Жіноча Суперліга: ІнтерХім поступився вдома Чайці

Ігровий вікенд у Жіночій Суперлізі розпочали ІнтерХім і Чайка. Господаркам протистояння в Одесі не вдалося обіграти гостей 64:77.

Лише у першій чверті ІнтерХім вів у рахунку. Так, на екваторі цього відрізку після кидка Лиходід господарки повели 10:6. Але Радулович поцілила з-за дуги, а потім Десятник вже вивела гостей вперед. Відтоді вони не давали ІнтерХіму вийти вперед. Першу чверть Чайка завершила з п’ятиочковою перевагою, потім зберегла її до закінчення першої половини.

У третій чверті очікуваного тиску господарок не відбулося, навпаки, Чайка нарощувала перевагу. У підсумку вона сягнула 13 очок 77:64.

Найрезультативнішою у матчі прогнозовано стала Олександра Радулович – 23 очка. Вона і її колега по команді Вікторія Десятник оформили по дабл-даблу - 23оч+14пб і 19оч+13пб відповідно.

ЖіночаСуперліга

9 листопада

м. Одеса

ІнтерХім-СДЮСШОР – Чайка 64:77 (14:19, 13:13, 10:17, 27:28)

14:00, Франківськ-ПНУ – Динамо-НПУ

Жіноча Суперліга: щасливий день для гостей Жіноча Суперліга: щасливий день для гостей
ІнтерХім виграв у Рівному, Динамо – у Запоріжжі
Жіноча Суперліга: Чайка знову обігрує киянок Жіноча Суперліга: Чайка знову обігрує киянок
Слідом за Київ-Баскетом у Бердянську поступилося Динамо
Жіноча Суперліга: Чайка перемогла Київ-Баскет Жіноча Суперліга: Чайка перемогла Київ-Баскет
Морячки перетнули стоочкову межу
Ксенія Афанасьєва: ліміт на поразки вичерпано Ксенія Афанасьєва: ліміт на поразки вичерпано
Ми обнулилися і готові знову йти вгору
Вероніка Любінець: хочу стати повноцінним членом збірної України Вероніка Любінець: хочу стати повноцінним членом збірної України
19-річна центрова Київ-Баскета поєднує виступи у Суперлізі і Вищій лізі
Визначено збірну та MVP тижня в жіночій Суперлізі Визначено збірну та MVP тижня в жіночій Суперлізі
Названо найкращих гравців тижня в чемпіонаті України серед жінок
Жіноча Суперліга: онлайн відеотрансляція 2 грудня
Відео 02.12.2018
В неділю, 2 грудня, в Жіночій Суперлізі відбудеться два матчі
Жіноча Суперліга: трудові перемоги господарок Жіноча Суперліга: трудові перемоги господарок
ІнтерХім, Рівне-ОШВСМ і Вінницькі Блискавки осінь завершили переможно
Інна Кочубей: я вчуся, і для мене це гарна практика Інна Кочубей: я вчуся, і для мене це гарна практика
Як це - керувати чемпіонками у кубкових протистояннях?
Олена Огороднікова – MVP тижня жіночої Суперліги Олена Огороднікова – MVP тижня жіночої Суперліги
ФБУ назвало символічну збірну тижня жіночої Суперліги
Жіноча Суперліга: Динамо сильніше за Львів, а Рівне за Вінницю Жіноча Суперліга: Динамо сильніше за Львів, а Рівне за Вінницю
Три матчі зіграно сьогодні в рамках жіночої Суперліги
Жіноча Суперліга: онлайн відеотрансляція 10 листопада
Відео 10.11.2018
Сьогодні в Україні буде зіграно три матчі регулярного чемпіонату в жіночій Суперлізі