На Одещині відбулися матчі ВЮБЛ серед юнаків-2008

У Балті на Одещині відбулися матчі першого етапу Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги серед команд юнаків 2008 року народження дивізіону Б.

Упродовж трьох днів команди з Одеси, Білої Церкви та Балти зіграли матчі, результат яких вплинув на подальшу участь у чемпіонаті України.

Стартовий матч між Баскетбольною Академією СМАРТ-2 з Одеси та СК Балта-Сомік не змінила попередній результат. Балтяни поступилися з рахунком 49:99.

Найрезультативніші:

Побережнюк – 17 очок (Балта)

Бешета –  41 очко (Смарт-2)

Матч між Баскетбольною Академією СМАРТ-1 та ДЮСШ-1 з Білої Церкви також закінчився на користь одеських юнаків з рахунком 96:45.

Сірак – 30 очок (Смарт-1)

Бондаренко – 14 очок (Біла Церква)

ВЮБЛ: результати матчів другого дня

Два періоди балтяни на рівні боролись з однією з найкращих команд вікової категорії у дивізіоні Б. З рахунку 25:27, із стартом другої половини матчу баскетболісти Смарт-1 повністю перехопили ініціативу.

СК Балта-Сомік - Баскетбольна Академія СМАРТ-1 Одеса 41:73

Мельничук – 15 очок (Балта)

Сірак – 23 очка (Смарт-1)

Впевнено одесити Смарт-2 перемогли вихованців ДЮСШ-1. Гравці обох команд отримали значну кількість фолів.

ДЮСШ-1 Біла Церква - Баскетбольна Академія СМАРТ-2 Одеса 46:89

Шерстюк – 13 очок (ДЮСШ-1)

Бешета – 20 очок (Смарт-2)

ВЮБЛ: заключний ігровий день

Як і в попередній зустрічі, балтяни впевнено переграли суперників з Білої Церкви. Цього разу з розривом у сорок очок.

СК Балта-Сомік - ДЮСШ-1 Біла Церква 81:41

Мельничук – 30 очок, Білоконь – 17 очок (Балта)

Орел – 13 очок, Шерстюк – 13 очок (Біла Церква)

Баскетбольна Академія СМАРТ-2 - Баскетбольна Академія СМАРТ-1 65:66

Бешетя – 24 очка, Скупінський – 16 очок (Смарт-2)

Майдан – 31 очко, Сірак – 15 очок (Смарт-1)

СТАТИСТИКА ВЮБЛ

Сезон у ВЮБЛ повертається після різдвяної перерви Сезон у ВЮБЛ повертається після різдвяної перерви
Терміни поновлення змагань у різних вікових категоріях ВЮБЛ
Михайло Бродський: У нас немає проблеми з дітьми, які могли б грати у збірній Михайло Бродський: У нас немає проблеми з дітьми, які могли б грати у збірній
Президент ФБУ розповів про дитячий баскетбол та молодіжні збірні
Михайло Бродський про стан речей в українському баскетболі. Відеоінтерв’ю, частина 1 Михайло Бродський про стан речей в українському баскетболі. Відеоінтерв’ю, частина 1
Юнаки 2005 року народження зіграли поєдинки другого етапу
Юнаки-2009 зіграли матчі ВЮБЛ в Ужгороді Юнаки-2009 зіграли матчі ВЮБЛ в Ужгороді