Жіноча Суперліга: Київ-Баскет переміг Динамо-НПУ

22 січня у матчі регулярного чемпіонату Жіночої суперліги Київ-Баскет переміг Динамо-НПУ 81:57. Справжньої боротьби у столичному дербі не вийшло, ще й головного тренера гостей через два технічних фоли вилучили у третій чверті.

Динамо розпочало по-чемпіонськи - підопічні Володимира Рижова повели зі старту 4:0. Але відповідь Київ-Баскета була досить красномовною - десятиочковий ривок. Підопічні Володимира Холопова контролювали хід подій на паркеті і могли у будь-який момент підвищити оберти. Цьому сприяла і набагато глибша ротація Київ-Баскета - на лаві Динамо перебували лише дві запасні проти п'яти у їхніх суперниць. Володимир Холопов розподілив ігровий час між десятьма своїми підопічними. Перша чверть закінчилася за рахунку 24:19 на користь Київ-Баскета. Але на початку другої десятихвилинки Динамо після двох влукчань здалеку Волошиної і Моррісет вийшло вперед 25:24. Це спричинило ще більший ривок Київ-Баскета 16:0. Команди завершили першу половину за переваги Київ-Баскета +15.  Погіршило становище Динамо вилучення після двох технічних фолів їхнього наставника Володимира Рижова у третій чверті. У лідсумку 81:57 на користь Київ-Баскета. Втім, найрезультативнішим гравцем матчу стала гравець Динамо Ешлі Моррісет, яка набрала 24 очки. Але у їхніх суперниць одразу ж чотири гравця набрали більше 10 очок Філевич (19), Рульова (14), Кондусь (15), Любінець (11).. При цьому Вероніка Любінець оформила дабл-дабл 11+15пб.

Жіноча Суперліга

22 січня

м. Київ

Київ-Баскет - Динамо-НПУ 81:57 (24:19, 20:10, 18:16, 19:12)

Статистика матчу

Слідкуйте за нами у Фейсбук!

Слідкуйте за нами в Інстаграм!

Жіноча суперліга: Динамо-НПУ переконливо переміг Чайку-ДЮСШ Жіноча суперліга: Динамо-НПУ переконливо переміг Чайку-ДЮСШ
Чи не половину динамівських очок набрали американки
Жіноча Суперліга: анонс матчу Динамо-НПУ - Чайка-ДЮСШ Жіноча Суперліга: анонс матчу Динамо-НПУ - Чайка-ДЮСШ
Спроба поквитатися за кубкову поразку
Без валентинки і тренування не тренування Без валентинки і тренування не тренування
На День Закоханих без романтики не обійтися
Жіноча Суперліга: перемоги Рівного і Динамо Жіноча Суперліга: перемоги Рівного і Динамо
Новоспечений володар Кубка розігрався в Одесі
Жіноча Суперліга: відеотрансляція матчів 8 лютого
Відео 08.02.2020
Дивіться суботні поєдинки у прямому ефірі
Жіноча Суперліга: анонс матчів 8 лютого Жіноча Суперліга: анонс матчів 8 лютого
Чемпіон ще не вигравав у 2020-му
Жіноча Суперліга: Київ-Баскет переміг ІнтерХім-СДЮСШОР Жіноча Суперліга: Київ-Баскет переміг ІнтерХім-СДЮСШОР
Киянки виграли уп'ятнадцяте поспіль у чемпіонаті
Олександра Радулович: такий шанс надається не кожний день Олександра Радулович: такий шанс надається не кожний день
Лідеру Чайки смішно, що її побоюються суперники
Володимир Холопов: Кубок України - дуже гарна мотивація для гравця Володимир Холопов: Кубок України - дуже гарна мотивація для гравця
Головний тренер Київ-Баскета - про третю спробу здобути трофей
Жіноча Суперліга: Франківськ-ПНУ переміг Рівне-ОШВСМ Жіноча Суперліга: Франківськ-ПНУ переміг Рівне-ОШВСМ
Франківськ здобув третю перемогу поспіль
Франківськ — Рівне: відео матчу жіночої Суперліги
Відео 25.01.2020
Дивіться поєдинок у прямому ефірі
Жіноча Суперліга: анонс матчу Франківськ-ПНУ - Рівне-ОШВСМ Жіноча Суперліга: анонс матчу Франківськ-ПНУ - Рівне-ОШВСМ
Чи зможе Франківськ виграти третій домашній матч поспіль?
Жіноча Суперліга: Київ-Баскет переміг Динамо-НПУ Жіноча Суперліга: Київ-Баскет переміг Динамо-НПУ
Вероніка Любінець оформила дабл-дабл
Жіноча Суперліга: анонс матчу Київ-Баскет - Динамо-НПУ Жіноча Суперліга: анонс матчу Київ-Баскет - Динамо-НПУ
Чому столичне дербі є справжнім протистоянням?
Жіноча Суперліга: Франківськ переміг вдруге поспіль Жіноча Суперліга: Франківськ переміг вдруге поспіль
Білоцерківська впоралася з тягарем лідерства
Жіноча Суперліга: анонс матчу Франківськ - Чайка Жіноча Суперліга: анонс матчу Франківськ - Чайка
Чи зможуть гоcподарки обіграти морячок знову?
Жіноча Суперліга: чемпіон поступився, аутсайдер вперше переміг Жіноча Суперліга: чемпіон поступився, аутсайдер вперше переміг