Жіноча Вища ліга: результати перших чвертьфінальних матчів

У жіночій Вищій лізі розпочалася серія плей-оф. Вже було зіграно перші чвертьфінальні поєдинки і що цікаво, у всіх парах перемогу святкували господарки.

Читайте: 3-й тур PRO Ліги Паріматч 3х3 відбудеться в Івано-Франківську

До вашої уваги результати перших матчів серій до двох перемог:

Збірна Києва-ТНУ – НУБіП України 95:63 (22:19, 25:21, 22:8, 26:15) / СТАТИСТИКА МАТЧУ

В матчі який відкривав плей-оф жіночої Вищої ліги все пройшло без інтриги. В київському дербі впевнено перемогла Збірна Києва-ТНУ – 95:63. Переможниці були сильнішими в усіх аспектах гри: кидки – 34 на 22, підбирання – 65 на 35, передачі – 28 на 17. Варто відзначити Олександра Семенчук (20 очок, 10 підбирань, 9 передач), Катерину Коваль (19 очок, 20 підбирань) та Катерину Діке (18 очок, 13 підбирань).

ХАІ-Збірна Харківської області – Переяслав 91:82 OT (15:17,17:19, 17:23, 25:15, 17:8) / СТАТИСТИКА МАТЧУ

Харків’янки продемонстрували характер та змогли вирвати перемогу у першому матчі серії з Переяславом. Господарки в заключній чверті програвали в 12 очок, але змогли наздогнати суперниць, перевести гру в овертайм, а там забрати своє - 91:82. Цікаво, що Переяслав перекидав з гри харків’янок – 31 на 28, але за триочковими – 2 на 6. Це і зробило ключову різницю, адже в інших аспектах гра була рівною. Варто відзначити Кіру Ляшенко, яка набрала 27 очок.

КСЛІ-Київ-Баскет – Рівне 65:55 (19:9, 14:13, 13:19, 19:14) / СТАТИСТИКА МАТЧУ

Лише на самому старті гостям вдалося зробити ривок і повести 5:0, але починаючи вже з середини першої чверті, Рівне було лише у ролі наздоганяючих. Киянки зробили ставку на кидки з дальньої відстані і не помилилися. Вони реалізували лише 12 пострілів з гри, але 10 з них були триочковими. На це суперниці відповіли 20-ма влучаннями, але лише 2 з них прийшлися з-за дуги. Як підсумок, перемога КСЛІ-Київ-Баскет – 65:55. Варто відзначити Яну Рабчук, яка оформила дабл-дабл з 11 очок та 15 підбирань.

МОБІ – Козачка-КПУ 73:66 (18:12, 24:10, 17:26, 14:18) / СТАТИСТИКА МАТЧУ

В першій половині господарки забрали обидві чверті до свого активу. У наступні 20 хвилин цього зробити не вдалося, але отриманий 20-очковий гандикап до перерви все одно дозволив їм перемогти – 73:66. Ключову різницю в рахунку зробили штрафні кидки. Господарки завдяки їм набрали 20 балів, тоді як суперниці на 8 менше. Варто відзначити Вікторію Скубій у якої дабл-дабл з 18 очок та 14 підбирань.

Визначено символічну збірну сезону жіночої Вищої ліги Визначено символічну збірну сезону жіночої Вищої ліги
Яскравим Фіналом чотирьох в Івано-Франківську завершився сезон жіночої Вищої ліги 2023/24.
Шепелюк – MVP сезону жіночої Вищої ліги, Пазюк краща центрова, Полянська краща форвардиня Шепелюк – MVP сезону жіночої Вищої ліги, Пазюк краща центрова, Полянська краща форвардиня
Визначені володарі індивідуальних нагород за підсумком сезону жіночої Вищої ліги
Франківськ-ПНУ — чемпіон жіночої Вищої ліги Франківськ-ПНУ — чемпіон жіночої Вищої ліги
У фіналі команд з Івано-Франківська перемогла Рівне-ОСДЮСШОР
Полтава-Баскет-СумДПУ в драматичному матчі виграла бронзу жіночої Вищої ліги Полтава-Баскет-СумДПУ в драматичному матчі виграла бронзу жіночої Вищої ліги
Об'єднана команда Полтави та Сум в останній атаці три очковим вирвала перемогу над Інваспортом
Франківськ-ПНУ-ДЮСШ-2 – перший фіналіст плей-оф жіночої Вищої ліги Франківськ-ПНУ-ДЮСШ-2 – перший фіналіст плей-оф жіночої Вищої ліги
Господарки Фіналу чотирьох обіграли Полтаву-Баскет.
Жіноча Вища ліга: лідери за потрапляннями до збірних туру та MVP тижня Жіноча Вища ліга: лідери за потрапляннями до збірних туру та MVP тижня
Окрім медалей, кращі гравчині сезону отримають індивідуальні нагороди
Фінал чотирьох жіночої Вищої ліги: відеотрансляція 13 квітня
Відео 13.04.2024
Сьогодні будуть зіграні півфінальні матчі Фіналу чотирьох жіночої Вищої ліги
Фінал чотирьох жіночої Вищої ліги: анонс матчів Фінал чотирьох жіночої Вищої ліги: анонс матчів
13-14 квітня в Івано-Франківську визначиться чемпіон сезону жіночої Вищої ліги
На цьому тижні пройде Фінал чотирьох жіночої Вищої ліги На цьому тижні пройде Фінал чотирьох жіночої Вищої ліги
Вирішальні матчі чемпіонату пройдуть 13-14 квітня в Івано-Франківську у Франківськ-Арені.
Визначена символічна збірна та MVP дванадцятого ігрового тижня жіночої Вищої ліги Визначена символічна збірна та MVP дванадцятого ігрового тижня жіночої Вищої ліги
У Вищій жіночій лізі відбулись чергові матчі регулярного чемпіонату.
Рівне-ОСДЮСШОР обіграв СДЮСШОР-4 в жіночій Вищій лізі Рівне-ОСДЮСШОР обіграв СДЮСШОР-4 в жіночій Вищій лізі