Жіноча Суперліга: трудові перемоги господарок

Ігровий вікенд у жіночій Суперлізі на межі осені і зими розпочався трьома перемогами господарок.

Відкрили ігрову сесію 30 листопада ІнтерХім-СДЮСШОР і Франківськ. Підопічним Ірини Щипакіної вдалося з перших хвилин нав’язати гостям свою гру. Першу чверть одеситки виграли з перевагою у шість очок, а на перерву пішли за рахунку 43:30 на свою користь. Усе, що треба було зробити у другій половині матчу, це зберегти очковий запас. Спочатку одеситки його примножили, здійснивши на початку третьої чверті очковий ривок 10:0 і встановивши рахунок 53:32. Ну а вже потім розслабилися і Франківськ дещо скоротив відставання, але вісім очок у підсумку програв – 69:77.
Найрезультативнішою у матчі стала гравець гостей Аріна Білоцерківська – 29 очок. В одеситки Наталі Бондар дабл-дабл – 20 очок + 10 підбирань.

У Рівному боротьба між господарками і Чайкою боротьба була більш запеклою. Лише у заключній чверті далася взнаки вища функціональна готовність підопічних Валерія Жартуна. До цього боротьба була рівною. Першу чверть виграли «морячки» 23:22, на перерву команди пішли за мінімальної переваги рівненчанок 36:35, а перед заключною чвертю вони відірвалися аж на два очки 49:47. На останньому відрізку гри Рівне виглядало свіжішим. Очковий ривок 8:0 дозволив зафіксувати на табло остаточні 67:60 на користь господарок. Татяна Гаврильчик та Ірина Цекова набрали у матчі по 26 очок, але при цьому перша зробила дабл-дабл: 26 + 18 підбирань. Також авторкою дабл-даблу стала її колега Людмила Спиридонова: 15 очок + 17 підбирань.

Заключний матч осені у жіночій Суперлізі також тримав у напрузі вболівальників команд-учасниць дійства. Спочатку господарки, Вінницькі Блискавки, переконливо виграли першу чверть 19:11, але у другій десятихвилинці просіли і після першої половини мали лише очко переваги 36:35. Але по перерві господарки потроху почали додавати і вже наприкінці матчу мали 13-очкову перевагу. 68:55 у підсумку – перемога Вінницьких Блискавок.
Найрезультативнішою у матчі стала Ірина Жмурко (Вінницькі Блискавки): 23 очка + 9 пб +3рп. У її колеги по команді Оксани Степанюк дабл-дабл (13 очок + 11 підбирань).

Жіноча Суперліга

30 листопада

м. Одеса
ІнтерХім-СДЮСШОР – Франківськ-ПНУ 77:69 (23:17, 20:13, 17:20, 17:19)
Статистика матчу

м. Рівне
Рівне-ОШВСМ – Чайка-ДЮСШ 67:60 (22:23, 14:12, 13:12, 18:13)

м. Вінниця
Вінницькі Блискавки – Козачка-КПУ 68:55 (19:11, 16:25, 15:8, 18:11)

Турнірна таблиця

Жіноча Суперліга: анонс ігрового тижня 15 – 17 лютого Жіноча Суперліга: анонс ігрового тижня 15 – 17 лютого
Вісім матчів зіграють у Львові, Франківську, Рівному і Вінниці
Визначено MVP та збірну туру жіночої Суперліги 8-10 лютого Визначено MVP та збірну туру жіночої Суперліги 8-10 лютого
У жіночій Суперлізі завершено черговий ігровий тиждень
Жіноча Суперліга: одеський трилер і чергові перемоги киянок Жіноча Суперліга: одеський трилер і чергові перемоги киянок
ІнтерХім проявив холоднокровність у вирішальну мить
Жіноча Суперліга: відео матчів 9 лютого
Відео 09.02.2019
До вашої уваги три поєдинки регулярного чемпіонату
Жіноча Суперліга: ІнтерХім дотиснув Козачку Жіноча Суперліга: ІнтерХім дотиснув Козачку
Одеситки здобули важливу перемогу
Стали відомі дати Фіналу чотирьох Кубку України серед жіночих команд Стали відомі дати Фіналу чотирьох Кубку України серед жіночих команд
Фінал чотирьох Кубку України серед жіночих команд відбудеться у останні вихіді зими
Жіноча Суперліга: анонс ігрового вікенду 8 -10 лютого Жіноча Суперліга: анонс ігрового вікенду 8 -10 лютого
Чи продовжить рекордну надрезультативну серію Київ-Баскет?
Названо найкращих гравців туру в чемпіонаті України серед жіночих команд
Жіноча Суперліга: результати матчів 2 лютого Жіноча Суперліга: результати матчів 2 лютого
Ксенія Афанасьєва оформила трипл-дабл
Жіноча Суперліга: переконливі перемоги господарів Жіноча Суперліга: переконливі перемоги господарів
Київ-Баскет переміг Чайку з різницею у 44 очка
Володимир Холопов: перемога у кожному матчі додає команді впевненості Володимир Холопов: перемога у кожному матчі додає команді впевненості
На чинних чемпіонок очікує триденний ігровий марафон
Володимир Рижов: ми хочемо виграти Кубок України Володимир Рижов: ми хочемо виграти Кубок України
Київське Динамо знову ставить цілі, що відповідають статусу клубу
Ірина Щипакіна: особисто мені і команді кортить потрапити у плей-оф Ірина Щипакіна: особисто мені і команді кортить потрапити у плей-оф
Чому ІнтерХім звільнив місце володаря Кубка України?