Жіноча Суперліга: трудові перемоги господарок

Ігровий вікенд у жіночій Суперлізі на межі осені і зими розпочався трьома перемогами господарок.

Відкрили ігрову сесію 30 листопада ІнтерХім-СДЮСШОР і Франківськ. Підопічним Ірини Щипакіної вдалося з перших хвилин нав’язати гостям свою гру. Першу чверть одеситки виграли з перевагою у шість очок, а на перерву пішли за рахунку 43:30 на свою користь. Усе, що треба було зробити у другій половині матчу, це зберегти очковий запас. Спочатку одеситки його примножили, здійснивши на початку третьої чверті очковий ривок 10:0 і встановивши рахунок 53:32. Ну а вже потім розслабилися і Франківськ дещо скоротив відставання, але вісім очок у підсумку програв – 69:77.
Найрезультативнішою у матчі стала гравець гостей Аріна Білоцерківська – 29 очок. В одеситки Наталі Бондар дабл-дабл – 20 очок + 10 підбирань.

У Рівному боротьба між господарками і Чайкою боротьба була більш запеклою. Лише у заключній чверті далася взнаки вища функціональна готовність підопічних Валерія Жартуна. До цього боротьба була рівною. Першу чверть виграли «морячки» 23:22, на перерву команди пішли за мінімальної переваги рівненчанок 36:35, а перед заключною чвертю вони відірвалися аж на два очки 49:47. На останньому відрізку гри Рівне виглядало свіжішим. Очковий ривок 8:0 дозволив зафіксувати на табло остаточні 67:60 на користь господарок. Татяна Гаврильчик та Ірина Цекова набрали у матчі по 26 очок, але при цьому перша зробила дабл-дабл: 26 + 18 підбирань. Також авторкою дабл-даблу стала її колега Людмила Спиридонова: 15 очок + 17 підбирань.

Заключний матч осені у жіночій Суперлізі також тримав у напрузі вболівальників команд-учасниць дійства. Спочатку господарки, Вінницькі Блискавки, переконливо виграли першу чверть 19:11, але у другій десятихвилинці просіли і після першої половини мали лише очко переваги 36:35. Але по перерві господарки потроху почали додавати і вже наприкінці матчу мали 13-очкову перевагу. 68:55 у підсумку – перемога Вінницьких Блискавок.
Найрезультативнішою у матчі стала Ірина Жмурко (Вінницькі Блискавки): 23 очка + 9 пб +3рп. У її колеги по команді Оксани Степанюк дабл-дабл (13 очок + 11 підбирань).

Жіноча Суперліга

30 листопада

м. Одеса
ІнтерХім-СДЮСШОР – Франківськ-ПНУ 77:69 (23:17, 20:13, 17:20, 17:19)
Статистика матчу

м. Рівне
Рівне-ОШВСМ – Чайка-ДЮСШ 67:60 (22:23, 14:12, 13:12, 18:13)

м. Вінниця
Вінницькі Блискавки – Козачка-КПУ 68:55 (19:11, 16:25, 15:8, 18:11)

Турнірна таблиця

Марина Максимчук: Дівчата Рівного заслужили медалі жіночої Суперліги Марина Максимчук: Дівчата Рівного заслужили медалі жіночої Суперліги
Головний тренер жіночої команди Рівне підбила підсумки сезону для команди
Анжеліка Ляшко: Рівень жіночої Суперліги в цьому сезоні виріс Анжеліка Ляшко: Рівень жіночої Суперліги в цьому сезоні виріс
Гравчиня Київ-Баскету Анжеліка Ляшко прокоментувала завершення чемпіонату України
Визначено символічну збірну сезону жіночої Суперліги Визначено символічну збірну сезону жіночої Суперліги
Яскравим Фіналом чотирьох у Києві завершився сезон жіночої Суперліги 2023/24.
Франківськ–Прикарпаття вдруге став чемпіоном жіночої Суперліги: всі чемпіони та призери в історії Франківськ–Прикарпаття вдруге став чемпіоном жіночої Суперліги: всі чемпіони та призери в історії
Фінальний матч жіночої Суперліги: підсумкове відео
Відео 01.04.2024
Дивіться підсумкове відео фінального матчу жіночої Суперліги:
Оксана Моллова: Нагорода MVP – це нагорода всієї команди Оксана Моллова: Нагорода MVP – це нагорода всієї команди
Форвардиня Франківська-Прикарпаття прокоментувала отримавання нагороди MVP сезону.
Юрій Процюк: Враховуючи наш час, війну, я рахую, що всі шість команд Суперліги заслуговують за медалі Юрій Процюк: Враховуючи наш час, війну, я рахую, що всі шість команд Суперліги заслуговують за медалі
Головний тренер Франківська-Прикарпаття Юрій Процюк прокоментував перемогу своєї команди в жіночій Суперлізі.
Франківськ-Прикарпаття чемпіон, Київ-Баскет та Рівне з медалями жіночої Суперліги: фотогалерея нагородження Франківськ-Прикарпаття чемпіон, Київ-Баскет та Рівне з медалями жіночої Суперліги: фотогалерея нагородження
Дивіться яскраві фото з церемонії нагородження після Фіналу чотирьох жіночої Суперліги
Франківськ-Прикарпаття – переможець жіночої Суперліги сезону 2023/24 Франківськ-Прикарпаття – переможець жіночої Суперліги сезону 2023/24
Франківська команда зуміла захистити титул чемпіонок
Фінал чотирьох жіночої Суперліги: відеотрансляція 31 березня
Відео 31.03.2024
Сьогодні будуть зіграні вирішальні матчі Фіналу чотирьох жіночої Суперліги у Києві
Рівне завоював бронзу Суперліги в матчі проти Інтерхіма: відео коментарів
Учасниці матчу — про гру за третє місце чемпіонату України
БК Рівне переміг Інтерхім та завоював бронзу Суперліги БК Рівне переміг Інтерхім та завоював бронзу Суперліги
Команда з Рівного посіла третє місце за підсумком сезону жіночої Суперліги
Франківськ-Прикарпаття обіграв Рівне на шляху до фіналу жіночої Суперліги: коментарі після гри Франківськ-Прикарпаття обіграв Рівне на шляху до фіналу жіночої Суперліги: коментарі після гри
Тренери та гравці про півфінальний матч Франківськ-Прикарпаття – Рівне-ОШВСМ
Франківськ-Прикарпаття пробився до фіналу жіночої Суперліги Франківськ-Прикарпаття пробився до фіналу жіночої Суперліги
Діючий чемпіон обіграв Рівне і буде захищати титул у фіналі.
Фінал чотирьох жіночої Суперліги: відеотрансляція 30 березня
Відео 30.03.2024
Сьогодні будуть зіграні півфінальні матчі Фіналу чотирьох жіночої Суперліги у Києві
Київ-Баскет переміг Інтерхім в першому півфіналі жіночої Суперліги: відео коментарів
Гравчині та тренери команд — про матч, який завершився перемогою столичної команди
Київ-Баскет — перший фіналіст жіночої Суперліги Київ-Баскет — перший фіналіст жіночої Суперліги