Жіноча збірна України вдруге поступилась Іспанії у відборі на ЄвроБаскет-2019

Збірна України невдало почала матч, дозволивши іспанкам стартувати з ривка 10:0. Господарки вільно почували себе у фарбі і реалізували 4 з 8 триочкових за чверть. Трохи підтягнула нашу команду Мосс, яка набрала за першу десятихвилинку 7 балів, однак десятихвилинку «+7» виграли підопічні Лукаса Мондело, яким суттєво допоміг стартовий ривок.

У другій чверті нашім дівчатам вдалося вирівняти гру і завдяки двом поспіль влучним триочковим від Радулович скоротити відствання до 2 балів, однак іспанки вчасно відповели своїм міні-ривком і зуміли зберегти перевагу в рахунку.

Старт третьої чверті залишився за іспанками, які швидко отримали двозначу перевагу, однак вчасно увімкнулася у нападі Ягупова, яка нарешті додала на чужій половині майданчику і допомогла українській збірній не відпустити іспанок у відрив.

Підопічні Бошковича вдало розпочали заключну десятихвилинку і знову скоротили відставання до мінімуму, але дотиснути більш мобільних господарок нашим дівчатам не вдалося. Іспанки знову повернули собі більш комфортну перевагу, а ендван Домінгес, а також лей-ап та три очки від Ндоур зняли усі питання в цьому матчі за півтори хвилини до його закінчення.

Іспанія вдруге перемогла Україну в цьому відборі на чемпіонат Європи-2019, вигравши домашній матч з рахунком 84:71. Команда Лукаса Мондело посіла перше місце з 6 перемогами, а України виграла 4 з 6 поєдинків кваліфікації і в підсумку стала другою.

Наша команда зберігає непогані шанси на вихід у фінальну частину чемпіонату Європи-2019, як команда яка увійде до 6 кращих команд, які посядуть другі місця в своїх групах.

Кваліфікація ЄвроБаскета-2019. 6-й тур

Мелілья, Іспанія

Іспанія - Україна 84:71 (21:14, 18:18, 22:24, 23:15)

Україна: Ягупова 28 + 6 підбирань + 5 передач - 4 втрати, Удоденко 12 + 6 підбирань + 6 передач, Мосс 7 + 6 підбирань, Ольховик 3, Науменко 2 + 5 підбирань - старт, Радулович 17 + Білоцерківська 2, Самбурська 0, Уро-Ніле 0

Статистика матчу

Жіноча збірна України піднялась на дві позиції в рейтингу збірних ФІБА Жіноча збірна України піднялась на дві позиції в рейтингу збірних ФІБА
Останні офіційні матчі збірна України провела у листопаді 2023 року.
Кристина Філевич повторила рекорд результативності EWBL Кристина Філевич повторила рекорд результативності EWBL
Гравчиня збірної України набрала 41 очко в матчі у Варшаві.
Міріам Уро-Ніле змінила команду, перебравшись в Ізраїль Міріам Уро-Ніле змінила команду, перебравшись в Ізраїль
Гравчиня збірної України перебралась до чемпіонату Ізраїля
Аліна Ягупова дебютувала за Валенсію в Євролізі Аліна Ягупова дебютувала за Валенсію в Євролізі
Українська захисниця допомогла команді здобути перемогу в Румунії
Новорічна анкета: Дар'я Дубнюк Новорічна анкета: Дар'я Дубнюк
Привітання зі святами від гравчині національної збірної
Новорічна анкета: Віта Горобець Новорічна анкета: Віта Горобець
Тетяна Юркевічус змінила команду в Італії Тетяна Юркевічус змінила команду в Італії
Гравчиня жіночої збірної змінила одного аутсайдера Серії А на іншого
Новорічна анкета: Вікторія Балабан Новорічна анкета: Вікторія Балабан
Привітання зі святами від гравчині збірної України
Аліна Ягупова залишає Чукурову Аліна Ягупова залишає Чукурову
Зірка збірної України продовжить кар'єру в іншому клубі
Дар’я Дубнюк: Дуже прикро за поразку проти Португалії Дар’я Дубнюк: Дуже прикро за поразку проти Португалії
Розігруюча нашої національної команди — про другу гру кваліфікації
Україна програла Португалії у відборі на жіночий Євробаскет-2025: фотогалерея Україна програла Португалії у відборі на жіночий Євробаскет-2025: фотогалерея
Дивіться фотогалерею матчу Україна - Португалія у відборі на чемпіонат Європи
Україна поступилась Португалії у відборі на Євробаскет-2025 Україна поступилась Португалії у відборі на Євробаскет-2025
Жіноча збірна України без перемог провела два матчі першого вікна відбору
Україна — Португалія: відеотрансляція матчу відбору на Євробаскет-2025
Відео 12.11.2023
Дивіться матч жіночої національної збірної у кваліфікації на чемпіонат Європи-2025
Матч Україна – Португалія у Ризі буде благодійним Матч Україна – Португалія у Ризі буде благодійним
Придбати благодійний квиток можуть абсолютно усі охочі
Вікторія Балабан: З Португалією маємо налаштовуватися тільки на перемогу Вікторія Балабан: З Португалією маємо налаштовуватися тільки на перемогу