Жіноча Суперліга: лідер явний і потенційний

19 січня у Жіночій Суперлізі відбулося чотири матчі. Серед них статус центрального у турі мав поєдинок у столиці між Київ-Баскетом і Франківськом.

Господаркам не вдавалося протягом матчу відірватися від гостей на безпечну очкову відстань. Свою гру спіймала новачок Франківська Міріам Уро-Ніле і кожний її кидок був небезпечним для кошика господарок.

Перший десятиочковий відрив Київ-Баскет здійснив у першій десятихвилинці. На екваторі чверті капітан киянок Ольховик, яка вже оговталася після запалення легень, встановила рахунок 14:4. Потім активні дії Спітковської і Кондусь дозволяли навіть збільшити перевагу. Але тільки но розігралася Уро-Ніле, Франківськ почав стрімко надолужувати згаяне. На перерву команди пішли за п'ятиочкової переваги гостей 39:34.

У третій чверті Франківську після кидка Завертайло вдалося відновити рівновагу. Але Київ-Баскет зробив ривок 12:0 і на останню чверть команди вийшли за 14-очкової переваги господарок. Тим не менш Франківськ не здався і на екваторі цього відрізку знову наблизився до Київ-Баскета на триочкову відстань, коли закинула Воронова 63:66. Втім, краща функціональна готовність киянок далася взнаки. Кондусь і Любінець добре зіграли на останніх хвилинах. 79:67 у підсумку. Реванш за поразку у листопаді, коли Київ-Баскет програв на виїзді Франківську 70:77 після 38-ми перемог у чемпіонаті поспіль, відбувся.

Найрезультативнішою у матчі стала Міріам Уро-Ніле – 34очка+10пб. Також дабл-дабл в активі капітана гостей Олени Огороднікової (11оч+16пб). У Київ-Баскета традиційну результативність показала Вікторія Кондусь – 27 очок. Дабл-дабл в активі Євгенії Спітковської – 11підбирань+10 результативних передач.

Після цієї перемоги Київ-Баскет залишився єдиною командою Суперліги, хто має найменше поразок – дві. Відтак саме він – потенційний лідер чемпіонських перегонів.

У  свою чергу Динамо-НПУ дотрималося золотого правила лідера: не втрачати очки у матчах, де суперник не перевищує тебе у майстерності. Після виснажливої боротьби з Франківськом підопічні Володимира Рижова виконали «обов’язкову програму» у матчі зі Львовом, перегравши підопічних Ірини Кленіної 70:60.

У Запоріжжі ІнтерХім був сильнішим за Козачку, а у Рівному господарки здолали Вінницьких Блискавок.

Жіноча Суперліга

19 січня

м. Запоріжжя

Козачка – ІнтерХім 52:77 (8:19, 23:25, 8:17, 13:16)
Статистика матчу

м. Київ

Київ-Баскет – Франківськ-ПНУ 79:67 (26:20, 13:14, 25:16, 15:17)

Динамо-НПУ – СБК Львів 70:60 (21:13, 15:14, 10:17, 24:16)

м. Рівне

Рівне-ОШВСМ – Вінницькі Блискавки 79:67 (17:13, 20:15, 18:16, 15:17)

Турнірна таблиця

Жіноча Суперліга: пелюстки і шипи Жіноча Суперліга: пелюстки і шипи
Динамо і Київ-Баскет утрималися на висоті
Жіноча Суперліга: перемоги Києва та Франківська Жіноча Суперліга: перемоги Києва та Франківська
Лідери залишилися на своїх позиціях
Жіноча Суперліга: анонс ігрового тижня 15 – 17 лютого Жіноча Суперліга: анонс ігрового тижня 15 – 17 лютого
Вісім матчів зіграють у Львові, Франківську, Рівному і Вінниці
Визначено MVP та збірну туру жіночої Суперліги 8-10 лютого Визначено MVP та збірну туру жіночої Суперліги 8-10 лютого
У жіночій Суперлізі завершено черговий ігровий тиждень
Жіноча Суперліга: одеський трилер і чергові перемоги киянок Жіноча Суперліга: одеський трилер і чергові перемоги киянок
ІнтерХім проявив холоднокровність у вирішальну мить
Жіноча Суперліга: відео матчів 9 лютого
Відео 09.02.2019
До вашої уваги три поєдинки регулярного чемпіонату
Жіноча Суперліга: ІнтерХім дотиснув Козачку Жіноча Суперліга: ІнтерХім дотиснув Козачку
Одеситки здобули важливу перемогу
Стали відомі дати Фіналу чотирьох Кубку України серед жіночих команд Стали відомі дати Фіналу чотирьох Кубку України серед жіночих команд
Фінал чотирьох Кубку України серед жіночих команд відбудеться у останні вихіді зими
Жіноча Суперліга: анонс ігрового вікенду 8 -10 лютого Жіноча Суперліга: анонс ігрового вікенду 8 -10 лютого
Чи продовжить рекордну надрезультативну серію Київ-Баскет?
Названо найкращих гравців туру в чемпіонаті України серед жіночих команд
Жіноча Суперліга: результати матчів 2 лютого Жіноча Суперліга: результати матчів 2 лютого
Ксенія Афанасьєва оформила трипл-дабл
Жіноча Суперліга: переконливі перемоги господарів Жіноча Суперліга: переконливі перемоги господарів
Київ-Баскет переміг Чайку з різницею у 44 очка
Володимир Холопов: перемога у кожному матчі додає команді впевненості Володимир Холопов: перемога у кожному матчі додає команді впевненості