноча суперліга: Динамо-НПУ переконливо переміг Чайку-ДЮСШ Жіноча суперліга: Динамо-НПУ переконливо переміг Чайку-ДЮСШ
Чи не половину динамівських очок набрали американки
Жіноча Суперліга: анонс матчу Динамо-НПУ - Чайка-ДЮСШ Жіноча Суперліга: анонс матчу Динамо-НПУ - Чайка-ДЮСШ
Спроба поквитатися за кубкову поразку
Без валентинки і тренування не тренування Без валентинки і тренування не тренування
На День Закоханих без романтики не обійтися
Жіноча Суперліга: перемоги Рівного і Динамо Жіноча Суперліга: перемоги Рівного і Динамо
Новоспечений володар Кубка розігрався в Одесі
Жіноча Суперліга: відеотрансляція матчів 8 лютого
Відео 08.02.2020
Дивіться суботні поєдинки у прямому ефірі
Жіноча Суперліга: анонс матчів 8 лютого Жіноча Суперліга: анонс матчів 8 лютого
Чемпіон ще не вигравав у 2020-му
Жіноча Суперліга: Київ-Баскет переміг ІнтерХім-СДЮСШОР Жіноча Суперліга: Київ-Баскет переміг ІнтерХім-СДЮСШОР
Киянки виграли уп'ятнадцяте поспіль у чемпіонаті
Олександра Радулович: такий шанс надається не кожний день Олександра Радулович: такий шанс надається не кожний день
Лідеру Чайки смішно, що її побоюються суперники
Володимир Холопов: Кубок України - дуже гарна мотивація для гравця Володимир Холопов: Кубок України - дуже гарна мотивація для гравця
Головний тренер Київ-Баскета - про третю спробу здобути трофей
Жіноча Суперліга: Франківськ-ПНУ переміг Рівне-ОШВСМ Жіноча Суперліга: Франківськ-ПНУ переміг Рівне-ОШВСМ
Франківськ здобув третю перемогу поспіль
Франківськ — Рівне: відео матчу жіночої Суперліги
Відео 25.01.2020
Дивіться поєдинок у прямому ефірі
Жіноча Суперліга: анонс матчу Франківськ-ПНУ - Рівне-ОШВСМ Жіноча Суперліга: анонс матчу Франківськ-ПНУ - Рівне-ОШВСМ
Чи зможе Франківськ виграти третій домашній матч поспіль?
Жіноча Суперліга: Київ-Баскет переміг Динамо-НПУ Жіноча Суперліга: Київ-Баскет переміг Динамо-НПУ
Вероніка Любінець оформила дабл-дабл
Жіноча Суперліга: анонс матчу Київ-Баскет - Динамо-НПУ Жіноча Суперліга: анонс матчу Київ-Баскет - Динамо-НПУ
Чому столичне дербі є справжнім протистоянням?
Жіноча Суперліга: Франківськ переміг вдруге поспіль Жіноча Суперліга: Франківськ переміг вдруге поспіль
Білоцерківська впоралася з тягарем лідерства
Жіноча Суперліга: анонс матчу Франківськ - Чайка Жіноча Суперліга: анонс матчу Франківськ - Чайка
Чи зможуть гоcподарки обіграти морячок знову?
Жіноча Суперліга: чемпіон поступився, аутсайдер вперше переміг Жіноча Суперліга: чемпіон поступився, аутсайдер вперше переміг