Оновлено світовий рейтинг з баскетболу 3х3 після Олімпіади

Напередодні в Токіо завершився перший в історії турнір Олімпіади з баскетболу 3х3.

Першими чемпіонами Олімпіади стали команди Латвії у чоловіків та США у жінок.

Нагадаємо, усього змагалися по вісім команд у чоловіків та жінок.

Після завершення олімпійської змагальної програми з баскетболу 3х3 ФІБА оновила світовий рейтинг з цього виду.

Загальний залік очолюють російські спортсмени, які в Токіо виступали під назвою та символікою олімпійського комітету своєї країни. Росіяни змогли вибороти срібні медалі в обох категоріях.

У категорії чоловіків рейтинг очолює Сербія, команда якої виборола олімпійську бронзу. Жіночу категорію рейтингу очолює Франція, яка фінішувала четвертою в Токіо.

На другому місці в загальному заліку рейтингу США, а на третьому – Франція.

Україна наразі на 15-й сходинці загального заліку рейтингу ФІБА з баскетболу 3х3. У Європі ми на 10-му місці.

У категорії чоловіків Україна 18-та в світі та 12-та в Європі.

У жіночій категорії наш баскетбол 3х3 12-й у світі та восьмий у Європі.

Нагадаємо, у вересні чоловіча та жіноча національні збірні України з баскетболу 3х3 мають виступити на чемпіонаті Європи.

У Києві нагородили срібних призерів ЧЄ з баскетболу 3х3 У Києві нагородили срібних призерів ЧЄ з баскетболу 3х3
Баскетболісти отримали "приємний бонус" від ФБУ
Стартує юнацький чемпіонат України з баскетболу 3х3 сезону 2021/22 Стартує юнацький чемпіонат України з баскетболу 3х3 сезону 2021/22
На цьому тижні пройдуть перші тури юнацького чемпіонату України з баскетболу 3х3.
Денис Спиридонов: наші дівчата досягли пристойний результат в Португалії Денис Спиридонов: наші дівчата досягли пристойний результат в Португалії
Тренер жіночої збірної України U-17 прокоментував виступ команди на чемпіонаті Європи з баскетболу 3х3
Володимир Журжій: у плей-оф чемпіонату Європи навіть португальці вболівали за збірну України Володимир Журжій: у плей-оф чемпіонату Європи навіть португальці вболівали за збірну України
Тренер чоловічої збірної України U-17 прокоментував виступ команди на чемпіонаті Європи з баскетболу 3х3
У Києві вітали призерів юнацького ЄвроБаскета 3х3: відео зустрічі
Відео 21.09.2021
Наша чоловіча збірна U-17 виборола срібні медалі чемпіонату Європи
У Києві зустріли призерів юнацького чемпіонату Європи з баскетболу 3х3 У Києві зустріли призерів юнацького чемпіонату Європи з баскетболу 3х3
Напередодні чоловіча збірна України U-17 виборола срібні медалі ЄвроБаскета
Срібний фініш збірної України U-17 на ЄвроБаскеті 3х3: фотогалерея Срібний фініш збірної України U-17 на ЄвроБаскеті 3х3: фотогалерея
Чоловіча збірна України виборола срібні нагороди на чемпіонаті Європи
Чемпіонат Європи 3х3: підсумки виступу збірних України U-17 Чемпіонат Європи 3х3: підсумки виступу збірних України U-17
Чоловіча збірна України виборола срібні нагороди ЄвроБаскета в Португалії
Українці завершили виступи на Челенджері 3х3 в Утрехті Українці завершили виступи на Челенджері 3х3 в Утрехті
Чемпіони України 3х3 виборювали путівку на турнір серії Masters
Збірна України U-17 – срібний призер чемпіонату Європи 3х3 Збірна України U-17 – срібний призер чемпіонату Європи 3х3
У фіналі наші хлопці не втримали перевагу над командою Словенії
Жіноча збірна України U-17 поступилася в матчі за бронзу ЄвроБаскета 3х3 Жіноча збірна України U-17 поступилася в матчі за бронзу ЄвроБаскета 3х3
У заключному матчі чемпіонату Європи українки поступилися суперницям з Білорусі
Чоловіча збірна України U-17 вийшла в фінал чемпіонату Європи 3х3 Чоловіча збірна України U-17 вийшла в фінал чемпіонату Європи 3х3
У півфіналі наша команда перемогла збірну Угорщини
Жіноча збірна України U-17 зіграє за бронзу чемпіонату Європи 3х3 Жіноча збірна України U-17 зіграє за бронзу чемпіонату Європи 3х3
У півфіналі наша команда поступилася суперницям з Німеччини
Україна - єдина, хто двома збірними U-17 вийшла у півфінал чемпіонату Європи 3х3 Україна - єдина, хто двома збірними U-17 вийшла у півфінал чемпіонату Європи 3х3
Чоловіча та жіноча збірні України знаходяться в кроці від медалей ЧЄ.
Збірна України U-17 перемогла бронзового призера чемпіонату світу в чвертьфіналі ЄвроБаскета 3х3: відео вирішальної атаки
Відео 19.09.2021
Влучання на останній секунді забезпечило нашій чоловічій команді вихід у півфінал
Чоловіча збірна України U-17 ефектно перемогла в чвертьфіналі чемпіонату Європи 3х3 Чоловіча збірна України U-17 ефектно перемогла в чвертьфіналі чемпіонату Європи 3х3
Наша команда на останній секунді вирвала перемогу в бронзових призерів чемпіонату світу
Жіноча збірна України U-17 вийшла в півфінал чемпіонату Європи 3х3 Жіноча збірна України U-17 вийшла в півфінал чемпіонату Європи 3х3
У чвертьфіналі наші дівчата перемогли команду Нідерландів
Збірні України U-17 зіграють в плей-оф чемпіонату Європи 3х3 Збірні України U-17 зіграють в плей-оф чемпіонату Європи 3х3