Миколаїв у боротьбі поступився вдома Хіміку

Миколаїв програв вдома Хіміку в поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч – 74:77.

Хід матчу
Після невиразної гри та поразки в останньому матчі в Запоріжжі миколаївці були мотивовані якомога краще зіграти вдома. Мотивації господарям вистачило на сенсаційний початок поєдинку. Миколаївці приголомшили гостей стартовим тиском. Атакувальний темп задавали легіонери – Едріан, Едж, Колтер. Як наслідок за дві хвилини до кінця стартової чверті Миколаїв мав 17 очок переваги. Хімік до перерви зміг скоротити відставання на 5 очок.

Та вже з другої 10-хвилинки хід боротьби змінився. Схоже, гості надто самозаспокоєно вийшли на поєдинок проти аутсайдера, тож тренерському штабу довелося додати гравцям емоцій.

До великої перерви южненці наздогнали миколаївців та вийшли на три очка вперед.

По перерві гості продовжили домінувати. Пішла гра в Нельсона, який згодом став найрезультативнішим на майданчику. Також гості заволоділи перевагою під щитами і більше та влучніше атакували з-за дуги.

Втім господарі змогли повернути інтригу. За хвилину до кінця ігрового часу вони скоротили різницю в рахунку лише до двох очок. Однак Хімік не впустив свою 18-ту перемогу в сезоні.

Герої матчу
У переможців найрезультативнішим став Тайрел Нельсон – 28 очок. Лише на два менше набрав найкращий у господарів Нейтан Едріан.

Наступний матч
Миколаїв наступний поєдинок грає 20 квітня вдома проти Будівельника. Хімік 21 квітня гратиме вдома проти Київ-Баскета.

СУПЕРЛІГА ПАРІМАТЧ
Регулярний чемпіонат

18 квітня
Миколаїв. 17:00
Миколаїв – Хімік (Южне) – 74:77 (22:10, 12:27, 16:21, 24:19)
Миколаїв: Едріан 26о + 11пд, Колтер 17о + 7пр, Конате 16о + 9пд, Едж 9о + 5пд, Заплотинський 4, Дубоненко 2, Боднар.
Хімік: Нельсон 28о + 6пд, Войналович 13о + 7пд, Саліван 12о + 11пд, Марченко 6, Зотов 5о + 6пр, Антипов 4о + 9пд, Ковляр 3, Рябчук 3, Мироненко 3, Козак, Рахімшаіков.
Статистика матчу

БК Запоріжжя розірвав угоду з американським захисником БК Запоріжжя розірвав угоду з американським захисником
Співпрацю з легіонером припинено за взаємною згодою сторін
Майк Кеффі: маю реальну нагоду здійснити мрію про золоті медалі Майк Кеффі: маю реальну нагоду здійснити мрію про золоті медалі
Лідер БК Запоріжжя розповів про силу колективу та особисті цілі
Уболівальники відвідають заключні поєдинки регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч Уболівальники відвідають заключні поєдинки регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч
Команди Суперліги Паріматч зіграють 9 травня заключні поєдинки регулярного чемпіонату
Нагороди Сальнікова і Білостінного вручать за підсумками сезону Суперліги. Найкращий гравець регулярки отримає звання MVP Нагороди Сальнікова і Білостінного вручать за підсумками сезону Суперліги. Найкращий гравець регулярки отримає звання MVP
Цього сезону визначать MVP регулярного чемпіонату та MVP фінальної серії Суперліги Паріматч
Діон Райт: Цього року рівень Суперліги значно виріс Діон Райт: Цього року рівень Суперліги значно виріс
Американський форвард Черкаських Мавп проводить свій другий сезон у Суперлізі Паріматч
Перемога Прометея над Тернополем: відео хайлайтів
Відео 07.05.2021
Прометей втретє в сезоні переміг Тернопіль
Плей-оф Суперліги Паріматч-2021: розклад матчів вирішальної частини сезону Плей-оф Суперліги Паріматч-2021: розклад матчів вирішальної частини сезону
Головні протистояння починаються вже наступного тижня
Домашня перемога Прометея над Тернополем: фотогалерея Домашня перемога Прометея над Тернополем: фотогалерея
Команда Ронена Гінзбурга зробила крок до підсумкового другого місця
Третя перемога Прометея над Тернополем: відео коментарів
Відео 06.05.2021
Прометей втретє в сезоні переміг Тернопіль Прометей втретє в сезоні переміг Тернопіль
Команда Ронена Гінзбурга зробила вагомий крок до підсумкового другого місця
Хімік переміг Черкаських Мавп: відео хайлайтів матчу
Підопічні Віталія Степановського переграли суперника - 91:82
Будівельник вперше в сезоні переміг Київ-Баскет у столичному дербі: хайлайти матчу Будівельник вперше в сезоні переміг Київ-Баскет у столичному дербі: хайлайти матчу
Команда Ігорса Міглінієкса здолала переможця регулярного чемпіонату
Як Хімік переміг Черкаських Мавп: фотогалерея Як Хімік переміг Черкаських Мавп: фотогалерея