Жіноча Суперліга: Київ-Баскет переміг Франківськ

21 березня у жіночій Суперлізі відбувся один поєдинок. Київ-Баскет вдома переміг Франківськ 72:61.

Для господарок виграти було справою честі. Бо ж перемогою привітати з Днем народження тренера – що може бути краще? У першій чверті Київ-Баскет зміг створити очковий запас – 21:14. У другій десятихвилинці гості пристосувалися до манери гри господарок і нав’язали свій баскетбол. Перевага підопічних Володимира Холопова почала танути, але утримати лідерство до перерви вдалося 35:32.

У другій половині фактично усе потрібно було починати спочатку. І Київ-Баскет знову проявив більшу активність, вигравши третю чверть 23:14. Коли у четвертій чверті перевага господарок після кидка Вероніки Любінець досягла 21 очка, лише тоді вони скинули оберти. Переможну крапку у матчі поставила найрезультативніша у складі господарок Вікторія Кондусь – 72:61. Але найбільше очок у матчі набрала Міріам Уро-Ніле (Франківськ) – 27. В активі її колеги по команді Тетяни Юркевічус дабл-дабл (11оч+10пб).

Жіноча Суперліга

21 березня

м. Київ

Київ-Баскет – Франківськ 72:61 (21:14, 14:18, 24:13, 13:16)

Статистика матчу

Франківськ подав протест до ФБУ на результат матчу проти Львова Франківськ подав протест до ФБУ на результат матчу проти Львова
Команда жіночої Суперліги опротестовує результат матчу плей-оф
Жіноча Суперліга: Чайка вийшла до півфіналу Жіноча Суперліга: Чайка вийшла до півфіналу
Одна півфінальна пара визначилася
Жіноча Суперліга: символічна збірна 11-16 квітня Жіноча Суперліга: символічна збірна 11-16 квітня
У жіночій Суперлізі завершився регулярний чемпіонат
Жіноча Суперліга: Львів і Чайка виграють на старті плей-оф Жіноча Суперліга: Львів і Чайка виграють на старті плей-оф
Розпочалася чвертьфінальна стадія плей-оф
Жіноча Суперліга: Динамо переможець регулярного чемпіонату Жіноча Суперліга: Динамо переможець регулярного чемпіонату
У заключному матчі перед плей-оф Динамо перемогло Львів
Жіноча Суперліга: анонс матчу Динамо-НПУ – Львів Жіноча Суперліга: анонс матчу Динамо-НПУ – Львів
Чи оформлять динамівки перемогу у регулярці?
Жіноча Суперліга: анонс матчу Чайка – Київ-Баскет Жіноча Суперліга: анонс матчу Чайка – Київ-Баскет
Морячки і киянки завершують регулярний чемпіонат
Жіноча Суперліга: Франківськ переміг Вінницьких Блискавок Жіноча Суперліга: Франківськ переміг Вінницьких Блискавок
Франківськ фінішував третім у регулярному чемпіонаті
Жіноча Суперліга: для кого пролунав тривожний дзвоник? Жіноча Суперліга: для кого пролунав тривожний дзвоник?
Фінішна пряма регулярного чемпіонату
Жіноча Суперліга: анонс матчів 12 квітня Жіноча Суперліга: анонс матчів 12 квітня
Львів вже знатиме результат київського матчу
Жіноча Суперліга: перемоги киянок і львів'янок Жіноча Суперліга: перемоги киянок і львів'янок
Львів вперше у сезоні переміг Рівне-ОШВСМ
Жіноча Суперліга: визначено символічну збірну тижня (1-7 квітня) Жіноча Суперліга: визначено символічну збірну тижня (1-7 квітня)
У жіночій Суперлізі відбулися чергові матчі регулярного чемпіонату
Жіноча Суперліга: в Одесі перемогли гості, у Бердянську - господарки Жіноча Суперліга: в Одесі перемогли гості, у Бердянську - господарки
Франківськ "на зубах" перемагає ІнтерХім, а Чайка - Рівне-ОШВСМ
Жіноча Суперліга: онлайн відеотрансляція 7 квітня
Відео 07.04.2019
У жіночій Суперлізі відбудеться матчі регулярного чемпіонату
Жіноча Суперліга: перемоги Динамо і Чайки Жіноча Суперліга: перемоги Динамо і Чайки