Жіноча суперліга: перемоги Рівного і двох представників столиці

9 лютого у Жіночій Суперлізі було зіграно три матчі. В одному з них господаркам, Рівне-ОШВСМ, вдалося взяти гору, ще у двох матчах виграли гості – команди з Києва.

Судячи з підсумкового рахунку 88:66 на користь Рівне-ОШВСМ, проблем підопічні Валерія Жартуна з Вінницькими Блискавками не мали. Але це на перший погляд. Бо першу чверть виграли вінничанки 20:14. Жмурко, Ільчишина, Баштова, Хом’як раз пораз створювали небезпеку і доводили справу до влучання. Та вже у другій чверті Рівне включив вищу передачу і ще до перерви виправив ситуацію 38:31. Ще більш результативною у виконанні господарок стала третя чверть – вони набрали 31 очко на цьому ігровому відрізку! І якби не триочковий Хом’як, мали б перевагу +25. Втім, у підсумку їх влаштувало і +22 – 88:66.

Традиційну ефективність показала гравець Рівного Тетяна Гаврильчик – 17очок і 18 підбирань.

В Івано-Франківську двох очок до стооочкової межі не добрав лідер чемпіонату київське Динамо. Втім, і 98 набраних – чудовий показник. Володимир Рижов грамотно побудував захисні редути, бо суперник набрав тільки 66 очок.  Динамо зробило свою справу вже у першій половині, яку завершило 61:29 на свою користь.

У складі біло-синіх з найкращого боку проявили себе дві американки Моррісет і Кійс – 22 і 18 очок відповідно. У складі Франківська відзначимо цінність Міріам Уро-Ніле. Вона стала найрезультативнішою у своїй команді і оформила дабл-дабл (17оч+10пб).

Напевно, Львів був обізнаний, що три останні поєдинки для Київ-Баскета завершувалися над результативно, і з перших хвилин засушив гру. Перша чверть закінчилася скромно – 12:10 на користь господарок. Але на самому початку Афанасьєва закинула триочковий, це стало сигналом для її команди до більш результативних дій. Лідер Львова Кристина Філевич намагалася тримати свою команду у грі, але один у полі не воїн. Після її влучання здалеку на екваторі чверті Київ-Баскет завівся і провів результативний відрізок 12:2. То ж на відпочинок учасники матчу пішли за переваги +16 на користь гостей. Протягом третьої чверті Київ-Баскет збільшив цей показник вдвічі – на заключну десятихвилинку команди виходили за рахунку 60:28. Далі сценарій був передбачуваним. Київ-Баскет мимоволі вже включив економ-режим, бо 10 лютого має принципове побачення на виїзді з Франківськом. Львів виграв заключний відрізок 21:19, але матч завершився на користь киянок 79:49.

Відзначимо ефективність Кристини Філевич, яка стала лідером Львова за трьома показниками – очки – 18, підбирання – 14, результативні передачі – 3.

Жіноча Суперліга

9 лютого

м. Рівне

Рівне-ОШВСМ – Вінницькі Блискавки 88:66 (14:20, 24:11, 31:16, 19:19)

Статистика матчу

м. Івано-Франківськ

Франківськ – Динамо-НПУ 66:98 (16:28, 13:33, 20:20, 17:17)

м. Львів

СБК-Львів – Київ-Баскет 49:79 (12:10, 10:28, 6:22, 21:19)

Жіноча Суперліга: пелюстки і шипи Жіноча Суперліга: пелюстки і шипи
Динамо і Київ-Баскет утрималися на висоті
Жіноча Суперліга: перемоги Києва та Франківська Жіноча Суперліга: перемоги Києва та Франківська
Лідери залишилися на своїх позиціях
Жіноча Суперліга: анонс ігрового тижня 15 – 17 лютого Жіноча Суперліга: анонс ігрового тижня 15 – 17 лютого
Вісім матчів зіграють у Львові, Франківську, Рівному і Вінниці
Визначено MVP та збірну туру жіночої Суперліги 8-10 лютого Визначено MVP та збірну туру жіночої Суперліги 8-10 лютого
У жіночій Суперлізі завершено черговий ігровий тиждень
Жіноча Суперліга: одеський трилер і чергові перемоги киянок Жіноча Суперліга: одеський трилер і чергові перемоги киянок
ІнтерХім проявив холоднокровність у вирішальну мить
Жіноча Суперліга: відео матчів 9 лютого
Відео 09.02.2019
До вашої уваги три поєдинки регулярного чемпіонату
Жіноча Суперліга: ІнтерХім дотиснув Козачку Жіноча Суперліга: ІнтерХім дотиснув Козачку
Одеситки здобули важливу перемогу
Стали відомі дати Фіналу чотирьох Кубку України серед жіночих команд Стали відомі дати Фіналу чотирьох Кубку України серед жіночих команд
Фінал чотирьох Кубку України серед жіночих команд відбудеться у останні вихіді зими
Жіноча Суперліга: анонс ігрового вікенду 8 -10 лютого Жіноча Суперліга: анонс ігрового вікенду 8 -10 лютого
Чи продовжить рекордну надрезультативну серію Київ-Баскет?
Названо найкращих гравців туру в чемпіонаті України серед жіночих команд
Жіноча Суперліга: результати матчів 2 лютого Жіноча Суперліга: результати матчів 2 лютого
Ксенія Афанасьєва оформила трипл-дабл
Жіноча Суперліга: переконливі перемоги господарів Жіноча Суперліга: переконливі перемоги господарів
Київ-Баскет переміг Чайку з різницею у 44 очка
Володимир Холопов: перемога у кожному матчі додає команді впевненості Володимир Холопов: перемога у кожному матчі додає команді впевненості