Жіноча Суперліга: в Одесі перемогли гості, у Бердянську - господарки

На Благовіщення, 7 квітня, у жіночій Суперлізі відбулися два поєдинки. В обох з них перевага однієї з команд виявилася незначною, ба більше - однаковою, 3 очки!

Франківськ в Одесі досить потужно розпочав матч, агресивний захист і ефективна гра під щитом суперника дозволили гостям виграти першу чверть. Підопічні Юрія Процюка не скинули обертів і у другій десятихвилинці. Для ІнтерХіма конче потрібно було виграти звітний поєдинок, аби впевненіше почуватися у боротьбі за зону плей-оф. І після розмови у роздягальні поперерві господарки спробували змінити хід подій. І це їм майже вдалося. Після влучання Бондарюк наприкінці третьої чверті відставання господарок скоротилося до мінімуму 53:54. показовою у цьому суперництві стала остання хвилина гри. Поплавська вивела ІнтерХім вперед 66:64. Але лідер Франківська Уро-Ніле холоднокровно реалізувала два штрафних - нічия 66:66. Потім приклад з Міріам взяла Завертайло, а переможну крапку знов-таки з лінії штрафних поставила Сівакова. 69:66.

У Бердянську Рівне-ОШВСМ також дало бій Чайці. І підопічним Срджана Радуловича довелося докласти максимум зусиль, аби підтвердити репутацію домашньої команди. Суперники на рівних відіграли першу чверть, а у другій десятихвилинці на паркеті повністю домінували господарки. Це дозволило їм піти на перерву лідерами 36:28. Було б і більше, але під завісу першої половини Смалюк набрала для Рівного 4 очка. У третій чверті Чайка утримала Рівне-ОШВСМ на очковій відстані, але заключна десятихвилинка пройшла під диктовку гостей. За 2,5 хвилини до кінця матчу після кидка В'ячеслави Кіби Рівне впритул наблизився до морячок 61:62. Але розвинути успіх підопічним Валерія Жартуна не судилося. 66:63 - перемога Чайки.

Жіноча Суперліга

7 квітня

м. Одеса

ІнтерХім-СДЮСШОР - Франківськ-ПНУ 66:69 (18:23, 20:24, 17:11, 11:11)

Статистика матчу

м. Бердянськ

Чайка-ДЮСШ - Рівне-ОШВСМ 66:63 (12:13, 24:15, 19:17, 11:18)

Турнірна таблиця

Жіноча Суперліга: онлайн відеотрансляція матчу 20 жовтня
Відео 20.10.2019
Дивіться трансляцію матчу з Одеси у прямому ефірі
Жіноча Суперліга: Київ-Баскет вдруге обіграв Чайку Жіноча Суперліга: Київ-Баскет вдруге обіграв Чайку
За увесь матч морячки зробили тільки 10 підбирань
Матчі жіночої Суперліги 12 жовтня: онлайн відеотрансляція
Відео 12.10.2019
Дивіться суботній поєдинок у прямому ефірі
Жіноча Суперліга: анонс ігрового вікенду 12-13 жовтня Жіноча Суперліга: анонс ігрового вікенду 12-13 жовтня
Свято жіночого баскетболу повертається до Одеси і Бердянська
Чайка запрошує на відкриття нового сезону Чайка запрошує на відкриття нового сезону
Бердянська команда зазнала значних змін на початок нового сезону
Жіноча Суперліга: Київ-Баскет переміг Франківськ Жіноча Суперліга: Київ-Баскет переміг Франківськ
Друга перемога поспіль столичного клубу
Жіноча Суперліга: анонс матчу Київ-Баскет - Франківськ Жіноча Суперліга: анонс матчу Київ-Баскет - Франківськ
Принципове протистояння пройде у Палаці спорту
Ірина Щипакіна: ІнтерХім ставить найвищі завдання на сезон Ірина Щипакіна: ІнтерХім ставить найвищі завдання на сезон
Тренер одеської команди жіночої Суперліги розповіла про підготовку та завдання на новий сезон
Дар'я Дубнюк: на майданчику нема сестер і подруг Дар'я Дубнюк: на майданчику нема сестер і подруг
Дебют відбувся у матчі проти колишньої команди
Жіноча Суперліга: Київ-Баскет переміг Рівне на старті сезону Жіноча Суперліга: Київ-Баскет переміг Рівне на старті сезону
У прем'єрному матчі гору взяли господарки
Жіноча Суперліга: онлайн відеотрансляція 20 вересня
Відео 20.09.2019
У Києві стартує новий сезон чемпіонату України серед жінок
Киів-Баскет - Рівне: анонс матчу жіночої Суперліги Киів-Баскет - Рівне: анонс матчу жіночої Суперліги