Жіноча збірна України U-16 поступилася у спарингу Білорусі

Кадетська жіноча збірна України продовжує підготовку до чемпіонату Європи U-16. Підопічні Ірини Нагорної провели у Мінську два контрольних матчі з однолітками з Білорусі. Навідміну від першого матчу (66:60 перемога українок) у другому досягти позитивного результату не вдалося.

Господарки зробили стартовий ривок 6:0, але це не розхитало команду гостей. Першу чверть вони програли з незначним відставанням, а у другій 10-хвилинці перехопили ініціативу. Зонний захист, швидкий перехід в атаку - жовто-сині добре комбінували і пішли відпочивати за позитивногобалансу 30:27.

У третій чверті гра на паркеті була рівною, перевага гостей навіть зросла до +6, але заключна десятихвилинка показала, що сил у "жовто-синіх" ще недостатньо, аби утримувати суперниць на очковій відстані. Білорусь виграла цей відрізок матчу з більш ніж подвійною перевагою 27:13. У підсумку - 69:58 - перемога збірної Білорусі.

Товариський матч

Жінки, U-16

25 липня

м. Мінськ

Білорусь - Україна 69:58 (12:9, 15:21, 15:15, 27:13)

Україна U-16: Єфімова 10оч + 2пб, Казанцева 5оч+11пб, Ткаченко 8оч+3пб+3рп, Катеринчик 8оч+2пб, Ящук 6оч+7пб+3рп, Кулеша 6оч+7пб, Іванова 6оч+1пб+1рп, Узельман 3оч, Кононученко 2оч+1пб+3рп, Семенчук 2оч+1пб+1рп.

Ірина Нагорна: якщо гратимемо на максимумі кожну гру, прогрес триватиме
U-16 жінки 26.08.2019
Психологічне перевантаження не дозволило виступити краще
Жіноча збірна України U-16 взяла реванш у Болгарії та посіла 7 місце на Євробаскеті
Команда Ірини Нагорної продовжує боротьбу за підвищення у класі
Збірна України U-16 розгромили Північну Македонію та виграла групу на чемпіонаті Європи
Команда Ірини Нагорної продовжить боротьбу за підвищення в класі
Північна Македонія – Україна: відео матчу чемпіонату Європи U-16
Відео 20.08.2019
Наші дівчата претендують на перше місце за підсумками групового раунду
Гра за перше місце: анонс матчу Україна — Північна Македонія на чемпіонаті Європи U-16
Команда Ірини Нагорної зіграє останню гру у груповому раунді
Збірна України за крок від першого місця в групі: підсумки дня на чемпіонаті Європи U-16
U-16 жінки 19.08.2019
Жіноча команда завдала поразки лідеру групи, вигравши матч з необхідним рахунком
Жіноча збірна України U-16 зіграє з Нідерландами на Чемпіонаті Європи
Команда Ірини Нагороної продовжує боротьбу за підвищення у класі на Чемпіонаті Європи
Жіноча збірна України U-16 поступилась Болгарії
U-16 жінки 15.08.2019
Команда Ірини Нагорної у стартовій грі Чемпіонату Європи програла господаркам турніру
Україна – Болгарія: онлайн відеотрансляція чемпіонату Європи U-16