Жіноча Суперліга: чемпіон і віце-чемпіон виграли у гостях

14 грудня у Жіночій Суперлізі було зіграно два матчі. Столичні команди Динамо-НПУ і Київ-Баскет здобули перемоги у виїздних матчах.

Франківськ приймав чемпіона і встиг на початку протистояння з киянками двічі вийти вперед. Але після того, як лідер атак господарок Дар'я Дубровська зробила рахунок 4:2, динамівки відповіли очковим ривком 9:0. А першу чверть закінчили симметричним рахунком 31:13 на свою користь. У другій чверті підопічні Юрія Процюка стали надійніше грати у захисті, але і закинули менше. Поперерві Динамо продовжило тиск і трохи скинуло оберти лише тоді, коли у заключній чверті Фастова збільшила перевагу до +47. У підсумку 94:50 на користь Динамо. Найрезультативнішою у цьому протистоянні стала гравчиня Динамо Вікторія Бабіч (26оч+10пб). Дабл-дабл також оформила Вікторія Карєва - 19оч+10пб. Після цього матчу Франківськ пролонгував безвиграшну серію до восьми поразок.

У Рівному Київ-Баскет також здобув перемогу 74:55. Підопічні Володимира Холопова зі старту пішли у відрив 8:0, а першу чверть закінчили з 10-очковою перевагою 27:17. За великим рахунком активність на цьому ігровому відрізку і стала запорукою перемоги. Бо у другій чверті підопічні Валерія Жартуна вирівняли гру і змогли перед перервою трохи скоротити відставання 32:40. Але у другій половині Київ-Баскет продовжував "гнути свою лінію". І у третьому, і в четвертому періодах гості набирали по 17 очок, а пропускали менше. Це вилилося у підсумковий рахунок 74:55 на їхню користь. Найрезультативнішою у матчі стала Вікторія Кондусь - 21 очко. Її колега по команді Кристина Філевич оформила дабл-дабл - 12 очок+10пб. У складі Рівного найактивнішою була Тетяна Гаврильчик (19оч+17пб). Після цього виграшу Київ-Баскет довів переможну серію у чемпіонаті до 11-ти матчів.

Жіноча Суперліга

14 грудня

м. Івано-Франківськ

Франківськ-ПНУ - Динамо-НПУ 50:94 (13:31, 9:16, 8:25, 20:22)

Статистика матчу

м. Рівне

Рівне-ОШВСМ - Київ-Баскет 55:74 (17:27, 15:13, 12:17, 11:17)

Слідкуйте за нами в Інстаграм!

Жіноча Суперліга: анонс ігрового вікенду 22-23 лютого Жіноча Суперліга: анонс ігрового вікенду 22-23 лютого
Чи відбудеться повторення кубкового фіналу?
Жіноча суперліга: Динамо-НПУ переконливо переміг Чайку-ДЮСШ Жіноча суперліга: Динамо-НПУ переконливо переміг Чайку-ДЮСШ
Чи не половину динамівських очок набрали американки
Жіноча Суперліга: анонс матчу Динамо-НПУ - Чайка-ДЮСШ Жіноча Суперліга: анонс матчу Динамо-НПУ - Чайка-ДЮСШ
Спроба поквитатися за кубкову поразку
Без валентинки і тренування не тренування Без валентинки і тренування не тренування
На День Закоханих без романтики не обійтися
Жіноча Суперліга: перемоги Рівного і Динамо Жіноча Суперліга: перемоги Рівного і Динамо
Новоспечений володар Кубка розігрався в Одесі
Жіноча Суперліга: відеотрансляція матчів 8 лютого
Відео 08.02.2020
Дивіться суботні поєдинки у прямому ефірі
Жіноча Суперліга: анонс матчів 8 лютого Жіноча Суперліга: анонс матчів 8 лютого
Чемпіон ще не вигравав у 2020-му
Жіноча Суперліга: Київ-Баскет переміг ІнтерХім-СДЮСШОР Жіноча Суперліга: Київ-Баскет переміг ІнтерХім-СДЮСШОР
Киянки виграли уп'ятнадцяте поспіль у чемпіонаті
Олександра Радулович: такий шанс надається не кожний день Олександра Радулович: такий шанс надається не кожний день
Лідеру Чайки смішно, що її побоюються суперники
Володимир Холопов: Кубок України - дуже гарна мотивація для гравця Володимир Холопов: Кубок України - дуже гарна мотивація для гравця
Головний тренер Київ-Баскета - про третю спробу здобути трофей
Жіноча Суперліга: Франківськ-ПНУ переміг Рівне-ОШВСМ Жіноча Суперліга: Франківськ-ПНУ переміг Рівне-ОШВСМ
Франківськ здобув третю перемогу поспіль
Франківськ — Рівне: відео матчу жіночої Суперліги
Відео 25.01.2020
Дивіться поєдинок у прямому ефірі
Жіноча Суперліга: анонс матчу Франківськ-ПНУ - Рівне-ОШВСМ Жіноча Суперліга: анонс матчу Франківськ-ПНУ - Рівне-ОШВСМ
Чи зможе Франківськ виграти третій домашній матч поспіль?
Жіноча Суперліга: Київ-Баскет переміг Динамо-НПУ Жіноча Суперліга: Київ-Баскет переміг Динамо-НПУ
Вероніка Любінець оформила дабл-дабл
Жіноча Суперліга: анонс матчу Київ-Баскет - Динамо-НПУ Жіноча Суперліга: анонс матчу Київ-Баскет - Динамо-НПУ
Чому столичне дербі є справжнім протистоянням?
Жіноча Суперліга: Франківськ переміг вдруге поспіль Жіноча Суперліга: Франківськ переміг вдруге поспіль
Білоцерківська впоралася з тягарем лідерства
Жіноча Суперліга: анонс матчу Франківськ - Чайка Жіноча Суперліга: анонс матчу Франківськ - Чайка
Чи зможуть гоcподарки обіграти морячок знову?
Жіноча Суперліга: чемпіон поступився, аутсайдер вперше переміг Жіноча Суперліга: чемпіон поступився, аутсайдер вперше переміг