Жіноча Суперліга: Франківськ взяв реванш у Львові

1 квітня у місті Лева відбувся повторний поєдинок регулярного чемпіонату жіночої Суперліги Львів – Франківськ. Підопічним Юрія Процюка вдалося обіграти львів’янок 63:55.

Не збираючись повторяти помилок попередньої гри (завершилася 58:53 на користь Львова) Франківськ вже у першій чверті створив семи очковий запас. Рівна гра у другій десятихвилинці дозволила гостям піти лідерами на перерву.

На початку третьої чверті Львів зробив ривок і після влучання з периметру Краснікової через три хвилини після поновлення гри вже вийшов вперед 42:39. Але Сівакова і Завертайло відзначилися трюльниками у відповідь, пізніше Дубровська і Уро-Ніле дозволили Франківську розвинути успіх. У підсумку 63:55 – перемога дівчат з Прикарпаття.

Після виграшу у Львові Франківськ одноосібно вийшов на третє місце, а Львів зрівнявся за очками з Інтерхімом. Обидва ділять останнє прохідне у плей-оф місце – шосте.

Жіноча Суперліга

1 квітня

м. Львів

СБК Львів – Франківськ-ПНУ 55:63 (15:22, 16:15, 15:15, 9:11)
Статистика матчу

Турнірна таблиця

Жіноча Суперліга: Київ-Баскет - перший фіналіст Жіноча Суперліга: Київ-Баскет - перший фіналіст
Львів не зміг створити сенсацію
Визначено символічну збірну 1/4 фіналу жіночої Суперліги Визначено символічну збірну 1/4 фіналу жіночої Суперліги
У жіночій Суперлізі відбулися матчі чвертьфіналу
Жіноча Суперліга: анонс перших матчів півфінальних серій Жіноча Суперліга: анонс перших матчів півфінальних серій
Чи підтвердить Чайка статус "домашньої" команди?
Директорат чемпіонату України ФБУ розглянув протест Франківська-ПНУ Директорат чемпіонату України ФБУ розглянув протест Франківська-ПНУ
Директорат відхилив протест франківців на результат третього матчу чвертьфінальної серії плей-оф
Франківськ подав протест до ФБУ на результат матчу проти Львова Франківськ подав протест до ФБУ на результат матчу проти Львова
Команда жіночої Суперліги опротестовує результат матчу плей-оф
Жіноча Суперліга: Львів вийшов до півфіналу Жіноча Суперліга: Львів вийшов до півфіналу
чвертьфінальна серія на користь гостей
Жіноча Суперліга: Чайка вийшла до півфіналу Жіноча Суперліга: Чайка вийшла до півфіналу
Одна півфінальна пара визначилася
Жіноча Суперліга: символічна збірна 11-16 квітня Жіноча Суперліга: символічна збірна 11-16 квітня
У жіночій Суперлізі завершився регулярний чемпіонат
Жіноча Суперліга: Львів і Чайка виграють на старті плей-оф Жіноча Суперліга: Львів і Чайка виграють на старті плей-оф
Розпочалася чвертьфінальна стадія плей-оф
Жіноча Суперліга: Динамо переможець регулярного чемпіонату Жіноча Суперліга: Динамо переможець регулярного чемпіонату
У заключному матчі перед плей-оф Динамо перемогло Львів
Жіноча Суперліга: анонс матчу Динамо-НПУ – Львів Жіноча Суперліга: анонс матчу Динамо-НПУ – Львів
Чи оформлять динамівки перемогу у регулярці?
Жіноча Суперліга: анонс матчу Чайка – Київ-Баскет Жіноча Суперліга: анонс матчу Чайка – Київ-Баскет
Морячки і киянки завершують регулярний чемпіонат
Жіноча Суперліга: Франківськ переміг Вінницьких Блискавок Жіноча Суперліга: Франківськ переміг Вінницьких Блискавок