Жіноча Суперліга: Реванш Чайки і удар Блискавок

27 січня у Жіночій Суперлізі було зіграно два матчі. У Бердянську Чайка-ДЮСШ змогла реваншуватися за поразку у Франківську, а Козачка вдома програла Вінницьким Блискавкам.

У Бердянську Чайка у цьому сезоні ще не програвала. Підопічні Срджана Радуловича продовжили цю тенденцію і у суперництві з Франківськом. 14 січня на Прикарпатті морячки поступилися 76:79 і тепер були сповнені рішучості виправити цю прикрість. Налаштованість на перемогу плюс підтримка трибун – ось рецепт успіху. Звісно, якщо копнути глибше, безумовно слід додати харизму і фаховість Срджана Радулович, майстерність Олександри Радулович, командний дух.

Першу чверть Чайка програла 11:17, але вже у другій надолужила згаяне 21:14. Не знала збоїв машина морячок і у третій чверті – 19:7. У підсуму – перемога з десяти очковою перевагою 62:52. Лідери команд набрали однакову кількість очок і оформили дабл-дабли. В активі Олександри Радулович 21очко+11підбирань, у Міріам Уро-Ніле (Франківськ) 21очко+15підбирань. Також дабл-дабл зробила колега Міріам Олена Огороднікова - 13очок+16підбирань.

У Запоріжжі Вінницькі Блискавки порадували своїх прихильників. Лише першу чверть виграли господарки. А потім хід гри диктували підопічні Олександра Підлужняка. Найрезультативнішою у цьому протистоянні стала гравець гостей Вікторія Ільчишина - 23 очка. В активі Яни Стрілько (Козачка) - дабл-дабл (20очок+10підбирань).

Жіноча Суперліга

27 січня

м. Бердянськ

Чайка-ДЮСШ – Франківськ-ПНУ 62:52 (11:17, 21:14, 19:7, 11:14)
Статистика матчу

м. Запоріжжя

Козачка-КПУ – Вінницькі Блискавки 50:72 (21:16, 9:19, 10:17, 10:20)

Жіноча Суперліга: пелюстки і шипи Жіноча Суперліга: пелюстки і шипи
Динамо і Київ-Баскет утрималися на висоті
Жіноча Суперліга: перемоги Києва та Франківська Жіноча Суперліга: перемоги Києва та Франківська
Лідери залишилися на своїх позиціях
Жіноча Суперліга: анонс ігрового тижня 15 – 17 лютого Жіноча Суперліга: анонс ігрового тижня 15 – 17 лютого
Вісім матчів зіграють у Львові, Франківську, Рівному і Вінниці
Визначено MVP та збірну туру жіночої Суперліги 8-10 лютого Визначено MVP та збірну туру жіночої Суперліги 8-10 лютого
У жіночій Суперлізі завершено черговий ігровий тиждень
Жіноча Суперліга: одеський трилер і чергові перемоги киянок Жіноча Суперліга: одеський трилер і чергові перемоги киянок
ІнтерХім проявив холоднокровність у вирішальну мить
Жіноча Суперліга: відео матчів 9 лютого
Відео 09.02.2019
До вашої уваги три поєдинки регулярного чемпіонату
Жіноча Суперліга: ІнтерХім дотиснув Козачку Жіноча Суперліга: ІнтерХім дотиснув Козачку
Одеситки здобули важливу перемогу
Стали відомі дати Фіналу чотирьох Кубку України серед жіночих команд Стали відомі дати Фіналу чотирьох Кубку України серед жіночих команд
Фінал чотирьох Кубку України серед жіночих команд відбудеться у останні вихіді зими
Жіноча Суперліга: анонс ігрового вікенду 8 -10 лютого Жіноча Суперліга: анонс ігрового вікенду 8 -10 лютого
Чи продовжить рекордну надрезультативну серію Київ-Баскет?
Названо найкращих гравців туру в чемпіонаті України серед жіночих команд
Жіноча Суперліга: результати матчів 2 лютого Жіноча Суперліга: результати матчів 2 лютого
Ксенія Афанасьєва оформила трипл-дабл
Жіноча Суперліга: переконливі перемоги господарів Жіноча Суперліга: переконливі перемоги господарів
Київ-Баскет переміг Чайку з різницею у 44 очка
Володимир Холопов: перемога у кожному матчі додає команді впевненості Володимир Холопов: перемога у кожному матчі додає команді впевненості