На Прикарпатті відбувся юнацький чемпіонат області з баскетболу 3х3

У Івано-Франківську відбувся чемпіонат області з баскетболу 3х3 серед команд юнаків та дівчат 2005 року народження.

У категорії юнаків виступали 14 команд – Івано-Франківськ, Калуш, Коломия, Надвірна, Богородчани та інші представники області. У категорії дівчат виступили дев`ять команд.

Серед юнаків у підсумку перемогу виборола команда з Коломиї (тренер – Р. Чебан). Другою фінішувала команда Івано-Франківська (тренер – В. Бугра), а на третьому місці юнаки Калуша (тренер – Л. Семанишин).

У категорії дівчат усі призові місця вибороли команди з обласного центру під керівництвом А. Євтушенко.

Змагання відбулися за підтримки управління спорту Івано-Франківської ОДА (О.Є. Оклієвич) та муніципального ФОЦ (І.П. Гергелюк). Переможці та призери представлятимуть область у фіналі чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед юнаків та дівчат 2005р.н. та молодших у Вінниці в травні.

Наступний чемпіонат області з баскетболу 3х3 відбудеться в категорії 2006 р.н. та молодших.

Етапом у Тростянці стартує чемпіонат України з баскетболу 3х3 Етапом у Тростянці стартує чемпіонат України з баскетболу 3х3
Призовий фонд першого турніру складе 50 тисяч гривень
Збірні України 3х3 починають підготовку до кваліфікації чемпіонату Європи Збірні України 3х3 починають підготовку до кваліфікації чемпіонату Європи
Кваліфікаційний турнір чемпіонату Європи з баскетболу 3х3 відбудеться 26-27 червня в румунській Констанці
Дмитро Smoove Кривенко у великому інтерв`ю Sports4world Дмитро Smoove Кривенко у великому інтерв`ю Sports4world
Український дворазовий чемпіон світу з данків розповів про становлення в цьому виді, виступи на найяскравіших конкурсах, виступи за Harlem Globetrotters, підтримку від ФБУ та багато іншого
На Вінничині відбулися юнацькі змагання з баскетболу 3х3 На Вінничині відбулися юнацькі змагання з баскетболу 3х3
У змаганнях брали участь команди юнаків та дівчат 2009 року народження
Збірна України 3х3 завершила виступи в олімпійській кваліфікації Збірна України 3х3 завершила виступи в олімпійській кваліфікації
Наша чоловіча команда поступилася в чвертьфіналі Монголії
Збірна України 3х3 грає в плей-оф олімпійської кваліфікації Збірна України 3х3 грає в плей-оф олімпійської кваліфікації
Чоловіча збірна України зіграє в чвертьфіналі проти Монголії
Чоловіча збірна України 3х3 зберігає шанси на Токіо-2020 Чоловіча збірна України 3х3 зберігає шанси на Токіо-2020
Наша команда зіграє вирішальні матчі універсальної кваліфікації
Збірна України 3х3 вдруге поступилася в вирішальній олімпійській кваліфікації Збірна України 3х3 вдруге поступилася в вирішальній олімпійській кваліфікації
Чоловіча збірна України програла Словенії в другому матчі універсальної кваліфікації
Збірна України 3х3 поступилася на старті вирішальної олімпійської кваліфікації Збірна України 3х3 поступилася на старті вирішальної олімпійської кваліфікації
Чоловіча збірна України програла Бельгії в першому матчі універсальної кваліфікації
Універсальна олімпійська кваліфікація 3х3: онлайн відеотрансляція 4 червня
Відео 04.06.2021
Чоловіча збірна України з баскетболу 3х3 змагається за олімпійську путівку
Збірна України 3х3 стартує в універсальній олімпійській кваліфікації Збірна України 3х3 стартує в універсальній олімпійській кваліфікації
Наша чоловіча команда має останній шанс на здобуття останньої олімпійської путівки
Олександр Кобець: збірна України 3х3 віддасть всі сили за можливість поїхати на Олімпіаду Олександр Кобець: збірна України 3х3 віддасть всі сили за можливість поїхати на Олімпіаду
Чоловіча збірна України з баскетболу 3х3 боротиметься за останню путівку на Олімпіаду
Розклад матчів збірної України 3х3 на універсальній олімпійській кваліфікації в Дебрецені Розклад матчів збірної України 3х3 на універсальній олімпійській кваліфікації в Дебрецені
Вже 4-го червня хлопці Олега Юшкіна розпочинають боротьбу за останній білет в Токіо
Ганна Рульова - про невдалу олімпійську кваліфікацію жіночої збірної України 3х3 Ганна Рульова - про невдалу олімпійську кваліфікацію жіночої збірної України 3х3
Одна з лідерок нацоінальної команди розповіла як проходив історичний відбір
Визначено 14 учасників олімпійського турніру з баскетболу 3х3 Визначено 14 учасників олімпійського турніру з баскетболу 3х3