Жіноча Суперліга: переможний день для господарів

У жіночій Суперлізі 10 березня відбулося два матчі. В обох господарям вдалося перемогти.

В Івано-Франківську однойменна команда міста вдруге поспіль приймала ІнтерХім. І підопічним Юрія Процюка знову вдалося взяти гору над одеситками. Вони виграли першу чверть, але підопічні Ірини Щипакіної добре відіграли наступну десятихвилинку. І коли на останніх секундах Бондар влучила з периметра, Інтерхіи пішов на відпочинок лідером 42:39. Втім, по перерві Франківськ не дав гостям розігратися, натомість сам відмінно відіграв третю десятихвилинку 24:15 і не скидав обертів аж до кінця матчу. У підсумку 78:68.

Найрезультативнішою у матчі стала гравець Франківська Міріам Уро-Ніле (27очок).

Ще більш переконливо обіграв свого суперника Рівне-ОШВСМ. І не кого-небудь, а Чайку. Підопічні Валерія Жартуна з початку матчу прихопили лідерів «морячок» і неухильно дотримувалися вказівок свого наставника. На перерву команди пішли за 11-очкової переваги господарок. У третій десятихвилинці гості вирівняли гру, але кардинальних змін у перебіг подій Чайці вжити не вдалося. Поразка 62:79.

Найрезультативнішою у матчі стала Олександра Радулович (26 очок), дабл-дабл оформили гравці Рівного Гаврильчик (22оч+11пб) і Спірідонова (14оч+10пб).