Жіноча Суперліга: перемоги Динамо і Чайки

6 квітня у регулярному чемпіонаті відбулося два матчі. У столичному дербі найсильнішого визначили Динамо і Київ-Баскет, а Чайка у Бердянську зустрічалася з Рівним-ОШВСМ.

Перша чверть київського поєдинку пройшла під диктовку Динамо. Знову безпомилково діяли американські легіонерки команди Кійс і Моррісет. Протидії у грі з ними ось вже третій матч поспіль Київ-Баскету знайти не вдається. У другій десятихвилинці Динамо стало грати ще більш агресивно. Наслідком цього стала їхня перевага у 18 пунктів перед перервою 52:34. У третій чверті суперники здебільшого діяли від захисту, але все одно підопічним Володимира Рижова вдалося закинути більше за гостей 19:12. І лише у заключній чверті, коли вже ніхто не сумнівався в перемозі Динамо, Київ-Баскет дещо скоротив відставання. Але все одно воно велике - 21 очко. Адреона Кійс у цьому матчі набрала 40 (!) очок. Тепер ці суперники зіграють у плей-оф. Динамо після цієї перемоги оформило першу сходинку у регулярному чемпіонаті.

У Бердянську Чайка ще більш переконливо перемогла Рівне-ОШВСМ. Підопічні Срджана Радуловича небагато дозволяли своїм суперницям. Так, у трьох періодах рівненчанки набирали рівно по 13 очок, а у заключній і того менше - 12. А Чайка вже у першій чверті спромоглася набрати 30 пунктів. 17 очок відриву після першої чверті морально надломило гостей. У другій десятихвилинці вони дещо вирівняли гру, але поперерві Чайка знову діяла максимально ефективно. У підсумку - перемога з перевагою у 35 очок - 86:51. Найрезультативнішою у матчі сьтала Олександра Радулович - 20 очок.

Жіноча Суперліга

6 квітня

м. Київ

Динамо-НПУ - Київ-Баскет 94:73 (23:19, 29:15, 19:12, 23:27)

Статистика матчу

м. Бердянськ

Чайка-ДЮСШ – Рівне-ОШВСМ 86:51 (30:13, 17:13, 26:13, 13:12)

Турнірна таблиця

Жіноча Суперліга: онлайн відеотрансляція матчу 20 жовтня
Відео 20.10.2019
Дивіться трансляцію матчу з Одеси у прямому ефірі
Жіноча Суперліга: Київ-Баскет вдруге обіграв Чайку Жіноча Суперліга: Київ-Баскет вдруге обіграв Чайку
За увесь матч морячки зробили тільки 10 підбирань
Матчі жіночої Суперліги 12 жовтня: онлайн відеотрансляція
Відео 12.10.2019
Дивіться суботній поєдинок у прямому ефірі
Жіноча Суперліга: анонс ігрового вікенду 12-13 жовтня Жіноча Суперліга: анонс ігрового вікенду 12-13 жовтня
Свято жіночого баскетболу повертається до Одеси і Бердянська
Чайка запрошує на відкриття нового сезону Чайка запрошує на відкриття нового сезону
Бердянська команда зазнала значних змін на початок нового сезону
Жіноча Суперліга: Київ-Баскет переміг Франківськ Жіноча Суперліга: Київ-Баскет переміг Франківськ
Друга перемога поспіль столичного клубу
Жіноча Суперліга: анонс матчу Київ-Баскет - Франківськ Жіноча Суперліга: анонс матчу Київ-Баскет - Франківськ
Принципове протистояння пройде у Палаці спорту
Ірина Щипакіна: ІнтерХім ставить найвищі завдання на сезон Ірина Щипакіна: ІнтерХім ставить найвищі завдання на сезон
Тренер одеської команди жіночої Суперліги розповіла про підготовку та завдання на новий сезон
Дар'я Дубнюк: на майданчику нема сестер і подруг Дар'я Дубнюк: на майданчику нема сестер і подруг
Дебют відбувся у матчі проти колишньої команди
Жіноча Суперліга: Київ-Баскет переміг Рівне на старті сезону Жіноча Суперліга: Київ-Баскет переміг Рівне на старті сезону
У прем'єрному матчі гору взяли господарки
Жіноча Суперліга: онлайн відеотрансляція 20 вересня
Відео 20.09.2019
У Києві стартує новий сезон чемпіонату України серед жінок
Киів-Баскет - Рівне: анонс матчу жіночої Суперліги Киів-Баскет - Рівне: анонс матчу жіночої Суперліги