Жіноча Суперліга: перемоги Києва та Франківська

16 лютого у Жіночій Суперлізі відбулися три матчі. Ігрову сесію у Вінниці розпочали Київ-Баскет та Вінницькі Блискавки. Чинним чемпіонам вдалося взяти гору 92:51.

Показовою у цьому протистоянні стала перша чверть, яку киянки виграли з перевагою +15. Тобто на три результативні дії гостей господарки відповідали одним влучанням. Блискавок вела вперед Ільчишина, а у киянок по черзі відзначалися Кондусь, Спітковська, Любінець, Ольховик… Вже наприкінці першої десятихвилинки Володимир Холопов приділив увагу молодим. Так, ігровий час отримала Яна Рабчук, віддячивши наставнику влучанням з проходу.
У другій чверті Блискавки вирівняли гру, тобто не давали киянкам збільшити перевагу, але щодо зменшення відставання – на це у підопічних Олександра Підлужняка бракувало класу. Сім з половиною хвилин вінничанки чинили опір. І навіть скоротили відставання на один пункт після кидка здалеку Діберт. Але потімКиїв-Баскет провів результативний відрізок 10:2 і пішов на перерву за рахунку 51:29 на свою користь. Справу фактично було зроблено, що і підтвердив подальший хід подій.

Дабл-дабл оформили киянки Вікторія Любінець (16оч+13пб) і Олександра Колесніченко (15оч+11пб).

Потужно на тлі бердянської Чайки виглядав у рідних стінах Франківськ. Це при тому, що перша чверть пройшла у запеклій боротьбі – 22:21 на користь господарок. Але вже на перерву команди відправилися за восьми очкової переваги Франківська. Ключовою у цьому протистоянні стала третя десятихвилинка, яку Франківськ виграв 18:7. У підсумку – 81:57 на користь Юрія Процюка.

Найрезультативнішим гравцем матчу стала Анастасія Сидорак (19оч+11пб), окрім неї дабл-дабл оформила капітан Франківська Олена Огороднікова (13оч+11пб).

Динамо у Рівному здобуло перемогу 72:54. Підопічні Володимира Рижова були більш агресивними і функціонально готовими. Швидше приймали рішення, при тому, що встигали бути першими на підбираннях господарки - 52 проти 38. У другій десятихвилинці так побудували захист, що господарки змогли набрати тільки шість очок. Це дозволило створити запас після першої половини 39:22. У третій чверті Динамо продовжило тиск і заспокоїлося лише коли Самохвалова на останній хвилині поцілила з периметру.

Капітан Рівне-ОШВСМ Людмила Спиридонова стала найрезультативнішою у матчі (23оч+11пб), окрім неї дабл-дабл оформила Тетяна Гаврильчик (14оч+13пб).

Розклад на горі турнірної таблиці після матчів суботи залишився незмінним. Динамо – лідер, а Київ-Баскет – потенційний лідер. Схоже, навряд чи щось зміниться до столичного дербі 9 березня. Хоча шляхи Динамо і Київ-Баскета можуть перетнутися раніше – у фіналі Кубка України останньої неділі зими.

Жіноча Суперліга

16 лютого

м. Вінниця

Вінницькі Блискавки – Київ-Баскет 51:92 (11:26, 18:25, 19:23, 3:18)
Статистика матчу

м. Івано-Франківськ

Франківськ – Чайка 81:57 (22:21, 27:16, 18:7, 14:13)

м. Рівне

Рівне-ОШВСМ – Динамо-НПУ 54:72 (16:25, 6:14, 20:16, 20:17)

Визначена символічна збірна та MVP дев'ятого ігрового тижня жіночої Суперліги Визначена символічна збірна та MVP дев'ятого ігрового тижня жіночої Суперліги
MVP матчів визнано форвардиню Франківська-Прикарпаття Оксану Моллову
Визначено місце проведення Фіналу чотирьох жіночої Суперліги Визначено місце проведення Фіналу чотирьох жіночої Суперліги
Вирішальні матчі за чемпіонський кубок пройдуть 30-31 березня
Жіноча Суперліга: ІнтерХім обіграв Київ-Баскет, Вінниця здолала Динамо Жіноча Суперліга: ІнтерХім обіграв Київ-Баскет, Вінниця здолала Динамо
Обидві столичні команди зазнали поразок в ігровий день жіночої Суперліги.
Жіноча Суперліга: відеотрансляція матчів 9 березня
Відео 09.03.2024
Дивіться матчі регулярного чемпіонату жіночої Суперліги
Жіноча Суперліга: Вінниця у напруженому матчі перемогла Динамо Жіноча Суперліга: Вінниця у напруженому матчі перемогла Динамо
Команда гостей сильніше провела другу половину матчу
Жіноча Суперліга: відеотрансляція матчу 8 березня
Відео 08.03.2024
ІнтерХім прийматиме Київ-Баскет, Динамо зіграє з Вінницею: розклад матчів 8-10 березня ІнтерХім прийматиме Київ-Баскет, Динамо зіграє з Вінницею: розклад матчів 8-10 березня
На цьому тижні, 8-10 березня, відбудуться чергові матчі регулярного чемпіонату жіночої Суперліги.
Франківськ-Прикарпаття двічі обіграв Рівне-ОШВСМ: коментарі після матчів жіночої Суперліги Франківськ-Прикарпаття двічі обіграв Рівне-ОШВСМ: коментарі після матчів жіночої Суперліги
Тренери та гравчині команд про матч регулярного чемпіонату жіночої Суперліги
Франківськ-Прикарпаття впевнено обіграв Рівне-ОШВСМ в жіночій Суперлізі Франківськ-Прикарпаття впевнено обіграв Рівне-ОШВСМ в жіночій Суперлізі
Франківська команда знаходиться в двох перемогах від виграшу регулярного чемпіонату
Жіноча Суперліга: відеотрансляція матчу 4 березня
Відео 04.03.2024
Франківськ-Прикарпаття обіграв Рівне в жіночій Суперлізі: фотогалерея Франківськ-Прикарпаття обіграв Рівне в жіночій Суперлізі: фотогалерея
Франківськ-Прикарпаття здобув непросту перемогу над Рівне в жіночій Суперлізі
Жіноча Суперліга: відеотрансляція матчу 3 березня
Відео 03.03.2024
Київ-Баскет підсилив склад Ксенією Афанасьєвою Київ-Баскет підсилив склад Ксенією Афанасьєвою
Столична команда додала до складу форвардиню на кінцівку сезону
Визначена символічна збірна та MVP матчів жіночої Суперліги у лютому Визначена символічна збірна та MVP матчів жіночої Суперліги у лютому
Матчі туру розтягнулись майже на місяць, але кожна команда зіграла лише по два матчі
Рівне-ОШВСМ здобув перемогу над Вінницею в жіночій Суперлізі Рівне-ОШВСМ здобув перемогу над Вінницею в жіночій Суперлізі
Рівненська команда гарантувала собі вихід в плейоф.
Жіноча Суперліга: відеотрансляція матчу 25 лютого