Жіноча Суперліга: у столиці без несподіванок

18 січня у Жіночій Суперлізі відбулося два матчі. І сьогоднішній лідер регулярного чемпіонату, і чинний чемпіон здобули чергові перемоги.

Київське Динамо приймало непоступливий Франківськ. Підопічні Володимира Рижова доволі швидко «підібрали ключик» до кошика суперниць. Той Франківськ, що у листопаді зупинив 38-матчеву переможну серію Київ-Баскета, глядачі не побачили. Поїхала до Польщі Білоцерківська, новачок Уро-Ніле ще тільки пристосовується до командної гри. А господарки, навпаки, збалансували склад і завдяки феноменальній грі Адреони Кійс контролювали хід подій.

Динамо прихопило Франківськ ще у першій чверті, вигравши цей відрізок 29:17. Лише у третій чверті гості виглядали добре, а кінцівку змазали. То ж підсумкова перевага біло-синіх склала 27 очок – 86:59.

Найрезультативнішою у звітному поєдинку стала Адреола Кійс – 23 очка+10пб, дабл-дабл. В активі Марії Уро-Ніле з Франківська – 21 очко.

У свою чергу чинний чемпіон, Київ-Баскет, переконливо здолав Львів. Вже у першій чверті підопічні Володимира Холопова дали зрозуміти, що шансів на перемогу у їхніх суперниць обмаль. Зі старту Київ-Баскет вирвався вперед 13:0, а на 6-й хвилині матчу після влучання Кондусь досягнув 20-очкової переваги 22:2. То ж питання щодо переможця з порядку денного можна було знімати заздалегідь. У кожній з чотирьох чвертей киянки набирали більше 20 очок, а Львів найрезультативніше зіграв у третій десятихвилинці, набравши 16 очок. Втім, спалахи активності гостей Київ-Баскет вчасно гасив і у підсумку виграв 96:50.

Найрезультативнішою у матчі стала Вероніка Любінець, яка до 19-ти набраних очок додала ще й  16 підбирань, оформивши таким чином дабл-дабл.

Після поразки Франківська від київського Динамо Київ-Баскет залишився єдиною командою у чемпіонаті з найменшою кількістю поразок, двома, і за втраченими є лідером чемпіонських перегонів.

Жіноча Суперліга

18 січня

м. Київ

Динамо-НПУ – Франківськ-ПНУ 86:59 (29:17, 18:15, 14:15, 25:12)
Статистика матчу

Київ-Баскет – Львів 96:50 (26:10, 24:14, 25:16, 21:10)

Жіноча Суперліга: пелюстки і шипи Жіноча Суперліга: пелюстки і шипи
Динамо і Київ-Баскет утрималися на висоті
Жіноча Суперліга: перемоги Києва та Франківська Жіноча Суперліга: перемоги Києва та Франківська
Лідери залишилися на своїх позиціях
Жіноча Суперліга: анонс ігрового тижня 15 – 17 лютого Жіноча Суперліга: анонс ігрового тижня 15 – 17 лютого
Вісім матчів зіграють у Львові, Франківську, Рівному і Вінниці
Визначено MVP та збірну туру жіночої Суперліги 8-10 лютого Визначено MVP та збірну туру жіночої Суперліги 8-10 лютого
У жіночій Суперлізі завершено черговий ігровий тиждень
Жіноча Суперліга: одеський трилер і чергові перемоги киянок Жіноча Суперліга: одеський трилер і чергові перемоги киянок
ІнтерХім проявив холоднокровність у вирішальну мить
Жіноча Суперліга: відео матчів 9 лютого
Відео 09.02.2019
До вашої уваги три поєдинки регулярного чемпіонату
Жіноча Суперліга: ІнтерХім дотиснув Козачку Жіноча Суперліга: ІнтерХім дотиснув Козачку
Одеситки здобули важливу перемогу
Стали відомі дати Фіналу чотирьох Кубку України серед жіночих команд Стали відомі дати Фіналу чотирьох Кубку України серед жіночих команд
Фінал чотирьох Кубку України серед жіночих команд відбудеться у останні вихіді зими
Жіноча Суперліга: анонс ігрового вікенду 8 -10 лютого Жіноча Суперліга: анонс ігрового вікенду 8 -10 лютого
Чи продовжить рекордну надрезультативну серію Київ-Баскет?
Названо найкращих гравців туру в чемпіонаті України серед жіночих команд
Жіноча Суперліга: результати матчів 2 лютого Жіноча Суперліга: результати матчів 2 лютого
Ксенія Афанасьєва оформила трипл-дабл
Жіноча Суперліга: переконливі перемоги господарів Жіноча Суперліга: переконливі перемоги господарів
Київ-Баскет переміг Чайку з різницею у 44 очка
Володимир Холопов: перемога у кожному матчі додає команді впевненості Володимир Холопов: перемога у кожному матчі додає команді впевненості